Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I o ten efekt chodziło ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, kamelus_ napisał(a):

Dobre koło :thumbup1:

A co tak oponka coraz węższa?

Troszkę poczytałem na różnych grupach i postanowiłem zaryzykować niby minimalnie węższe i nie żałuję. Pirelki są szersze od innych marek i pomimo że 245/35 i felgi 9j to pięknie je chronią. Przy tym komfort dużo lepszy niż na 255/30.

20240420_123538.jpg

 

20240420_223252.jpg

 

IMG-20240420-WA0025.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Tutaj kolor robi dużą robotę?

Opublikowano

Klawe te "koniczynki" , dobrze siadły. ?

Opublikowano

Myślałeś na większymi hamulcami?

Felga ładna, ale trochę rażą w oczy te małe tarcze :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Michu1996 napisał(a):

Myślałeś na większymi hamulcami?

Felga ładna, ale trochę rażą w oczy te małe tarcze :kwasny:

Do tej mocy co ona ma wystarczą te 350mm co założyłem. Może w przyszłości zmienię tył na wentylowane jak zjadę te tarcze. ? 

 

Opublikowano
49 minut temu, D4NTE napisał(a):

Do tej mocy co ona ma wystarczą te 350mm co założyłem. Może w przyszłości zmienię tył na wentylowane jak zjadę te tarcze. ? 

 

Wyglądało na mniej niż 350mm, ale jednak felga 20' to zginęło trochę ;) Jakiej firmy tarcze założyłeś ?

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, Michu1996 napisał(a):

Wyglądało na mniej niż 350mm, ale jednak felga 20' to zginęło trochę ;) Jakiej firmy tarcze założyłeś ?

Dokładnie. W 20 to tylko hebel z rs albo z porsche nie zginie ?. Co do zestawu z przodu to założyłem oryginalne klocki i tarcze audi.

Opublikowano

dobrze to koło tu wygląda :thumbup1:

Opublikowano

Ładnie to siedzi w tej kolorystyce i oponka też ładnie się prezentuje. Chyba numer 1 jak dla mnie z wszystkich które miałeś:D

Opublikowano

Co do Pirelli to masz rację że są szersze. Miałem kumho 245/30 na 9j i felga wystawała za oponę. Pirelli 255/30 wystaje sporo za felgę i rant ochronny działa. Heble zmieniłeś z 338mm?

Opublikowano

Moim zdaniem najlepiej układająca się opona na 9j w fabrycznym rozmiarze tj. 265/30 to Conti sport contact 5p. Jest znacznie węższa od konkurencji ale ma spory rat który fchroni felgę mimo  naciągu

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.04.2024 o 16:57, Wandej napisał(a):

Co do Pirelli to masz rację że są szersze. Miałem kumho 245/30 na 9j i felga wystawała za oponę. Pirelli 255/30 wystaje sporo za felgę i rant ochronny działa. Heble zmieniłeś z 338mm?

Pomyliło mi się nie 350 tylko dobrze piszesz 338 ? Miałem zakładać Pirelli 255/30 lecz po przymiarce wystawały poza błotniki a mi się ten efekt nie podoba...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.04.2024 o 19:59, kamelus_ napisał(a):

Moim zdaniem najlepiej układająca się opona na 9j w fabrycznym rozmiarze tj. 265/30 to Conti sport contact 5p. Jest znacznie węższa od konkurencji ale ma spory rat który fchroni felgę mimo  naciągu

Kwestia przymiarki, gdyż przy tej feldze 9j et 34 tak jak pisałem wyżej pirelli 255/30 wystawały mi po za błotniki

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.04.2024 o 13:23, kris_91 napisał(a):

Ładnie to siedzi w tej kolorystyce i oponka też ładnie się prezentuje. Chyba numer 1 jak dla mnie z wszystkich które miałeś:D

Chyba trafiłem w końcu na wzór, który mnie satysfakcjonuje (pytanie na jak długo) ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.04.2024 o 11:16, marcin_o23 napisał(a):

dobrze to koło tu wygląda :thumbup1:

Na żywo jest prze petarda ?

Opublikowano
W dniu 29.04.2024 o 07:47, D4NTE napisał(a):

Kwestia przymiarki, gdyż przy tej feldze 9j et 34 tak jak pisałem wyżej pirelli 255/30 wystawały mi po za błotniki

Taka ciekawostka 265/30 Costi CSC5p na 9j bardziej naciągnięta niż u Ciebie Pirelli 24520240501_140445.thumb.jpg.791b3c94f45be84a5a7acb97397701ad.jpg

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, kamelus_ napisał(a):

Taka ciekawostka 265/30 Costi CSC5p na 9j bardziej naciągnięta niż u Ciebie Pirelli 245?

Ładnie siadła ?

Zrobiłem mały update felgom dający +10KM jak nic ?

 

20240430_195055.jpg

20240430_192821.jpg

Opublikowano

10 KM na każde koło .?

Klawy detal.  ?

Opublikowano
  • Autor

Sezon na rzepak rozpoczęty :decayed:

20240503_113407.thumb.jpg.d13babe4947e1c927e36f5dab2ab63a9.jpg

 

20240503_113436.jpg

IMG-20240503-WA0008.jpg

20240503_113423.jpg

IMG-20240503-WA0007.jpg

IMG-20240503-WA0010.jpg

20240503_113401.jpg

IMG-20240503-WA0005.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.