Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.04.2025 o 21:01, wojteksuwałki napisał(a):

Ładnie towarzystwo do blu znalazłeś :)

trzeba przyznać że ładne auta mamy w klubie ?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

Smerfik odebrany po tygodniu spędzonym w spa... ?

 

 

20250410_140448.jpg

20250410_163101.jpg

20250410_163111.jpg

DSC_4355.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.04.2025 o 19:56, WojtekRS5 napisał(a):

Mega że się znalazł :banan:Dobre te foty wyszły :wub: 

 

Filmik też jakiś może się sklecić ?

PS. Dron już wraca z serwisu dji ?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

za***iste fotki w tych kolorkach wyszły , piękne furmanki ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Może detalik ale na pokładzie pojawił się w końcu czarny emblemat :whistling:

20250525_101512.jpg

20250525_101520.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fakt że przy wcześniejszym rozmachu to detalik ale fajny 😉

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic się w temacie nie działo...

Wczoraj wróciliśmy z urlopu, smerf pokonał bezproblemowo ponad 2,5k km i zaliczył na szlaku nie jedna "Włoszkę". Po powrocie pykło mu 70 k km🤪

Wyskoczył nam komunikat o zużytych okładzinach, więc będzie trzeba pomyśleć nad nowymi klockami zapewne...

Kilka fotek dla oka

 

20250708_154034.jpg

20250708_115655.jpg

20250709_194635.jpg

20250709_113624.jpg

20250705_142426.jpg

IMG-20250706-WA0011.jpg

20250720_010111.jpg

20250719_160156.jpg

20250719_165806.jpg

IMG-20250729-WA0059.jpg

20250713_154605.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Jakie masz relingi dachowe, da się otworzyć z nimi szyberdach?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, dawxxx napisał(a):

Jakie masz relingi dachowe, da się otworzyć z nimi szyberdach?

Nie mam szyberdachu u Siebie a belki mam oryginalne dedykowane do b9 audi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu deska czysta a klocki się układają.😪

 

 

20250705_174830.jpg

20250729_070159.jpg

20250728_180826.jpg

20250728_181744.jpg

20250728_170638.jpg

20250728_165016.jpg

20250728_164636.jpg

20250728_170133.jpg

Opublikowano

Nie myślałeś nad wrzuceniem OE klocków? Za jakiś czas mnie też to czeka i się zastanawiam, czy jest sens płacić x razy więcej :D 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Kamjar napisał(a):

Nie myślałeś nad wrzuceniem OE klocków? Za jakiś czas mnie też to czeka i się zastanawiam, czy jest sens płacić x razy więcej :D 

Myślałem lecz wydaje mi się że ferodo tez są dobrym wyborem. Na tyle zakładałem też ferodoo, więc jest teraz taki komplecik.

Auto hamuje jak należy, wiec po co przepłacać jak nie widać różnicy 😋

Opublikowano

Ładna ta a4 poziom utrzymania wysoki jak zawsze. Pytanie....wcześniej coś myślałeś o sprzedaży...dalej myślisz? Pytam bo może ktoś byłby zainteresowany ze znajomych- oczywiście nic pewnego.  Pytanie czy dalej na sprzedaż czy temat nieaktualny.  :). 

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.08.2025 o 22:33, Tomafx napisał(a):

Ładna ta a4 poziom utrzymania wysoki jak zawsze. Pytanie....wcześniej coś myślałeś o sprzedaży...dalej myślisz? Pytam bo może ktoś byłby zainteresowany ze znajomych- oczywiście nic pewnego.  Pytanie czy dalej na sprzedaż czy temat nieaktualny.  :). 

Dzięki za miłe słowo, dbam jak potrafię najlepiej. Co do sprzedaży nie mówię nie 🙂 

Opublikowano

Ok, dzięki za informację.  

Opublikowano
  • Autor

Ostatnimi czasy postanowiłem lokal smerfa  zmodernizować 😅 

20250811_193527.jpg

20250731_211458.jpg

Opublikowano

Gdzie kupowałeś płytki?

Opublikowano

I jak z jakością? Polecasz?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kris_91 napisał(a):

I jak z jakością? Polecasz?

Tak. Solidna wytrzymała konstrukcja i łatwy montaż . Zobaczymy jak długo wytrzyma 🙂

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.