Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.01.2025 o 15:25, BlackM4mba napisał(a):

Jaki to model felgi? Chodzi mi o komplet zimowych 19. ?

 

Screenshot_20250106_191747_Allegro.jpg

Screenshot_20250106_191940_Allegro.jpg

Screenshot_20250106_192005_Allegro.jpg

Edytowane przez D4NTE

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W Krakowie tylko taki śnieg w zimie ?

20250123_154922.jpg

Opublikowano

Haha w Suwałkach nie lepiej :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chodzi mi po głowie A5... I wystawiłem na próbę smerfa na sprzedaż gdyby ktoś coś to pisać śmiało... ✌️

Opublikowano

Same koła zimowe osobno sprzedajesz ? :decayed:

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, BlackM4mba napisał(a):

Same koła zimowe osobno sprzedajesz ? :decayed:

wystawiłem auto w pakiecie nawet z bagażnikiem:whistling:

Opublikowano
W dniu 23.01.2025 o 18:11, wojteksuwałki napisał(a):

Haha w Suwałkach nie lepiej :)

Sebastian sorry za off topic. 

nie wieże w końcu ktoś nowy z Suwałk na forum

Opublikowano

Suwałki dokładnie?. A powiem że A5 ? mi tak średnio podchodzi ale gdzie ty taki kolorek auta znajdziesz ?.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, wojteksuwałki napisał(a):

Suwałki dokładnie?. A powiem że A5 ? mi tak średnio podchodzi ale gdzie ty taki kolorek auta znajdziesz ?.

No z kolorami w A5 słabo...

Dziś jeszcze Smerf zaliczył serwis olejowy i wymianę filtrów

20250215_113808.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, D4NTE napisał(a):

No z kolorami w A5 słabo...

Nowe A5 ogólnie jest mega słabe. Z wyglądu jako tako broni się avant ale ten pseudo sedan to jakaś masakra. Do tego brak sensownego silnika i plastik tak ordynarny jak w suzuki swifcie. Audi zdecydowanie się pogubiło. Jak chcesz zmienić to kup na wyprzedaży RS5 B9.5 i trzymaj do śmierci bo nic lepszego raczej już nie będzie w Audi.

Mimo że jestem fanem Audi to jak tak mają wyglądać przyszłość marki to niestety już nowego nie kupię. Zostanie jakiś minimalnie używany RS z obecnej produkcji lub ucieczka np do mercedesa bo one z trójcy jako ostatnie jeszcze jakoś wyglądają i nie wali biedą w środku jak w nowej A5. W moje mam 10 razy lepsze materiały we wnętrzu... ciekawy rozwój...

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, kamelus_ napisał(a):

Nowe A5 ogólnie jest mega słabe. Z wyglądu jako tako broni się avant ale ten pseudo sedan to jakaś masakra. Do tego brak sensownego silnika i plastik tak ordynarny jak w suzuki swifcie. Audi zdecydowanie się pogubiło. Jak chcesz zmienić to kup na wyprzedaży RS5 B9.5 i trzymaj do śmierci bo nic lepszego raczej już nie będzie w Audi.

Mimo że jestem fanem Audi to jak tak mają wyglądać przyszłość marki to niestety już nowego nie kupię. Zostanie jakiś minimalnie używany RS z obecnej produkcji lub ucieczka np do mercedesa bo one z trójcy jako ostatnie jeszcze jakoś wyglądają i nie wali biedą w środku jak w nowej A5. W moje mam 10 razy lepsze materiały we wnętrzu... ciekawy rozwój...

Trafiłeś w punkt z tą jakością i plastikowym wnętrzem. Nie tak powinna wyglądać marka premium. Tak jak mówisz z zewnątrz mi się podoba ale środek już mniej i nie wiem czy nie będę żałował ewentualnej przesiadki... Dlatego waham się i zastanawiam... ?

Opublikowano

Wszystko kwestia gusty,  widziałem na żywo i wygląda fajnie Avant i sportback.  Natomiast środek jest już średni,  niestety tendencja spadkowa jeśli chodzi o jakość materiałów.  Także dobrze powiedziane, następny może być a6 a7 albo zmiana marki mercedes, bmw 3 albo cupra.  

Edytowane przez Tomafx

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie zdanie masz o tych oponach Rotalla Setula S-race

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kris_91 napisał(a):

Jakie zdanie masz o tych oponach Rotalla Setula S-race

Tania opona lecz na kilka tys km, niewzbudzaly podejrzeń ale moje 20 wytrzymały tylko jeden sezon. Po zimie musiałem je wyrzucić okazało się że poszły w dwóch oponach wzmocnienia boczne. Dobrze że planowałem wymianę ich na inny set

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał(a):

Tania opona lecz na kilka tys km, niewzbudzaly podejrzeń ale moje 20 wytrzymały tylko jeden sezon. Po zimie musiałem je wyrzucić okazało się że poszły w dwóch oponach wzmocnienia boczne. Dobrze że planowałem wymianę ich na inny set

Czyli lipne opony

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kris_91 napisał(a):

Czyli lipne opony

Na jeden sezon jak na budzetowki są spoko. Ciche na mokrym dobrze się spisywały Ale jak ktoś chce opony na kilka sezonów to lepiej dołożyć i kupić inne.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z Bukowiny ☺️

 

20250405_155829.jpg

20250405_155606.jpg

20250405_154726.jpg

20250405_151424.jpg

20250405_121854.jpg

20250405_151325.jpg

20250405_151732.jpg

20250405_111545.jpg

20250405_111450.jpg

20250405_111255.jpg

20250405_111145.jpg

20250404_145404.jpg

20250405_154831.jpg

20250405_151510.jpg

20250405_111458.jpg

20250405_111644.jpg

Opublikowano

Ładnie towarzystwo do blu znalazłeś :)

Opublikowano

Ciekawe foty ? 

Opublikowano

Mega że się znalazł :banan:Dobre te foty wyszły :wub: 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.