Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wojteksuwałki napisał(a):

Przecieraj szlaki i sam zobacz czy da się coś zrobić ?

W weekend to rozbiorę i zobaczę ?

Opublikowano
W dniu 30.10.2024 o 09:52, D4NTE napisał(a):

patrze na allegro to prawe od str pasażera są dwie po ok 250 zł nowe.

Od str lewej kierowcy tylko oferta z aso na 1008 zł...?

Nr oem

8W0947418A - prawa (pasażer)

8W0947417A - lewa (kierownik)

 

 

Tanio nie jest :o

Opublikowano

Mi nowki sztuki też padły hm po 3 latach ? Da się to ogarnąć,trzeba dremelkiem delikatnie szlifować dół pod taśmą,tam gdzie taśma to odcinek taki hm 1cm na 1cm niecałe,jest pod spodem płytka z ledem wklejona na klej na gorąco,delikatnie zrywasz i to powinno odejść,niektórzy lutowali nowy led i pomagało,ja kupiłem dwie listwy najtańsze tylne jakieś i przerzuciłem cale płytki,oczywiście klej na gorąco i nowa taśma 3m i świeci jak nowe znowu 

Opublikowano
  • Autor

Udało się wygospodarować trochę czasu i sprawdziłem czy dochodzi napięcie do wtyczki. Okazuje się że napięcie wewtyczce jest ok. Tak jak @Muskel1 wspominał coś chyba z taśmą jest. Zdemontowałem listwę i umówiłem się z firmą co bawi się modulami led że spróbują zerknąć na problem. Trzymajcie kciuki że się uda wskrzesić umarlaka ?

Kilka fot z walki z listwą i jej zasra... Klejem ?

20241102_135427.jpg

20241102_135852.jpg

20241102_140344.jpg

20241102_152732.jpg

20241102_152832.jpg

Opublikowano

Powodzenia ?

Opublikowano

Zaklej sobie tymczasowo te 2 otwory na progu taśmą, aby woda Ci się tam nie dostała. 

Opublikowano
  • Autor

Ledwo co zawiozłem wyczyszczona i zabezpieczoną listwę a po krótkiej chwili otrzymałem telefon i diagnozę że padł led oraz płytka...

Następna wiadomość była lepsza:

Listwa żyje!

 

IMG-20241104-WA0005.jpg

Opublikowano

Jaki koszt naprawy?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.11.2024 o 21:06, Muskel1 napisał(a):

Jaki koszt naprawy?

Licząc nową taśmę 3m to w 150 zł się zmieściłem. (Czekam jeszcze na taśmę 3m z alledrogo)?

IMG-20241105-WA0002.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

To w dobra cena ?

Opublikowano
  • Autor

Zamontowane ?

20241107_160542.jpg

20241107_161241.jpg

20241107_162326.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zimówki on board ?

 

20241109_123453.jpg

20241109_123514.jpg

20241109_123530.jpg

20241109_091035.jpg

Audi sport 19 9j et34

20241114_155237.jpg

20241114_155221.jpg

IMG-20241114-WA0010.jpg

IMG-20241114-WA0014.jpg

Edytowane przez D4NTE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 9.11.2024 o 14:08, D4NTE napisał(a):

 Audi sport 19 9j et34

Jaki rozmiar mają opony ?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, granatowy napisał(a):

Jaki rozmiar mają opony ?

255/35

Opublikowano
19 godzin temu, D4NTE napisał(a):

255/35

Nie chciałeś zmienić na profil 40' ? Pytam bo sam mam 35' i momentami po polskich drogach jedzie się tragicznie z takim niskim profilem. 
Niby producent podaje, że trzeba wtedy zejść na r18 felgę i 245/40 na następny sezon będę rozważać taką zmianę dla większego komfortu jazdy..

KhPC2QRojtfv49e3_59.jpg.e00a0d321649aa02e49b5712dee4977e.jpg

Opublikowano
  • Autor

@wojtek326 większą część roku jeżdżę na 20, więc taki zimowy secik jest dla mnie ok.

Miałem 18 na zimę z oponami z allroada  b9.5 245/45 jak kupiłem smerfa to był jak poduszkowiec ?

 

 

20210326_134154.jpg

20210114_124036.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Zdecydowanie teraz lepiej ?

Opublikowano

jak możesz to daj namiar na gościa co ci naprawiał listwę, dziś zerkam na swoją w C7 no i oczywiście ciemno :dziura:

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, marcin_o23 napisał(a):

jak możesz to daj namiar na gościa co ci naprawiał listwę, dziś zerkam na swoją w C7 no i oczywiście ciemno :dziura:

LEDSERWIS.COM.PL

Led serwis. Naprawa i modyfikacje oświetlenia LED Dynamiczne zmiany otaczającego nas świata w tym nowe źródła światła i energii to  wyzwanie jakie stawia jako priorytet nasza firma...

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jaki to model felgi? Chodzi mi o komplet zimowych 19. ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.