Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi nie pasują?

 

 

 

.

.

.

.

.

? żartowałem.. Ładnie wygląda ?

Opublikowano

@D4NTE Gdybyś chciał będę miał nówki 350mm z OEM klockami w następnym tygogniu:whistling: Wisienka na torcie by była:decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.05.2024 o 20:10, Wandej napisał(a):

@D4NTE Gdybyś chciał będę miał nówki 350mm z OEM klockami w następnym tygogniu:whistling: Wisienka na torcie by była:decayed:

Andrzeju nie kuś... ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Urlopik z @Marcin_Ki kilka ujęć z fajnego miejsca ?

 

20240704_201127.jpg

20240704_204656.jpg

20240705_002509.jpg

20240704_205036.jpg

20240704_200901.jpg

20240704_201008.jpg

20240704_200514.jpg

20240704_200840.jpg

20240704_200247.jpg

20240704_200417.jpg

20240704_200011.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

W sumie spoko to koło siedzi ale mi osobiście najbardziej podobały się e-trony. Petarda to koło wyglądało i mega przykuwało uwagę.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.07.2024 o 13:06, kamelus_ napisał(a):

W sumie spoko to koło siedzi ale mi osobiście najbardziej podobały się e-trony. Petarda to koło wyglądało i mega przykuwało uwagę.

Jedno i drugie koło wg mnie robi robotę chociaż mnie bardziej pasują obecne. Lepsza głębia i et kolorystycznie bliżej pakietu czerń. Obecnie bardziej mi się auto podoba ?

20240707_184636.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Fota petarda ?

Opublikowano

Ładnie się prezentuje :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.07.2024 o 11:54, dobry1 napisał(a):

Fota petarda ?

Dzięki ✌️

15 godzin temu, wojteksuwałki napisał(a):

Ładnie się prezentuje :)

Miło że się podoba ✌️

Twoja również zacnie się prezentuje ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Masz dalej eibach pro kit? Amory seria?

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, kris_91 napisał(a):

Masz dalej eibach pro kit? Amory seria?

Tak ?

20240915_140141.jpg

Opublikowano

Dobrze wygląda. Będę wymieniał tuleje zawieszenia to i sprężyny ogarne odrazu

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, kris_91 napisał(a):

Dobrze wygląda. Będę wymieniał tuleje zawieszenia to i sprężyny ogarne odrazu

Po tym zabiegu na pewno odczujesz różnicę na plus?

Opublikowano
  • Autor

Zamówiłem i założyłem nowe emblematy s-line w kolorze niebieskim (fotka post powyżej)?. Czerwone po czterech latach zgubiły bezbarwny lakier i poszły do kosza
? są tez inne wersje kolorystyczne ?

Screenshot_20240915_182513_AliExpress.jpg

 

Udało mi się aktywować Carplay bezterminowo. W my audi.pl można max na 3 lata wykupić a na stronie niemieckiej można wykupić bezterminowe za jedyne 442 euro?

 

Screenshot_20240916_185136_myAudi.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
53 minuty temu, D4NTE napisał(a):

Zamówiłem i założyłem nowe emblematy s-line w kolorze niebieskim (fotka post powyżej)?. Czerwone po czterech latach zgubiły bezbarwny lakier i poszły do kosza
? są tez inne wersje kolorystyczne ?

Screenshot_20240915_182513_AliExpress.jpg

 

Udało mi się aktywować Carplay bezterminowo. W my audi.pl można max na 3 lata wykupić a na stronie niemieckiej można wykupić bezterminowe za jedyne 442 euro?

 

Screenshot_20240916_185136_myAudi.jpg

@Misiek671 może taki s-line we fiolecie? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Michu1996 napisał(a):

@Misiek671 może taki s-line we fiolecie? :eusathink:

Kto co lubi ? Napewno unikatowo?

S-Line Sticker:
https://a.aliexpress.com/_EGZTeRT

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@D4NTE
To auto wygląda fenomentalnie. Jeden z najpiękniejszych kolorów w gamie. Sam miałem przyjemność posiadać RS3 w tym pięknym malowaniu.

Ogromne wrażenie robi na mnie to jak zadbane jest twoje autko. Powiedz mi proszę jak znalazłeś fotele oraz czy są to poliftowe z S4?  - sam sie zastanawiam nad zmianą na takie 
Znaczki audi czarne ori czy od chińczyka?

 

IMG_20230708_134801.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję  @wojtek326za miłe słowa, cieszę się że Ci się podoba ✌️ jak to mówią jak dbasz tak masz...?

Temat foteli ogólnie jest mega ciężki, gdyż początkowo w polifcie można je było zamówić tylko w edition one oraz s4. Do tego biorąc procent ile z nich ktoś rozebrał i w którą cześć europy pojechały części robił się niewielki procent szans na ich zdobycie. Moje fotele przyjechały z Francji i nie kosztowały mało...

Im dłużej model auta jest na rynku tym będzie łatwiej tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość ...?

 

Emblematy z przodu (grill)  i z tyłu (klapa) ori a te czarne na błotnikach ali.

 

PS. RS3 sprzedałeś i kupiłeś a4 czy Rysiu na weekendy a czwórka daily??

PS2. Rysiu jest kozak ?

Edytowane przez D4NTE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zima tuż tuż więc Mała zapowiedź ?

IMG-20241019-WA0016.jpg

20241026_111456.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.