Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

jeżdżę a3 2.0tfsi z 2018 roku i nie bierze oleju :wink:

Zgrabne autko ale dla mnie za małe w środku ?

Opublikowano

mam sedana, żona śmiga, nie jest źle, całkiem przyjemne auto, 2.0 TFSI w Q 220KM i powiem że to lata, do tego mam kilka planów :whistling:

btw od lat śmigam TDI i na duży plus TFSI jest ta cisza, silnika prawie nie słychać :thumbup1:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, marcin_o23 napisał:

mam sedana, żona śmiga, nie jest źle, całkiem przyjemne auto, 2.0 TFSI w Q 220KM i powiem że to lata, do tego mam kilka planów :whistling:

btw od lat śmiałem TDI i na duży plus TFSI jest ta cisza, silnika prawie nie słychać :thumbup1:

Sedan w a3 naprawdę się audi udał. Bardzo ładna linia, więc tylko pogratulować ? co do tfsi a tdi to cisza w tfsi jest nieporównywalna z tdi , jak miałem zastępcze 3.0tdi to naprawdę ten motor poprostu było słychać a benzyna cichutka elastyczna. Nie zamienił bym się za Chiny ? dlatego jest to moje 4 auto w benzynie a 3 audi a4 ?

Opublikowano

jestem ciekaw jak te 150KM będzie sobie dawało radę w budzie a4 :eusathink: napewno powinno być w miarę ekonomiczne

Opublikowano

Samochód osobiście kupiłeś w Szczecinie czy przez salon w Krakowie ?

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, marcin_o23 napisał:

jestem ciekaw jak te 150KM będzie sobie dawało radę w budzie a4 :eusathink: napewno powinno być w miarę ekonomiczne

Ograniczniki prędkości są ściągnięte więc może będzie rwał asfalt ???

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, granatowy napisał:

Samochód osobiście kupiłeś w Szczecinie czy przez salon w Krakowie ?

Osobiście tyle że online ?

 lepszlepszy upust mi dali niż w Krk

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Jaki dostałeś upust.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Zbig208 napisał:

Jaki dostałeś upust.

Prawie 32%

Opublikowano
10 minut temu, D4NTE napisał:

Prawie 32%

Teraz osobówki się praktycznie nie sprzedają to robią co mogą byle wypchać auta.

Natomiast w dostawczakach jest zupełnie na odwrót. Zamawiałem teraz Craftera i rabat na poziomie 8% to raczej max a 12-13% szczyt marzeń. Ceny w tym roku już trzy razy podnosili. Chyba dostawczakami odbijają sobie straty na osobówkach. Gdybym nie miał znajomości to bym odpuścił zakup bo ceny z kosmosu.

Opublikowano

Graty Auta, super kolor ? będę obserwował obróbkę auta jak w poprzedniej :decayed: bezawaryjności i zadowolenia ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Norbas napisał:

Graty Auta, super kolor ? będę obserwował obróbkę auta jak w poprzedniej :decayed: bezawaryjności i zadowolenia ?

Dzięki, miło

Opublikowano

dostarczyli już? :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, jedrekx napisał:

dostarczyli już? :decayed:

Jeszcze nie, według planu rusza jutro koło godz. 8 rano i będzie u mnie w godzinach popołudniowych :whistling:

Opublikowano
22 minuty temu, D4NTE napisał:

Jeszcze nie, według planu rusza jutro koło godz. 8 rano i będzie u mnie w godzinach popołudniowych :whistling:

Ciężka noc przed Tobą :whistling::kox:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, szafa napisał:

Ciężka noc przed Tobą :whistling::kox:

Nie powiem, troszkę się człowiek denerwuje.

Dzwonili dziś z ASO, że wszystko zgodnie z planem będzie i wsio już przygotowane:)

Opublikowano
W dniu 31.05.2020 o 13:11, kamelus_ napisał:

Teraz osobówki się praktycznie nie sprzedają to robią co mogą byle wypchać auta.

Natomiast w dostawczakach jest zupełnie na odwrót. Zamawiałem teraz Craftera i rabat na poziomie 8% to raczej max a 12-13% szczyt marzeń. 

Sprzedaż dostawczaków też mocno spadła.

Opublikowano
  • Autor

Ostatnie minuty przed załadunkiem... :slina::kox:

 

20200602_153256.jpg

20200602_153247.jpg

20200602_153232.jpg

20200602_153151.jpg

20200602_153305.jpg

Opublikowano

ładne A4 :audi: sam się zastanawiałem nad taką, ale koniec końców kupiłem A6 używane 5-letnie :lol: w fajniej cenie można było takie wyrwać 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, marcintuchola napisał:

ładne A4 :audi: sam się zastanawiałem nad taką, ale koniec końców kupiłem A6 używane 5-letnie :lol: w fajniej cenie można było takie wyrwać 

Dzięki, długo myślałem co brać czy C7 Czy B9. Wybór padł na nowe :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.