Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.01.2021 o 21:50, granatowy napisał:

Jaki rozmiar mają felgi i opony ?

7.5j x et 29 opony 245/45/18 100V XL

 

20210117_025845.jpg

Opublikowano
12 godzin temu, D4NTE napisał:

opony 245/45/18 

Nic nie obciera z oponą 245/45 zamiast 245/40 ?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, granatowy napisał:

Nic nie obciera z oponą 245/45 zamiast 245/40 ?

nie nic nie obciera, wszystko pięknie pasuje :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Przymiarki dedykowanego bagażnika od audi poddanego mojemu modowi oklejenia folią 3m w połysku ?. Efekt końcowy oceńciessami:

 

20210213_212355.jpg

20210213_193843.jpg

20210213_194403.jpg

20210213_181447.jpg

20210221_145607.jpg

20210221_145617.jpg

20210221_145637.jpg

20210221_145704.jpg

20210221_145657.jpg

20210211_205056.jpg

Opublikowano

Dobrze wyszło:thumbup1:

Opublikowano

Nie chce się wtrącać..moim skromnym zdaniem zewnętrzna listwa progowa powinna pójść w czerń - ładnie połączyła by kratki w przednim zderzaku z tylnym dyfuzorem:) :whistling:

Piękna jest:hi:

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, nerwos napisał:

Nie chce się wtrącać..moim skromnym zdaniem zewnętrzna listwa progowa powinna pójść w czerń - ładnie połączyła by kratki w przednim zderzaku z tylnym dyfuzorem:) :whistling:

Piękna jest:hi:

Będą na pewno ale jeszcze nie podjąłem decyzji czy całe czy tylko wewnątrz do przetłoczenia:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Dobrze wyszło:thumbup1:

:hi:

Który box byście wybrali 360L czy 405L?

i W jakim kolorze by pasował kolorystycznie :eusathink:

Bagażnik Dachowy BOX 8K0071200 405L Audi ASO Producent InnyBAGAŻNIK BOX DACHOWY AUDI 300 L NARTY CZARNY ASO

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Ja u siebie całe listwy na czarno zrobię. 

Box chyba raczej cały czarny bo srebrny w sumie do felg też będzie pasował ale chyba lepiej będzie z całym czarnym wyglądało. 

Opublikowano

Klawe auto tylko dlaczego tak wysoko stoi ?  :naughty:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Klawe auto tylko dlaczego tak wysoko stoi ?  :naughty:

niestety te nowe tak mają na zawiasie sportowym

Opublikowano
W dniu 21.02.2021 o 20:01, D4NTE napisał:

:hi:

Który box byście wybrali 360L czy 405L?

i W jakim kolorze by pasował kolorystycznie :eusathink:

To chyba pytanie retoryczne :whistling:

Oczywiście, że czarny :D

Opublikowano

No i jak wrażenia z box'a? Świetne zdjęcia z wakacji :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.03.2021 o 00:19, A5Radek napisał:

No i jak wrażenia z box'a? Świetne zdjęcia z wakacji :)

Piękne krajobrazy to i zdjęcia wyszły ciekawe.

Co do boxa 100% satysfakcji, auto zrobiło się dużo żwawsze. Dla osób które się wahają z czystym sumieniem polecam

Opublikowano

Parę miesięcy nie wchodziłem na post bo pomyślałem że zrobiłeś już wszystko co mogłeś. A ty dalej zaskakujesz. W wolnej chwili nadrobię zaległości. Ten post i Twoje modyfikacje są nie z tej ziemi.

Co do boxa napisałbyś coś więcej jaki koszt? Tak się składa że mam a z 2020 w 35tfsi jeśli jesteś ciekawy efektu boxa to możemy zrobić test gdzieś na światłach bo tak się składa że mój Czarnuch też na tablicy ma KR a tego boxa jestem ciekawy.

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Oschty napisał:

Parę miesięcy nie wchodziłem na post bo pomyślałem że zrobiłeś już wszystko co mogłeś. A ty dalej zaskakujesz. W wolnej chwili nadrobię zaległości. Ten post i Twoje modyfikacje są nie z tej ziemi.

Co do boxa napisałbyś coś więcej jaki koszt? Tak się składa że mam a z 2020 w 35tfsi jeśli jesteś ciekawy efektu boxa to możemy zrobić test gdzieś na światłach bo tak się składa że mój Czarnuch też na tablicy ma KR a tego boxa jestem ciekawy.

Miło że się podoba, pomysły jeszcze się nie skończyły, więc warto co jakiś czas zaglądnąć do wątku :gicior:

Co do boxa, wszystko ogarnia V-tech (hamownie, urządzenie oraz podłączenie i ewentualny demontaż)

Seria u mnie wynosi 163KM 300NM z boxem 189KM i Prawie 330 NM. Czas operacji 4h.

Za całość zapłaciłem 800 zł 

Tel Rafał v-tech - 513183277 Szlak przetarty, więc można się powołać na a4-klub i smerfa to będzie rabat :whistling:

Normalna cena okolice 1200zł, więc warto:evil:

Opublikowano

A jak do boxu podeszło ASO i gwarancja?

Kusi mnie ale mam obawy w tej kwestii.

Edytowane przez piteks

Opublikowano

Po to wsadza się boxa żeby ASO nie wiedziało o ingerencji w moc silnika :wink:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Nie zostawia żadnych śladów w systemie?

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, piteks napisał:

Nie zostawia żadnych śladów w systemie?

Dokładnie tak, box tylko cygani czujniki i przez to auto może generować większą moc. W oprogramowaniu nic się nie zmienia. Jak wiesz że będziesz w aso to dzień wcześniej wypinasz boxa. Wyjeżdżasz z aso wpinasz go spowrotem.

Ciekawostką jest że np vw czy skoda sami podsyłają klientów po zakupie do V-tech?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.