Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?


Pandzior

Rekomendowane odpowiedzi

mily nie popadaj w samozachwyt nad tym milo bo go posiadasz. Tomtom sie sprawdza dla przeciętnego użytkownika w zupełności.

Nie jestem tu by namawiać ale polecić bo warto się tym zainteresować. TT ma swoje niezaprzeczalne zalety ale i wady dlatego trzeba rozważyć co komu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wgrywanie oprogramowania ma wpływ na gwarancję
pewnie ze ma:) zmiana w sofcie=koniec gwarancji, ale badzmy szczerzy wszystkie gwarancje i tak sa nic nie warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak navi to tylko becker.... ale do tanich nie nalezy. Najwazniejsze t ozeby mial system postawiony a nie jak w tom tomie jakis wlasny... Jak ma system to mozna wgrac automape i sie jedzie po polsce jak po sznurku. Drozsze nawigacje (uzywam beckera- nie jakis kocur ale najtanszy nie jest- wiec wiem co psize :D) maja lepszy wiswietlacz bogatse funkcje a co najwazniejsze jest szybka. Przy zmianie kierunku ruchu becker znajduje nową do 5s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się,a jak ma się nawigacja do szyb atermicznych? będzie działać bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wgrywanie oprogramowania ma wpływ na gwarancję
pewnie ze ma:) zmiana w sofcie=koniec gwarancji, ale badzmy szczerzy wszystkie gwarancje i tak sa nic nie warte

Nieprawda, jeżeli odblokowanie powoduje ingerencję w system windows to tak jest. Ale jeżeli nie ingeruje się w system to nie traci się gwarancji (polega to na tym że uruchamia się windows i on odrazu uruchamia mapkę, a przecież można wgrać któryś z paneli i ustawić na autostart i nie mamy ingerencji w system.[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:23_________________________________________________

mily nie popadaj w samozachwyt nad tym milo bo go posiadasz. Tomtom sie sprawdza dla przeciętnego użytkownika w zupełności.

Nie jestem tu by namawiać ale polecić bo warto się tym zainteresować. TT ma swoje niezaprzeczalne zalety ale i wady dlatego trzeba rozważyć co komu pasuje.

Ja nie popadam, ale MIO jest dużo lepsza niż TomTom w tej samej cenie. Mam porównanie bo miałem obydwa modele. Mio oczywiście nie jest naj naj, bo jest Garmin, Noki itp, a one sprzętowo są dużo lepsze, ale nie TomTom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie uzywam Garmina na mojej N95 i strasznie mnie denerwuje szukanie satelit, albo znajdzie, albo nie :wallbash:

Do dzisiaj chcialem kupic NAVROAD, ale po tym co tu przeczytalem to chyba sie zdecyduje na MIO, z tego co widze to asystenta pasa ruchu ona nie posiada... ??

Zastanawialem sie tez nad ta co zamiast standardowego glosu jest glos czesia z Wlatcow Moch.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie uzywam Garmina na mojej N95 i strasznie mnie denerwuje szukanie satelit, albo znajdzie, albo nie :wallbash:

Do dzisiaj chcialem kupic NAVROAD, ale po tym co tu przeczytalem to chyba sie zdecyduje na MIO, z tego co widze to asystenta pasa ruchu ona nie posiada... ??

Zastanawialem sie tez nad ta co zamiast standardowego glosu jest glos czesia z Wlatcow Moch.. :evil:

To nie wina oprogramowania że nie łapie zasięgu, tylko sprzętu. Powiedzmy sobie szczerze teraz ładują do telefonów wszystko co jest możliwe, aparaty 8 MPix (porównajcie z aparatem 8 MPix, to komórka się chowa), podobnie i z GPS.

Kupisz sobie coś na windzie to możesz zainstalowac sobie oprogramowanie jakie chcesz, jak masz licencje na garmina to dlaczego by nie korzystać z niego. Jeżeli jesteś z tego oprogramowania zadowolony to nie przechodź, ale zawsze możesz sobie porównać i wybrać to które Ci pasuje. Garmin na pewno na sprzęcie do GPS będzie łapał zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie masz racje, pewnie jak bym fona podpial do zewnetrznego nadajnika to tez by bylo lepiej :naughty:

Wiec nie pozostaje nic innego jak kupic osobnego GPS-a i cieszyc sie z jazdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:23[/size]_________________________________________________

mily nie popadaj w samozachwyt nad tym milo bo go posiadasz. Tomtom sie sprawdza dla przeciętnego użytkownika w zupełności.

Nie jestem tu by namawiać ale polecić bo warto się tym zainteresować. TT ma swoje niezaprzeczalne zalety ale i wady dlatego trzeba rozważyć co komu pasuje.

Ja nie popadam, ale MIO jest dużo lepsza niż TomTom w tej samej cenie. Mam porównanie bo miałem obydwa modele. Mio oczywiście nie jest naj naj, bo jest Garmin, Noki itp, a one sprzętowo są dużo lepsze, ale nie TomTom.

Tak tylko nie zapominaj żę TT jest z ori legalną mapką a jak doposażysz MIO w AM to cena już nie jest tak atrakcyjna.

Jeśli iść coś w kierunku twoich propozycji bardzo ciekawą propozycją jest ten sprzęt:

http://www.navroad.com/pl/produkt,67,pl.htm

główne zalety to: mowe rozwiązania techniczne (procek, moduł śledzenia satelit), gniazdo karty pamięci, Windows CE 5.0 bez potrzeby grzebania w ori sofcie, dobrze wykonane, praktyczne rozwiązanie z gniazdami w uchwycie, tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz teraz nic nie wiem :wallbash:

Myslalem o tej NAVROAD 360, ale bardziej mi sie podobaly 411 i 450, w necie sa opinie ze NAVROAD to gowno i dlatego myslalem o MIO, ktora tutaj zachwalaliscie, a teraz to juz nic nie wiem.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno doczytaj te opinie dobrze zwracając uwage na NaviRoad 360.

410 i jej mlodsza wersja 411 mają słabe bebechy i wcale nie koniecznie potrzebny ekranik 4,3, a ile kosztuje 450?

Kolega się przymierza do tej NaviRoad 360 tylko że on taki "maruda" i nie wiadomo czy ją wogóle kupi (czy cokolwiek kupi). Jak by kupił dam znać jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechalem na tej navroad360 trase ostrowiec sw - zielona gora -ostrwowiec sw ,dzialala bez zarzutow,bardzo stabilne mocowanie,ekranik mysle ,ze optymalny ,wieksze mysle,ze tylko zaslaniaja czesc drogi. jedyny minus jaki zauwazylem to taki,ze bateria bardzo krotko trzyma,ale przeciez jak jedziesz w trase to i tak muszisz wlaczyc zasilanie z zapalniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno doczytaj te opinie dobrze zwracając uwage na NaviRoad 360.

410 i jej mlodsza wersja 411 mają słabe bebechy i wcale nie koniecznie potrzebny ekranik 4,3, a ile kosztuje 450?

Kolega się przymierza do tej NaviRoad 360 tylko że on taki "maruda" i nie wiadomo czy ją wogóle kupi (czy cokolwiek kupi). Jak by kupił dam znać jak się sprawuje.

Noto napisz jak to sie sprawuje, bo w sumie wole wywalic wiecej gotowki niz kupic jakis chlam... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mio Moov brakuje mi tego, że nie można podłączyć zew antenki i nie ma wyjścia audio (np żeby włączyc pod radio). Ale na tyn pułapie cen, wię nie ma się czego czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...