Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mily nie popadaj w samozachwyt nad tym milo bo go posiadasz. Tomtom sie sprawdza dla przeciętnego użytkownika w zupełności.

Nie jestem tu by namawiać ale polecić bo warto się tym zainteresować. TT ma swoje niezaprzeczalne zalety ale i wady dlatego trzeba rozważyć co komu pasuje.

Opublikowano
Czy wgrywanie oprogramowania ma wpływ na gwarancję
pewnie ze ma:) zmiana w sofcie=koniec gwarancji, ale badzmy szczerzy wszystkie gwarancje i tak sa nic nie warte
Opublikowano

Witam

Jak navi to tylko becker.... ale do tanich nie nalezy. Najwazniejsze t ozeby mial system postawiony a nie jak w tom tomie jakis wlasny... Jak ma system to mozna wgrac automape i sie jedzie po polsce jak po sznurku. Drozsze nawigacje (uzywam beckera- nie jakis kocur ale najtanszy nie jest- wiec wiem co psize :D) maja lepszy wiswietlacz bogatse funkcje a co najwazniejsze jest szybka. Przy zmianie kierunku ruchu becker znajduje nową do 5s.

Opublikowano

najpierw tomtom potem automapa

ps. wgrywam mapki jak by ktoś chciał :naughty:

Opublikowano

podepnę się,a jak ma się nawigacja do szyb atermicznych? będzie działać bez problemu?

Opublikowano
Czy wgrywanie oprogramowania ma wpływ na gwarancję
pewnie ze ma:) zmiana w sofcie=koniec gwarancji, ale badzmy szczerzy wszystkie gwarancje i tak sa nic nie warte

Nieprawda, jeżeli odblokowanie powoduje ingerencję w system windows to tak jest. Ale jeżeli nie ingeruje się w system to nie traci się gwarancji (polega to na tym że uruchamia się windows i on odrazu uruchamia mapkę, a przecież można wgrać któryś z paneli i ustawić na autostart i nie mamy ingerencji w system.[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:23_________________________________________________

mily nie popadaj w samozachwyt nad tym milo bo go posiadasz. Tomtom sie sprawdza dla przeciętnego użytkownika w zupełności.

Nie jestem tu by namawiać ale polecić bo warto się tym zainteresować. TT ma swoje niezaprzeczalne zalety ale i wady dlatego trzeba rozważyć co komu pasuje.

Ja nie popadam, ale MIO jest dużo lepsza niż TomTom w tej samej cenie. Mam porównanie bo miałem obydwa modele. Mio oczywiście nie jest naj naj, bo jest Garmin, Noki itp, a one sprzętowo są dużo lepsze, ale nie TomTom.

Opublikowano

Obecnie uzywam Garmina na mojej N95 i strasznie mnie denerwuje szukanie satelit, albo znajdzie, albo nie :wallbash:

Do dzisiaj chcialem kupic NAVROAD, ale po tym co tu przeczytalem to chyba sie zdecyduje na MIO, z tego co widze to asystenta pasa ruchu ona nie posiada... ??

Zastanawialem sie tez nad ta co zamiast standardowego glosu jest glos czesia z Wlatcow Moch.. :evil:

Opublikowano

Obecnie uzywam Garmina na mojej N95 i strasznie mnie denerwuje szukanie satelit, albo znajdzie, albo nie :wallbash:

Do dzisiaj chcialem kupic NAVROAD, ale po tym co tu przeczytalem to chyba sie zdecyduje na MIO, z tego co widze to asystenta pasa ruchu ona nie posiada... ??

Zastanawialem sie tez nad ta co zamiast standardowego glosu jest glos czesia z Wlatcow Moch.. :evil:

To nie wina oprogramowania że nie łapie zasięgu, tylko sprzętu. Powiedzmy sobie szczerze teraz ładują do telefonów wszystko co jest możliwe, aparaty 8 MPix (porównajcie z aparatem 8 MPix, to komórka się chowa), podobnie i z GPS.

Kupisz sobie coś na windzie to możesz zainstalowac sobie oprogramowanie jakie chcesz, jak masz licencje na garmina to dlaczego by nie korzystać z niego. Jeżeli jesteś z tego oprogramowania zadowolony to nie przechodź, ale zawsze możesz sobie porównać i wybrać to które Ci pasuje. Garmin na pewno na sprzęcie do GPS będzie łapał zasięg.

Opublikowano

No pewnie masz racje, pewnie jak bym fona podpial do zewnetrznego nadajnika to tez by bylo lepiej :naughty:

Wiec nie pozostaje nic innego jak kupic osobnego GPS-a i cieszyc sie z jazdy :decayed:

Opublikowano

Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:23[/size]_________________________________________________

mily nie popadaj w samozachwyt nad tym milo bo go posiadasz. Tomtom sie sprawdza dla przeciętnego użytkownika w zupełności.

Nie jestem tu by namawiać ale polecić bo warto się tym zainteresować. TT ma swoje niezaprzeczalne zalety ale i wady dlatego trzeba rozważyć co komu pasuje.

Ja nie popadam, ale MIO jest dużo lepsza niż TomTom w tej samej cenie. Mam porównanie bo miałem obydwa modele. Mio oczywiście nie jest naj naj, bo jest Garmin, Noki itp, a one sprzętowo są dużo lepsze, ale nie TomTom.

Tak tylko nie zapominaj żę TT jest z ori legalną mapką a jak doposażysz MIO w AM to cena już nie jest tak atrakcyjna.

Jeśli iść coś w kierunku twoich propozycji bardzo ciekawą propozycją jest ten sprzęt:

http://www.navroad.com/pl/produkt,67,pl.htm

główne zalety to: mowe rozwiązania techniczne (procek, moduł śledzenia satelit), gniazdo karty pamięci, Windows CE 5.0 bez potrzeby grzebania w ori sofcie, dobrze wykonane, praktyczne rozwiązanie z gniazdami w uchwycie, tani

Opublikowano

To ja juz teraz nic nie wiem :wallbash:

Myslalem o tej NAVROAD 360, ale bardziej mi sie podobaly 411 i 450, w necie sa opinie ze NAVROAD to gowno i dlatego myslalem o MIO, ktora tutaj zachwalaliscie, a teraz to juz nic nie wiem.... :mysli:

Opublikowano

Bruno doczytaj te opinie dobrze zwracając uwage na NaviRoad 360.

410 i jej mlodsza wersja 411 mają słabe bebechy i wcale nie koniecznie potrzebny ekranik 4,3, a ile kosztuje 450?

Kolega się przymierza do tej NaviRoad 360 tylko że on taki "maruda" i nie wiadomo czy ją wogóle kupi (czy cokolwiek kupi). Jak by kupił dam znać jak się sprawuje.

Opublikowano

przejechalem na tej navroad360 trase ostrowiec sw - zielona gora -ostrwowiec sw ,dzialala bez zarzutow,bardzo stabilne mocowanie,ekranik mysle ,ze optymalny ,wieksze mysle,ze tylko zaslaniaja czesc drogi. jedyny minus jaki zauwazylem to taki,ze bateria bardzo krotko trzyma,ale przeciez jak jedziesz w trase to i tak muszisz wlaczyc zasilanie z zapalniczki.

Opublikowano

Bruno doczytaj te opinie dobrze zwracając uwage na NaviRoad 360.

410 i jej mlodsza wersja 411 mają słabe bebechy i wcale nie koniecznie potrzebny ekranik 4,3, a ile kosztuje 450?

Kolega się przymierza do tej NaviRoad 360 tylko że on taki "maruda" i nie wiadomo czy ją wogóle kupi (czy cokolwiek kupi). Jak by kupił dam znać jak się sprawuje.

Noto napisz jak to sie sprawuje, bo w sumie wole wywalic wiecej gotowki niz kupic jakis chlam... :wallbash:

Opublikowano

tez mam mio moov200pl i jestem zadowolony !

Opublikowano

Mam MIO 200 , wgrane dwie mapy i jest super...POLECAM :> :good: :good: :good:

Opublikowano

W Mio Moov brakuje mi tego, że nie można podłączyć zew antenki i nie ma wyjścia audio (np żeby włączyc pod radio). Ale na tyn pułapie cen, wię nie ma się czego czepiać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.