Treść opublikowana przez pawel2611
-
Spotkania na drodze
wczoraj 22:00 galaxy niebieskie a4 quattro 1.8t full disco czyli spojlery, kraty itp..
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/link/204124/kwiat-polskiej-mlodziezy-bawi-sie-w-subaru-impreza
-
[B5 ARG] Wymiana rozrządu - lista części
posiadam łańcuch rozrządu swag 058 109 229 B jak ktoś chętny to gg 2151275 lub [email protected]
-
[B5 ARG] Wymiana rozrządu
posiadam łańcuszek do 1.8 swag 058 109 229 B jak zainteresowany to gg 2151275 [email protected]
-
[B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
mam pytanko gość wyważając wirnik turbawki psikał ja WD-40. Czy to oby na pewno nie zaszkodzi w późniejszym jej działaniu ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ładna sztuka pozdrawiam
-
Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?
tez mam mio moov200pl i jestem zadowolony !
-
Strefa Śmiechu
idzie facet wpadl do kanalu i koniec kawalu
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
zmieniona dokladnie 2 tyg temu
-
Ceny paliwa marzec 2026
auchan kolbaskowo (szczecin) pb98 - 3:86 :-)
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
z googli
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja zalewam tylko mobila super s 10w-40 ciszej chodzi silnik i polecany przez wiekszosc mechanikow. Tylko w bankach 5l to oznacza ze oryginal
-
[ALL B5] Opony do a4-ki
jakl dobre to i bedzie trzeba wziasc
-
[ALL B5] Opony do a4-ki
czesc Troche tak nie typowo ale prosilbym o ocene tych felg Warto je kupic ? http://moto.allegro.pl/item545582156_felgi_17_orginalne_audi_5x112_opony_letnie.html Dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka, Nazywam sie Pawel, 21 lat student transportu, Szukam a4 w benzynie po roku 2000