Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jak zabezpieczyć halogeny przed kradzieżą ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ostatnio skradziono mi halogeny wraz z atrapami. Wiem, że demontaż jest banalnie prosty. I takie pytanie czy ktoś ma jakiś patent na zabezpieczenie się przed kradzieżą?

pzdr

Opublikowano

Tak, nie montować nowych :tongue4:

A tak poważnie, jeśli je mocniej przyczepisz, to pół zderzaka CI zdemolują, więc nie wiem, czy warto.

Opublikowano
  • Autor

Może i racja, ale jak moja czarna wygląda z tymi dziurami po halogenach :angry:

Opublikowano

A nie ma jakichś zaślepek w miejsce halogenów?

Poza tym może to był jednarozowy przypadek i więcej się nie połaszą ...

Zawsze możesz jeszcze podłączyć jakieś 12/24 V :>

Opublikowano

Gdzieś po wewnętrznej stronie części plastikowych elementów wypal (np. lutownicą) lub wydrap swoje numery rejestracyjne.

Już kiedyś o tym pisałem.

Nie jest to zabezpieczenie,ale osoba która Ci coś zapier... przynajmniej pożytku nie bedzie miała.

Opublikowano

oznacz halogeny a później na klej albo łańcuch - ale tak jak pisze edmondo nie wiem czy warto bo i tak się znajdzie jakiś amator cudzej własności i rozpierniczy ci jeszcze zderzak :(

Opublikowano

tez sie wlasnie nad tym zastanawiam, jak to cholerstwo zabezpieczyc, zwlaszcza ze mam s-line ktore za sztuke wychodza 90 w ASO a wyciaga sie je jednym palcem w sekunde... moze jakos przewiercic cieniutkim wiertlem zderzak i kratke od spodu i polaczyc czyms, przynajmniej nie wyjdzie tak od razu...[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 23:09_________________________________________________w sensie pisze oczywiscie o kratkach, zapomnialem ze tu mowa o halogenach :hi:

Opublikowano

na złodzieja nie ma mocnych, ale trwałe oznakowanie przynamniej zablokuje mu dalszy obrót łupów!

Opublikowano

żebyś nie wiem co robił to jeśli mają coś namierzonez Twojego auta to i tak nic nie zdziałasz. Niestety dziś w nocy koledze ukradli B6 spod domu i miał świetnie zabezpieczone i nawet nic nie pisneło jak kradli auto, a drugiemu 3tyg cały środek z B7 zrobili, więc naprawdę Panowie pilnować furek na tyle na ile sią da.

Opublikowano

Niestety..., dobry złodziej złamie kazde zabezpieczenia :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Przeglądając różne fora również doszedłem do wniosku, że to jest walka z wiatrakami. Jedynie co to oznaczyć w jakiś trwały sposób. A jak myślicie warto podjąć próbę z TU jeśli mam AC?

Opublikowano

jak będą chcieli ukraść to ukradna (no chyba że partacze jakieś) ale zawsze można zamontować alarm z gps'em i auto namierzyć razem ze złodziejami.

Opublikowano

Przeglądając różne fora również doszedłem do wniosku, że to jest walka z wiatrakami. Jedynie co to oznaczyć w jakiś trwały sposób. A jak myślicie warto podjąć próbę z TU jeśli mam AC?

szkoda zniżek halogeny kupisz po ok 50 zł za szt.

Ja zastosowałem inne śruby i po dwie nakrędki z tyłu :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam,

niestety jakiś tępy ch.. też połakomił się na halogeny w moim Audi, co więcej drań musiał to zrobić w godzinach popołudniowych na osiedlu :confused4: Sk... przeciął kable i zabrał też plastikowe osłonki :confused4: Za późno znalazłem ten wątek, bo tak to przynajmniej oznaczyłbym je w jakiś sposób żeby za łatwo nie poszło mu ze sprzedażą.

Mam nadzieję, że tego sk. dotkną wszystkie choroby tego świata albo przynajmniej jedna, która skutecznie skróci jego żywot na tym świecie :evil:

Opublikowano

Ja zastosowałem inne śruby i po dwie nakrędki z tyłu :)

Ja mam tak samo :tongue4: ogólnie jeszcze nigdy nic mi nie zakosili przy aucie, moze dlatego, ze parkuje na swojej posesji w PL a w UK auto stoi na wjeździe przed domem a nie na ulicy albo jakimś parkingu publicznym

Opublikowano

Niestety..., dobry złodziej złamie kazde zabezpieczenia :confused4:

Dodam więcej - to złodziej pilnuje nas, a nie my złodzieja :palacz:

Opublikowano

ostatnio nocą wracałem do domu, idę dużym parkingiem i widzę, że w śród klamotów stoi czarne B7 na ładnych dużych alu, podchodzę bliżej aby popatrzeć i odrazu w oczy rzuciły się chamsko zerwane emblematy z klapy oraz brak szkieł lusterek i wiszące po nich kable :kwasny::wallbash:

masakra, w tym głupim kraju nie można mieć nic dobrego, lepszego niż ogół

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.