Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie dot. malowania elementu - brewki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak i czym najtaniej pomalować brewki ?

Czy wystarczy lakier zaprawkowy , czy spray, czy dorobić ?

Jak to robicie ? Nie bede dawał taki mały element do lakiernika :)

kod lakieru to: LZ9U/LZ9U

Opublikowano

U lakiernika nie wyjdzie tak drogo

W mieszalniach mogą dobrać lakier i zapakować w puszkę (spray)

Na miejscu powiedzą też jakich podkładów używać

Opublikowano
zapakować w puszkę (spray)

To raczej nie jest dobre rozwiazanie, jesli bedzie wkiepskiej mieszalni.

Ja tak zrobilem i sie zluszczyl - za duzo utwardzacza.

Jesli chcesz samemu to robic proponuje, porzadna mieszalnie, ale chyba wyjdzie na tosamo u lakiernika.

Masz jakiegos ktorego znasz to jedz do niego bedzie dobze i ten sam koszt.

Opublikowano

Dlatego napisałem lepiej odwiedzić lakiernika :wink:

Opublikowano

Przeciez to sa male koszta .... ja bym walil do lakiernika jesli chcesz miec porzadnie zrobione, jak nie, to waleczkiem se pomaluj :lol:

Opublikowano
A4 - B5 - 2.8 V6 / 174PS , 245Nm

zawias: KIT WEITEC ULTRA GT 55/30

ten silnik będzie cudnie pasować do brewek. i nie zapomnij o naklejce aluminiowej na wlew paliwa :rolleyes:

Brewki=żenada

Opublikowano

Brewki=żenada

i wszystko na ten temat. jestem tego samego zdania.

Opublikowano

Na Twoim miejscu sam bym to pomalowal zaden problemik :wink:

Opublikowano

Brewki=żenada

To Ty tak uważasz, na mojej nie wygląda to źle, mam stare reflektory bosch '98 i obiektywnie brewki dodają przodowi trochę uroku, to zdanie wielu osób, auto wygląda młodziej. Notabene nie należę do ludzi o "sportowych" gustach i z reguły podobają mi się rzeczy konserwatywne i klasyczne :lol: Jeśli sobie kupię reflektory do xenonów to ich pewnie nie założę, ale na dzień dzisiejszy jest ok :biggrin: + w ciemności po swiatłach trudniej rozpoznać że a4 jedzie:P

Opublikowano

Każdy ma inny gust. Mi tam brewki też się podobają zwłaszcza na ciemnym kolorze dobrze wyglądają.

Nie wiem jak wy malujecie. A może nie odtłuściłeś, zmatowiłeś/podkład, że ci się luszczy? Duzo rzeczy malowalem spraym na róznych powierzchniach i jakos sie nie luszczy. Porzadne lakiery ma Motip. Jak twój lakier nie jest jakims cudem to znajdziesz u nich - sklepy lakiernicze.

Jak niechce ci się bawić to polakierowane tych brawek w lakiernii grosze będzie kosztować - powinno.

Opublikowano
  • Autor

Czy to Audi wygląda źle z tymi brewkami ???

a4.jpg

Opublikowano
Czy to Audi wygląda źle z tymi brewkami ???

Nie wygląda źle, a montaż brewek to twoja sprawa i nikt Ci nie może zabronić :wink:

Opublikowano
Czy to Audi wygląda źle z tymi brewkami ???

Nie no nie wygląda to źle. Nawet chyba pasuje. Zimą to chyba pomagasz drogowcom w odśnieżaniu :rotfl::a4fan:

Opublikowano

witux, według mnie to Audi co pokazałeś wygląda źle. Takie niby stylizowane na DTM, ale coś jakoś kiepsko to wygląda.

Opublikowano
  • Autor
Czy to Audi wygląda źle z tymi brewkami ???

Nie no nie wygląda to źle. Nawet chyba pasuje. Zimą to chyba pomagasz drogowcom w odśnieżaniu :rotfl::a4fan:

Nie pomagam drogowcom bo to nie moje auto, dałem tylko przykład.

Najlepiej to se kupić felgi 17" oponki 45 i mordę cieszyć, a w środku się wszystko trzęsie i szczególnie dobre rozwiązanie na polskie drogi z dziurami.

Opublikowano

abdf9a863bf55029.jpg tylko to auto mi sie podoba z brewkami :wink: w tej Twojej fotce też wygląda nieźle z tym grilem :) ale ja bym wżyciu nie założyl do swojego brewek :wink: wolałbym dozbierać na badlook.

[ Dodano: 28-03-2007, 21:34 ]

Najlepiej to se kupić felgi 17" oponki 45 i mordę cieszyć, a w środku się wszystko trzęsie i szczególnie dobre rozwiązanie na polskie drogi z dziurami.
nareszcie zrozumiałeś o co chodzi :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.