Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8.5 2014 | 2.0 TFSI | QUATTRO | IBIS WHITE | ROTOR 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2014 rok

* 2.0 TFSI CPMB

* Quattro + ZF 8HP-55 tiptronik

* Audi Concert + Bang & Olufsen + AMI w schowku

* 1BE + ROTOR 255/35/19

 

Plany:

* bagnet oleju

* PDC przód i tył z wizualizacją na wyświetlaczu

* koła zimowe w rozmiarze nie blokującym ewentualną zmianę hamulców na większe

* ?

IMG_5646.JPG

IMG_5629.JPG

IMG_5635.JPG

IMG_5636.JPG

IMG_5638.JPG

IMG_5642.JPG

IMG_5644.JPG

IMG_5647.JPG

IMG_5623.JPG

IMG_5650.JPG

IMG_5654.JPG

IMG_5661.JPG

 

Dynamiczne kierunkowskazy boczne

 

Czujniki parkowania przód i tył z wizualizacją

IMG_5666.JPG

IMG_5674.JPG

IMG_5672.JPG

 

Wyrezane (palemka)

IMG_20200720_171845.jpg

 

AHA dodane

IMG_20200724_142452.jpg

IMG_20200724_142506.jpg

 

Dynamiczne kierunkowskazy tylne

IMG_20200825_172957.jpg

IMG_20200825_173023.jpg

 

Hamulce 356/330 z A6 C7

IMG_5691.JPG

IMG_5693.JPG

IMG_5686.JPG

IMG_5694.JPG

IMG_5685.JPG

IMG_5690.JPG

IMG_5688.JPG

IMG_5689.JPG

IMG_5695.JPG

Edytowane przez AndyN

Opublikowano

Fajny egzemplarz. Białe sedany zawsze mi się podobają w B8.  Bagnet to podstawa heh przy zmianę oleju. Na allegro masz kupowałem też 

Opublikowano

Ładna . Doposaż autko w MMI 3G+

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, mati123307 napisał:

Ładna . Doposaż autko w MMI 3G+

Rozważam i mocno się waham.

Na wyświetlacz MMI kładę smartfon z uruchomionymi mapami Google i w sumie mam to samo ... ;) 

Albo Spotify puszczone przez mini-jack i AMI na audio samochodu ... :)

Opublikowano
10 godzin temu, AndyN napisał:

Rozważam i mocno się waham.

Na wyświetlacz MMI kładę smartfon z uruchomionymi mapami Google i w sumie mam to samo ... ;) 

Albo Spotify puszczone przez mini-jack i AMI na audio samochodu ... :)

Fajnie,że sedan i to w moim kolorze,Stałem przed tym samym dylematem i zostałem przy Concercie narazie:)

Edytowane przez kris67

Opublikowano

Ładne auto. Gratulacje!!

Co wy macie z tymi bagnetami? :)

Macie jakieś wymeczone auta czy dużo pałujecie że się boicie, że oleju ubywa?

jak trzeci rok jeżdżę swoim CPMA i ani 1 kreseczki na MMI nie ubyło od wymiany do wymiany. Robie od 8 do 10Kkm rocznie... Olej Millers EE 5W40.

 

 

Opublikowano
12 godzin temu, wampir napisał:

Ładne auto. Gratulacje!!

Co wy macie z tymi bagnetami? :)

Macie jakieś wymeczone auta czy dużo pałujecie że się boicie, że oleju ubywa?

jak trzeci rok jeżdżę swoim CPMA i ani 1 kreseczki na MMI nie ubyło od wymiany do wymiany. Robie od 8 do 10Kkm rocznie... Olej Millers EE 5W40.

 

 

A jak wymieniasz to jak sprawdzasz stan? Bo po otwarciu maski o zamknięciu nie sprawdzisz na mmi

Opublikowano

Po otwarciu maski i włączeniu zapłonu u mnie aktualizuje stan oleju. 

Opublikowano
1 godzinę temu, wampir napisał:

Po otwarciu maski i włączeniu zapłonu u mnie aktualizuje stan oleju. 

U mnie tak nie ma. Tzn nie mam mmi tylko zwykle radio może temu

Opublikowano

Ale już samo otwarcie powoduje że widzisz na zegarach stan oleju a nie na mmi. Nie trzeba mmi.

Opublikowano
  • Autor

Po zlaniu starego oleju, wlaniu nowego ale przed odpaleniem silnika i spełnieniu warunków (temperatura silnika) by elektroniczny czujnik poziomu mógł ocenić poziom oleju tak naprawdę nie wiesz ile mechanik go wlał.

Poza tym chcę mieć namacalny dowód ile oleju w silniku jest. Wszystkie moje dotychczasowe auta mały bagnet, koszt nie jest wysoki więc i ten będzie go miał.

Nie ufam temu wynalazkowi, nie w odniesieniu do tak istotnej sprawy jak olej w wysilonym uturbionym silniku o pojemności dwóch kartonów mleka ;)

==========

Zmieniając temat: kabel z Ali dotarł, dokodowałem sobie parę przydatnych funkcji :)

Opublikowano
22 minuty temu, AndyN napisał:

Po zlaniu starego oleju, wlaniu nowego ale przed odpaleniem silnika i spełnieniu warunków (temperatura silnika) by elektroniczny czujnik poziomu mógł ocenić poziom oleju tak naprawdę nie wiesz ile mechanik go wlał.

Poza tym chcę mieć namacalny dowód ile oleju w silniku jest. Wszystkie moje dotychczasowe auta mały bagnet, koszt nie jest wysoki więc i ten będzie go miał.

Nie ufam temu wynalazkowi, nie w odniesieniu do tak istotnej sprawy jak olej w wysilonym uturbionym silniku o pojemności dwóch kartonów mleka ;)

==========

Zmieniając temat: kabel z Ali dotarł, dokodowałem sobie parę przydatnych funkcji :)

Co dokodowałeś ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

* spalanie chwilowe i średnie z galonów na litry

* temp. oleju w silniku (i lap timer)

* szyberdach i okna zamykane przyciskiem na kluczyku

* tylne światła z DRL

* pulsujący stop i światła awaryjne podczas awaryjnego hamowania

Opublikowano
  • Autor

Zamówione ...

 

HTB1.jpg

Opublikowano

Graty fury, piękny sedan ? gdzie potrzebne graty zamówiłeś do kierunków ? 

Opublikowano

ładny ;) ciekawe czy fotele takie były czy ktoś zmieniał, bo hamburgery najczęściej mają zwykłe placki..

Opublikowano
  • Autor

Kod z naklejki w bagażniku: Q1D    Sports front seats

Opublikowano

Świetne audi, życzę powodzenia i wytrwałości w modach :)

Opublikowano
W dniu 20.06.2020 o 14:08, AndyN napisał:

Po zlaniu starego oleju, wlaniu nowego ale przed odpaleniem silnika i spełnieniu warunków (temperatura silnika) by elektroniczny czujnik poziomu mógł ocenić poziom oleju tak naprawdę nie wiesz ile mechanik go wlał.

Poza tym chcę mieć namacalny dowód ile oleju w silniku jest. Wszystkie moje dotychczasowe auta mały bagnet, koszt nie jest wysoki więc i ten będzie go miał.

Nie ufam temu wynalazkowi, nie w odniesieniu do tak istotnej sprawy jak olej w wysilonym uturbionym silniku o pojemności dwóch kartonów mleka ;)

==========

Zmieniając temat: kabel z Ali dotarł, dokodowałem sobie parę przydatnych funkcji :)

Zapodaj linka do kabelka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.