Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pelonek1 napisał:

To na której najmniej Ci pali?

Mi się wydaje, że najlepszy jest na BP.

Wiesz co,  powiem tak. Autem z lpg ostatnio mało jeżdżę ale zawsze tankuję ją i sprawdzam przejechane km. Ostatnie 3 tankowana na tej samej stacji były robione, auto spale gigantyczne jego ilości. Teraz właśnie zamierzam na innej sprawdzić i może spróbuje BP właśnie. Do tej pory najlepiej wychodzi mi tu Orlen.

Dodam tylko że w aucie wsio działa jak należy,  nie to że coś się w między czasie coś popsuło. Sprawdzałem nawet ustawienie jej,  mapa się nie rozjechała. A spalanie wzrosło z ok 12,5 l do ostatnie rekord 15,5, gdzie takie miałem w zimie przy dużych mrozach i wydaje mi się że to właśnie winę "cienkiego" lpg zwarzywszy na fakt że już od kilku osób słyszałem że mają podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pieterbodonośnie spalania to mi osobiście 1,8 T pali podobnie nie ważne gdzie bym tankował, natomiast zauważam, że po zatankowaniu na BP korekty długoterminowe sondy lambda idą  trochę na minus.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zatankowałem na Shellu i zauważyłem lepszą reakcję na gaz. Co do spalania muszę jeszcze poczekać, ale też lekko na minus.

 

@Pieterb, jakie masz auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...