Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć, mam na imię Irek, pochodzę z Lublina i od kilku dni jestem posiadaczem a4 allroad ze 163 konnym silnikiem 2.0tdi.

To moje pierwsze Audi, ale już wiem że na pewno nie ostatnie dlatego postanowiłem do Was tutaj dołączyć;)

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Pytania techniczne zadajemy w odpowiednim dziale forum technicznego - https://a4-klub.pl/forum/196-20/

Tutaj się tylko witamy.

Mieszkam w Szczawnicy, od niedawna jestem właścicielem audi a4 b6 3.0 v6 quattro 2004r USA. Bez lpg. Liczę że współpraca będzie owocna :)

Pozdrawiam! :)

,,,

Cześć. Jestem nowym użytkownikiem forum z woj. Łódzkiego. Posiadam od 8 miesiecy audi a4 b6 1.8t BFB. Mam nadzieję, że nie będę musiał szukać tu za dużo pomocy jeśli chodzi o usterki? ale jak już będzie trzeba to myślę, że mi pomożecie. Oczywiście ze swojej strony też będę próbował pomoc jeśli będę posiadał odpowiednią wiedzę. ? Pozdro!

,,,

Cześć, jestem Hubert, od Sierpnia 2019 roku jestem szczęśliwym posiadaczem czarnego Audi A4 B7 Sedan 2.0 ALT. Mam nadzieję, że na tym forum znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dotyczące mojego samochodu.

Cześć!

Jestem świeżo upieczonym posiadaczem a4 B7 1.9 TDI BRB. Mam nadzieję, że z Wami uda mi się skutecznie eksploatować i serwisować mój samochód! ;)

,,,

Witam jestem posiadaczem AUDI A3 8L 1.8 już sześć lat ,a teraz przyszedł czas na zmianę i poszukuję AUDI A4 B6 :)

,,,

Witam wszystkich jestem z Krakowa i od marca tego roku posiadam audi A4 B8 avant z 2009r 2.0tfsi multitronic. Mam nadzieje ze nie będę opisywać tylko usterek tego wozu, a będę przełamywać stereotypy konkretnego modelu.

Pozdrawiam Krzysztof :)

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik