Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy przed jak i po mapie BRD 170KM


majster98

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

W swojej a4 wymieniałem pompo wtryskiwacze, napęd pompy olejowej, wywaliłem kata z DPF, jest nowa turbina i byłem ostatnio na programie w celu zwiększenia mocy i co się okazało, seria pokazała 160KM, a po mapie 186 i 410 NM.

Problem jest taki, że wszystkie odczyty i dane jak można wyciągnąć z komputera i logów wypadają dobrze a nawet bardzo dobrze. Turbina ładuje dobrze, Pompo wtryski podają prawidłową dawkę, kąt synchronizacji wałków "0", cały dolot z IC odpada bo ani nie ma wysokich temp ani nie jest nieszczelny i już tak naprawdę nie wiem co by mogło być tego przyczyną słabej serii. Nie powiem, że po chipie naprawdę auto dostało niezłego kopa ale mimo wszystko powinno pokazać te około 200/205. Czy jesteście w stanie podsunąć mi jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu, może ktoś się z tym spotkał ? 

Edytowane przez majster98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydał by się ktoś ze szklaną kulą ...:decayed:

Wziąłeś poprawkę na to że auto ma min. 13 latek , wywalonego DPF-a i bóg wie ile km przejechanych ?

Co z całym oczujnikowaniem po DPF-ie , sondą lambda , ogarnął to ktoś po tych modyfikacjach ?

O słabej serii to można by mówić jakby wszystko było w silniku i osprzęcie w oryginale , hamowałeś auto przed tymi wszystkimi modyfikacjami ?

Ja na twoim miejscu bym się cieszył że aż tyle wyszło :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po wyrzuceniu DPF przeszedł cały program aby wszystko grało z czujnikami i sondami. Samochód osobiście sprowadziłem z Anglii łącznie z udokumentowanym w  ASO przebiegiem 179kkm, aktualnie jest lekko przed 200kkm. Przed mapą i po wszystkich naprawach jakie samochód przeszedł pokazało 160KM i 350NM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...