Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Skórzane dekory


duffy02

Rekomendowane odpowiedzi

ello

jako ze pracuje jako tapicer od 2 lat ale niestety robiac meble, postanowilem sprobowac sil w obijaniu elementow wnetrz samochodow :)

na pierwszy ogien u mnie w audi poszly listwy dekoracyjne a w miedzyczasie powstaje tez pierwsza obszywana kierownica ..... jak narazie mam tylne drzwi i drzwi kierowcy wykonczone biala skora

moze byli by chetni na cos takiego - na forum nie znalazlem podobnego tematu wiec ..... oto jest :)

lubie sie takimi zeczami bawic wiec czemu nie mialbym na tym zarobic extra kaski na furke :)

jakas strzelona na szybko fotka, jak skoncze to beda dokladne a chlopaka z lubuskiego pokaze efekty na spocie :)

145f51d9ea6b8b80m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób swoją furkę ,wrzuć foty :good: na pewno znajdą się chętni na rezanie wnętrz (oczywiście w rozsądnej cenie) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - pokaż coś więcej bo taki paseczek to raczej większość ludzi bez problemu sobie poradzi - ja proponuje obszyć fotele to zobaczymy jak ci to wyjdzie i wtedy się pewnie zainteresuje efektem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zobaczę jak fotele Ci wyjdą :wink4: Sam myslę nad jasną tapicerką u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skórke jaka wrzucasz ??meblówke samochodówke i jakiej marki skóra???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zobaczę jak fotele Ci wyjdą :wink4: Sam myslę nad jasną tapicerką u siebie.

chyba nie ty jedyny :> a chętnych się pewnie wielu znajdzie jak kolega po kosztach będzie robił w ramach szkolenia się na przyszłość w dochodowym biznesie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie z tymi fotelami :tongue4:

narazie skoncze te listewki bo to akurat chcialem dawno zrobic, tak jak pisalem wczesniej w miedzyczasie powstaje pierwsza kierownica ...

jak z tymi dwwoma pierdolkami sie uporam bede robil skorzane boczki w drzwi bo to ostani element jaki mi zostanie z materialu :)

do foteli moze kiedys dojde ale to raczej daleka przyszlosc, tymczasem takie male pierdolk :)

skora narazie pierwszej klasy ale nie samochodowa - szczerze powiem ze jakiej firmy nie wiem - powiedzmy ze sa to (o dziwo pasujace) odpady z firmy w ktorej pracuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wziąłeś skórę i w jakich cenach ? Bo sam się zastanawiam nad homemade robotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wziąłeś skórę

skora narazie pierwszej klasy ale nie samochodowa - szczerze powiem ze jakiej firmy nie wiem - powiedzmy ze sa to (o dziwo pasujace) odpady z firmy w ktorej pracuje :>

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce fotki jak skoncze robote - mysle ze w sobote juz zalozone na aucie

tylko pytanie, jak zdemontowac listwy z deski rozdzielczej ??

dzisiaj dodatkowo padlo mi drugie w tym miesiacu radio :/ bede musial chyba zrobic nowa instalacje do audio wiec tez troche zwolnie :/

panu Slawkowi jak narazie nie zamierzam robic konkurencji :tongue4:

a co do odpadow - jest robota sa odpady w cenie do dogadania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...