Radio Concert problem z zasilaniem

strazak93

Witam,od jakiegoś czasu mam problem z radiem concert, początkowo pojawił się problem z słabym odbiorem, następnie zaczęło się samo wyłączać, następnie po jakimś czasie samo się włączało, ostatnio zgasł wyświetlacz,i podświetlenie zaczęło migać,po sprawdzeniu bezpieczników i odpięciu kostek po ich podpięciu radio już nie włącza się wogole, co ciekawe przy odpietej wtyczce zasilającej jest 12V, natomiast po podpięciu do radia zasilanie wynosi 7-8V, co jest grane?np,na dwóch radiach efekt podobny, ostatnio przyszedł mi pomysł do głowy i podałem przewodem z zapalniczki zasilanie na wtyczkę i radio zaczęło grać, ale tylko na przednie głośniki,tył i subwoofer milczy, co jest grane z zasilaniem, może ktoś wie lub miał podobny problem.

To że po podaniu napięcia z zapalniczki tylko przód gra jest normalne, ponieważ radio bezpośrednio zasila tylko przód. Tył i sub zasilane sa przez wzmacniacz. Podepnij komputer i zobacz czy sa jakieś błędy zapisane.