Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Katalizator w a4b6 2.4v6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, odkąd posiadam auto wywala mi check P0421 i P0431, przejechałem ok 4 tyś km, nie chce określać handlarza jako kur## czy pomiot ludzki, bo to osobnik krewny, oprócz tego auto miało swap na manual i zewszat wycieki oleju, cytując jego słowa "parcha bym ci nie przywiózł" a niczym z tych usterek nie poinformował, może sam nie wiedział, autko bardzo polubiłem mimo wielu wad, przesiadka z Punto 1.2 to raj mimo spalania średnio 13-18 l benzyny, sprzedaż mnie nie interesuje, bo nie mógłbym osiągnąć wydanej kwoty bez poinformowania o posiadanych wadach za nieinformowanie powinny być łamane kosci, wracając do tematu mam dylemat, mechanicy twierdzą że na pewno są katy zużyte i po przeczesaniu wielu watkow na forach nie potrafię się zdecydować czy ładować katy z aukcji za 1350 zł czy wyciąć, elektromechanik policzy mnie 350 zł za usunięcie z CPU drugiej sondy, proszę o jakąś radę szanowni forumowicze.

Opublikowano

A o emulatorach sondy myślałeś?

FAULT-CODE.COM

Przyczyny kodu OBD2 P0431 Generic Jeśli został...

 

Edytowane przez piti82

Opublikowano
  • Autor

Myślałem, ale głównie zależy mi na decyzji czy wyciąć zużyte czy założyć nowe, dzięki za odpowiedź ?

Opublikowano

Walnij nowe sportowe o mniejszym przepływie.

Opublikowano

Po co emulatory , katy wyciąć a sondy usunąć w sofcie. 

Mozna to zrobic też zdalnie kablem za 60 zł, jak cos sluze pomocą. 

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zostały wspawane rury w miejscu wkładu 2 katalizatorow, jestem przed wizytą i tunera, auto z niskich obrotow ma muła i pytanie czy przypadkiem on nie posiada 4 katalizatorów 2.4v6 BDV ? Błędy pojawiły się również nowe Screenshot_2020-07-28-22-28-58-604_com.pnn.obdcardoctor.jpg

Wcześniej tylko Screenshot_2020-07-14-21-42-07-819_com.pnn.obdcardoctor.jpg

Układ wygląda mniej więcej tak, ma te dwie puchy na jednej stronie ?Screenshot_2020-07-28-23-10-53-957_pl.allegro.jpg

Czy ktoś coś może doradzić ?

Edytowane przez mąkabuch

Opublikowano

w 2.4 BDV jest układ 2 katalizatorów na stronę ( czyli razem 4 sztuki ) - jeden jest zaraz za kolektorem wydechowych a drugi pod podwoziem 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.