Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie bluetooth


predator1

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz powiedz mi PIN 11 i 12 z modułu pod który mikrofon mam podpiąć w kostce C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że będzie ciekawie jak to podłączysz po swojemu.... czy ja gdzieś napisałem ze mikrofon jest podłączony z radiem? Mikrofon podłączasz do MODUŁU BT pod opisane przewody,jest to mikrofon aktywny dlatego jest opisane gdzie + a gdzie - do niego podłączasz.

W elektryce samochodowej oznaczenie KL.30 oznacza stały +12V,a KL.31 to minus -12V

Teraz dostałeś tyle podpowiedzi  a nadal kombinujesz jak koń pod górę, jest wszystko opisane na forum jak podłączyć (ten moduł podłącza się identycznie jak te dedykowane do b6/7,a3 8p). Jeżeli nie rozumiesz co zostało napisane to zostaw ten temat bo może się naprawdę to skończyć uszkodzeniem instalacji w aucie lub nawet pożarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, predator1 napisał:

Spoko. Dzieki

A z tym mikrofonem to rzeczywiście ja jakąś głupotę walnąłem. Bo jest on do systemu SDS radia (wchodzi i wychodzi z radia do modułu BT ) ale nie raczej nie chciałeś tego uruchamiać. Po prostu przeczytaj temat o montażu BT w b6 i tyle,bo już tam wszystko zostało napisane co musisz wiedzieć.

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pila24 napisał:

A z tym mikrofonem to rzeczywiście ja jakąś głupotę walnąłem. Bo jest on do systemu SDS radia (wchodzi i wychodzi z radia do modułu BT ) ale nie raczej nie chciałeś tego uruchamiać. Po prostu przeczytaj temat o montażu BT w b6 i tyle,bo już tam wszystko zostało napisane co musisz wiedzieć.

 

Spoko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...