Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czas zamontować projektorki do Mojej Ślicznotki. :cygaro:

Znak Audi z Gekonem...:dance2::drunk:

 

20210510_154141.jpg

20210510_154242.jpg

20210510_154205.jpg

20210510_154302.jpg

Opublikowano

Ciekawe czy wtyczki w przedlifcie nie sa inne do projektorów :) możesz się zdziwić 

Opublikowano
  • Autor

Nie są inne.... Pytałem w ASO...Musi pasować...

Opublikowano

Tak miałem i poza czystrzymi felgami nic nie było lepiej.

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Czas zamontować projektorki do Mojej Ślicznotki. :cygaro:

Znak Audi z Gekonem...:dance2::drunk:

 

20210510_154141.jpg

20210510_154242.jpg

20210510_154205.jpg

20210510_154302.jpg

Oddawaj, nie lubisz gekonów. Może mi się przydadzą:decayed::wink:

Będzie dobrze, dopiero B9 ma inne wtyczki:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Muskel1 napisał:

Oddawaj, nie lubisz gekonów. Może mi się przydadzą:decayed::wink:

Będzie dobrze, dopiero B9 ma inne wtyczki:thumbup1:

Dokładnie...Przed zakupem czytałem specyfikacje na stronie Audi. :) Jutro montuje. :cygaro:

Opublikowano
38 minut temu, NelsonPL napisał:

Dokładnie...Przed zakupem czytałem specyfikacje na stronie Audi. :) Jutro montuje. :cygaro:

Ze zdjęcia wygląda że to na małą wtyczkę masz. Jeśli dobrze widzę to zapomnij o montażu.

Opublikowano

oczywiście, w aucie ma lampki żarówkowe i duże wtyczki, lampki LED i większość projektorów są na małe więc inne, wtyczki do przerobienia, no ale właściciel tematu przeczytał specyfikację :whistling:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
11 minut temu, marcin_o23 napisał:

oczywiście, w aucie ma lampki żarówkowe i duże wtyczki, lampki LED i projektory są na małe więc inne, wtyczki do przerobienia, no ale właściciel tematu przeczytał specyfikację :whistling:

Projektor występują w wersji na małą i dużą wtyczkę. Ale tu widać jest na małą.

Opublikowano

btw do zrobienia ;) aczkolwiek skoro montaż nakładek na pedały zajął kilka dni to może tu być ciężko :grin:

Opublikowano
Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

btw do zrobienia ;) aczkolwiek skoro montaż nakładek na pedały zajął kilka dni to może tu być ciężko :grin:

Wręcz awykonalne rzekłbym. 

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, R4xx napisał:

Wręcz awykonalne rzekłbym. 

Tak ... Na stronie oficjalnej Audi się mylą i w ASO po numerze VIN też...

Zastanówcie się co piszecie.:grin:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
W dniu 9.05.2021 o 07:23, karolek_ust napisał:

Heh to zobaczysz jak, szybko te twoje nawiercane tarcze zalepia się od pyłu i będą tylko wyglądać jak nawiercane, 

A też nie słyszałem żeby wodę odprowadzały, tarcza ma taką temperaturę że woda szybciej odparuje niż tarcza przez otwory ja odprowadzi

Dokładnie. Teraz mam Zimmermann Sport i dosyć często muszę je "przebijać". Z wodą też jakiejś super mega spektakularnej różnicy nie czuję :decayed: Różnicę jednak widzę po przejściu z klocków ATE na Ferodo (na plus dla Ferodo oczywiście). W końcu co droższe to dużo lepsze :grin: Co do ograniczenia pylenia klocków ATE zdziwisz się Panie @NelsonPL. Wiem, co mówię, bo mam czarne alusy a na tym kolorze dopiero wszystko widać :wink: 

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Muskel1 napisał:

Oddawaj, nie lubisz gekonów. Może mi się przydadzą:decayed::wink:

Będzie dobrze, dopiero B9 ma inne wtyczki:thumbup1:

Czyli te wtyczki u mnie są OK?:)

Opublikowano
12 godzin temu, marcin_o23 napisał:

btw do zrobienia ;) aczkolwiek skoro montaż nakładek na pedały zajął kilka dni to może tu być ciężko :grin:

Eee tam, są adaptery czyli p&p:wink:

Na zdjęciu wygąda rzeczywiście tak jak koledzy napisali, że nie będą pasować. Musicz dokupić adaptery/przejściówki. 

 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Muskel1 napisał:

Eee tam, są adaptery czyli p&p:wink:

Na zdjęciu wygąda rzeczywiście tak jak koledzy napisali, że nie będą pasować. Musicz dokupić adaptery/przejściówki. 

 

Faktycznie... małe wejścia...To do B9tki .Można wymienić na z większym wejściem w ASO skoro takie sa... Właśnie do nich jadę... Niech wymieniaja, jak się walneli :)

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
10 godzin temu, NelsonPL napisał:

Tak ... Na stronie oficjalnej Audi się mylą i w ASO po numerze VIN też...

Zastanówcie się co piszecie.:grin:

zastanów się co piszesz, doradzają ci ludzie co od lat robią coś przy autach, mają wiedzę większą niż twoje ASO

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, marcin_o23 napisał:

zastanów się co piszesz, doradzają ci ludzie co od lat robią coś przy autach, mają wiedzę większą niż twoje ASO

Czyli ktoś po drodze w obsłudze Audi zawalił...Proste... Brak słów...Tym bardziej że przy zamówieniu pisałem ze musi pasować do B8 ki i nawet VIN podałem.. 

Ps:Szacuneczek dla Was. Mieliście racje...:hi:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Zdarza się.

Opublikowano

nie wszystkie projektory występują z dużą wtyczką, ten najprawdopodobniej dostępny jest z małą, pasuje p&p do aut wyposażonych w ledowe oświetlenie drzwi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.