Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność


NelsonPL

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Langista napisał:

Tak Ci powiedzieli? To maks 2 dni, wliczając demontaż, piaskowanie (lub szkiełkowanie) i malowanie proszkowe.

Pod warunkiem, że od ręki zrobią. Jeżeli mają inne zlecenia to muszą poleżeć aź przyjdzie na nie kolej. Nie sądzę źeby pracownicy stoją z założonymi rękoma i czekają tylko na jego zaciski. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Muskel1 napisał:

Pod warunkiem, że od ręki zrobią. Jeżeli mają inne zlecenia to muszą poleżeć aź przyjdzie na nie kolej. Nie sądzę źeby pracownicy stoją z założonymi rękoma i czekają tylko na jego zaciski. 

Dokładnie. :cygaro: Mają też innych klientów.

Nikt przecież nie czeka specjalnie....o ULTRA  jedzie to malujemy. :nabijasie:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Pod warunkiem, że od ręki zrobią. Jeżeli mają inne zlecenia to muszą poleżeć aź przyjdzie na nie kolej. Nie sądzę źeby pracownicy stoją z założonymi rękoma i czekają tylko na jego zaciski. 

To chyba logika podowiada żeby zgrać w czasie pracę mechanika i lakierni proszkowej. Demontaż przednich zacisków to z zegarkiem w ręku 15 minut. Nie widzę logiki wyciągania zacisku 3 dni wcześniej 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tak będzie... Jednak żeby to było solidnie zrobione farba musi też swoje wyschnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamelus_ napisał:

To chyba logika podowiada żeby zgrać w czasie pracę mechanika i lakierni proszkowej. Demontaż przednich zacisków to z zegarkiem w ręku 15 minut. Nie widzę logiki wyciągania zacisku 3 dni wcześniej 

Otóż to 

13 minut temu, NelsonPL napisał:

Dokładnie. Tak będzie... Jednak żeby to było solidnie zrobione farba musi też swoje wyschnąć.

Domyślam się, że zaciski malowane będą proszkowo? Poczytaj zanim palniesz głupotę 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NelsonPL napisał:

Dokładnie. Tak będzie... Jednak żeby to było solidnie zrobione farba musi też swoje wyschnąć.

Jeśli robisz to w lakierni proszkowej to taka farba utwardza się w piecu około 20 min. Twardsza już nie będzie...

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK OK.  To był żart. :cygaro:

Oczywiście malowanie proszkowe. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie żarty? Próbuję Cię ziomek ogarnąć ale to co Ty wyprawiasz to przechodzi ludzkie pojęcie...

 

Edytowane przez monthrey12
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jeden dzień tego nie zrobią,to pewne. (tym bardziej jak chce zrobić też tył)

W serwisie mają też inne auta i zlecenia.

Myślę, że w 2 dni (max3):cygaro:

Tym bardziej że serwis wymontowuje i montuje a malowanie gdzie indziej. ( trzeba zawieść itd itp):kawa:

Mi bardzo na czasie nie zależy, ważne by było zrobione porządnie.

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurw... sory nie mogę... obserwuje ten temat od kilku tyg... ? no nie moge... facet gdzie Ty masz pojecie o mechanice, renowacji itd... gdzie? przepraszam naprawde ale żygam  na takie podejscie do auta... ASO, duze warsztaty! tak kurw... nie stać mnie na to masz racje i OK ale dzieki temu przy ludziach tu zgromadzonych  i kontakcie tel. bo tez taki z nimi istnieje robie cos sam... i to nie polega na zakladaniu pierd... światełek w drzwiach zleconych w ASO. Szanuje zakup auta ktore posiadasz ale to co z nim robisz ? dramat... zainwestowałes tyle pieniędzy... kuw... po co? by bylo światełko? ładny detaling? zrozum... wszyscy Ci chcą powiedzieć że źle inwestujesz... auto samo w sobie jest lux i mozna zrobić fajny samochód ale nie w ten sposób co reprezentujesz... przepraszam... nie wytrzymałem... marnowanie pieniedzy... ja robie miesiąc by do B7 wstawić kamere cofania a gość wpierd...a... ponad 2 klocki w jakiś gówn... rejestrator... dramat... przepraszam raz jeszcze...

  • Pomoc techniczna 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, bombelm7 napisał:

....ja robie miesiąc by do B7 wstawić kamere cofania a gość wpierd...a... ponad 2 klocki w jakiś gówn... rejestrator... dramat... przepraszam raz jeszcze...

Jego sprawa, nawet jak 5 klocków wpakuje. 

 

47 minut temu, bombelm7 napisał:

kurw... sory nie mogę... 

To nie czytaj jak nie możesz. Problem rozwiązany. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał:

Jego sprawa, nawet jak 5 klocków wpakuje. 

 

To nie czytaj jak nie możesz. Problem rozwiązany. 

zrobię jak piszesz... wykluczam sie bo moje nerwy są zbyt słabe ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bombelm7 napisał:

zrobię jak piszesz... wykluczam sie bo moje nerwy są zbyt słabe ? 

To zwykły trolling dla fejmu. Każdy się spina i produkuje a po autorze spływa jak po kaczce. Jak ktoś ma pojęcie to sam sobie ogarnie większość przedstawionych tu dupereli za normalny hajs i we własnym zakresie.

W normalnym temacie każdy wrzuci kilka fotek i opis co było zrobione a tu telenowela brazylijska ? 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zająć się hamulcami. Części skompletowane.:cygaro:

Przod: :cygaro:

Klocki ATE Ceramic

Tarcze: Zimmerman Sport (nawiercane)

Tyl::cygaro:

Klocki ATE Ceramic

Tarcze: Zimmerman (zwykle)

Przy okazji wymiana wahaczy (przod)

Oczywiście renowacja i malowanie przednich zaciskow hamulcowych (proszkowe)

I wymiana przewodów hamulcowych... :cygaro:

Mechanik i lakiernik umówieni.

Wszystko dzis załatwiłem osobiście. :)

:dance2:

Czas wykonania prac: 2 dni.

 

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, rafalpe napisał:

dlaczego zrobiłeś najgorsze połączenie? klocków ceramicznych NIE DAJE się do tarcz nawiercanych, nacinanych itp.

poza tym chcesz powiedzieć że kupiłeś nawiercane tarcze 314mm? i malujesz proszkowo zaciski pod tarcze 314+300mm??????

:cygaro:

W USA montowanie ceramicznych klockow do nawiercanych lub nacinanych tarcz jest najbardziej popularne.:cygaro:

To ze nie można-to mit.

Można jak najbardziej.:cygaro:

Co w tym dziwnego ze regeneruje i odnawiam zaciski z przodu i z tyłu?  Ja tu widzę same plusy. :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, rafalpe napisał:

Nie no spoko ze malujesz bo sam malowałem u siebie tyle ze wcześniej założyłem zestaw 345+330

ty malujesz na czerwono fabryczne zaciski pod tarcze wielkość płyty kompaktowej czyli 312+255/288? To było moje pytanie 

Chyba tak prędzej:hi:

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Langista napisał:

Chyba tak prędzej:hi:

Nie, b8 ma 314 przod i 300 tyl ? A do reszty zaangażowanych w dyskusje, Panowie nie warto ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafalpe napisał:

 malujesz na czerwono fabryczne zaciski pod tarcze wielkość płyty kompaktowej czyli 314+300? To było moje pytanie 

A gdzie pisze, że ten zestaw jest za słaby? Tak wyjechał z fabryki więc hamuje normalnie.

Nie wolno OEM setupów malować?

Równie dobrze możnaby powiedzieć, że 345 do 2.0 to przerost formy nad treścią:wink:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech chłop robi co chce, i tak nikt mu nie przemówi do rozsądku. Rozmawiać z kimś takim a dodatkowo coś mu proponować i pomagać to jak walić łbem o betonowy mur. Chłop się pytał o te zestawy hamulcowe, ludzie mu odradzali, podawali powody dlaczego się tego nie łączy i dlaczego jest to bez sensu ale i tak to kupił a co najbardziej idiotyczne, dalej tkwi i brnie w swoje przekonanie, że jest to dobre i takie super, bo w wszyscy w w Wielkich Stanach na tym śmigają i pewnie szybciej odprowadza wodę z tarczy hamulcowej :shock3:. Nie wiem czy On nie potrafi czytać, ze zrozumieniem czy chce nabić sobie fejm pisząc, że zakłada ceramiczne klocki a tak naprawdę założy zwykłe? :facepalm: . Tak samo z tym malowaniem i innymi duperelami o które pytał. Możecie mnie uważać za gbura, idiotę, walonego trolla czy kogokolwiek innego sobie wymyślicie... Ale samym tekstem typu ,,Załatwiłem wszystko osobiście" robi z siebie bardzo dorosłego człowieka... No brawo chłopie, cieszymy się bardzo, że nie wysłałeś kogoś z rodzinny i byłeś na tyle odważny, że dałeś radę, czapy z głów normalnie :hi:. Wydaje mi się, że większość normalnych zjadaczy chleba z forum, takich jak ja, nie dało by rady czegoś takiego ogarnąć. 

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...