Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tarcze Zimmerman tyl + klocki + wahacze...:cygaro:

20210528_230658.jpg

20210528_230605.jpg

Opublikowano
  • Autor

Następny cel:

Projektory - (tył):cygaro:

41ONx6fr+IL._AC_SY780_.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
8 minut temu, NelsonPL napisał:

Następny cel:

Projektory - (tył):cygaro:

41ONx6fr+IL._AC_SY780_.jpg

A co 4 szt na stanie nie mieli czy za dużo roboty na jeden raz?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, kamelus_ napisał:

A co 4 szt na stanie nie mieli czy za dużo roboty na jeden raz?

Z Niemiec będą szły. W Polsce nie mają.:guma:

Na te z przodu jeszcze czekam. Mają być pod koniec tygodnia.:cygaro:

Opublikowano

Chłopie, najpierw coś załóż na tą swoją piękność a potem pisz, o następnych planach. Na tą chwilę jesteś strasznie gołosłowny, dużo piszesz ale mało robisz.. Ciągle wrzucasz zdjęcia z internetu ale nic ze swojego samochodu. Projektory to są chyba produkowane na marsie, bo już z 3 tygodnie do Ciebie jadą...  

Opublikowano
  • Autor

:)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
5 godzin temu, NelsonPL napisał:

Wszystko jest stanem umysłu ??? niech moc będzie z Tobą

Opublikowano
W dniu 30.05.2021 o 14:11, NelsonPL napisał:

Z Niemiec będą szły. W Polsce nie mają.:guma:

Na te z przodu jeszcze czekam. Mają być pod koniec tygodnia.:cygaro:

Nie mają? Mają tylko Ty wolisz robić z siebie klauna na forum xD Nie oszukuj się, Twoje B8 nawet nie równa się wyposażeniowo do aut z lat świetności Depeche Mode :cygaro: Tylko korbek brakuje. Ja zamawiałem klamy od RS4 z DE i były na 3 dzień u mnie, praktycznie błyskawiczne dojście. U Ciebie to miesiąc idzie :D 

 

Edytowane przez BLENDEK

Opublikowano
22 godziny temu, NelsonPL napisał:

XDDD

Opublikowano
23 godziny temu, NelsonPL napisał:

No i wiadomo z kim Edyta Górniak miała bliskie spotkanie trzeciego stopnia

Opublikowano
3 godziny temu, BLENDEK napisał:

Nie mają? Mają tylko Ty wolisz robić z siebie klauna na forum xD Nie oszukuj się, Twoje B8 nawet nie równa się wyposażeniowo do aut z lat świetności Depeche Mode :cygaro: Tylko korbek brakuje. Ja zamawiałem klamy od RS4 z DE i były na 3 dzień u mnie, praktycznie błyskawiczne dojście. U Ciebie to miesiąc idzie :D 

 

Dokładnie tak jak mówisz, chłopowi brakuje tylko czerwonego nosa i trochę pudru, cyrk idealny :D. Zastanawiam się gdzie się podział ten jego ,,widełorejestrator", który miałbyć w styczniu. :whistling:

Opublikowano
28 minut temu, monthrey12 napisał:

Zastanawiam się gdzie się podział ten jego ,,widełorejestrator", który miałbyć w styczniu

Z Niemiec idzie a co... :grin:

Opublikowano
51 minut temu, kamelus_ napisał:

Z Niemiec idzie a co... :grin:

Chyba dosłownie sam idzie.

Opublikowano

Z aliexpress szybciej idą paczki niz z ASO. Panowie bo to ultra b8 Individual

Opublikowano
W dniu 5.06.2021 o 15:08, NelsonPL napisał:

JPRD ile ty chłopie masz lat?

Opublikowano
  • Autor

Projektory już są do odebrania w ASO. Dzwonili z samego rana.:dance2:

Tylko teraz Moja Ślicznotka na serwisie.... Malowanie proszkowe zacisków hamulcowych przód i tył i wymiana tarcz i klocków przód i tył....  :cygaro:

Nie pali się,  zaczekają troszkę.:a4fan:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał:

 

Tylko teraz Moja Ślicznotka na serwisie.... Malowanie piaskowe zaciskow hamulcowych przod i tyl i wymiana tarcz i klockow przod i tyl....  :cygaro:

 

Malowanie piaskowe...jprd

Edytowane przez kris67

Opublikowano
4 minuty temu, kris67 napisał:

Malowanie piaskowe...jprd

Może malowanie przez piaskowanie? Problem z łączeniem faktów tutaj występuje :). Kilka wiadomości wyżej było poprawiane, pisane bardzo dosadnie o sposobie malowania, ale tutaj wystąpi chyba puszka z castoramy i poszli(nie mówię, że puszka jest zła bo dobrze dobrana z utwardzaczem też potrafi ładnie działać). 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, kris67 napisał:

Malowanie piaskowe...jprd

Oj tam oj tam :cygaro:

Nie każdy się musi znać. Mała pomyłka. :whistling:

Profesjonalna firma się tym zajmuje. Czyszczenie i malowanie proszkowe.

Edytowane przez NelsonPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.