Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego przed żelkowem zwalniam, zdradziły Cię blachy i ledy w postojówkach.

Ja darłem do końca a Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hey Chłopaki

Na co zwrócić uwagę kupując 1.8 T

mierniki i VAGa już mam

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-super-stan-zobacz-C21283940.html

Jest taka jedna rzecz niby oczywista ale jednak, sprawdź w autku czy wszystko działa od świateł zaczynając na zapalniczce kończąc. Sam wczoraj kupiłem Audice i przeoczyłem przycinającą się szybę od strony pasarzera oczywiście wszystko idzie naprawić, ale takie nie działające urządzenie daje szersze pole manewru przy zbijaniu ceny. Życzę powodzenia przy zakupię samochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również gaz cały czas w podłogę,jak tylko widziałem że bedziesz probował uciekać :>

szczerze powiem że przez jakiś czas próbowałem gonić za tym czerwonym Lancerem na blachach WS ale zwiał mi na zakrętach a później to już po zawodach było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie mam pytanie gdzie w Siedlcach można dobrze i porządnie założyć instalację gazową Nie tanio tylko porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Mławy jeździłem a w SDL niestety nikogo Ci nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słyszeliście może o firmie Auto-Bayer ze Strzały? gaz zakładają, ktoś może wie coś więcej? Koledzy polecają Mławę ale to 1. strasznie daleko 2 brak czasu żeby tam jechać, zbliża się koniec roku a co za tym idzie w mojej branży wszyscy chcą mieć wszystko na wczoraj nie mam czasu się ruszyć. Jeśli ktoś ma jakąś cenną opinię o tej firmie proszę pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słyszeliście może o firmie Auto-Bayer ze Strzały? gaz zakładają, ktoś może wie coś więcej? Koledzy polecają Mławę ale to 1. strasznie daleko 2 brak czasu żeby tam jechać, zbliża się koniec roku a co za tym idzie w mojej branży wszyscy chcą mieć wszystko na wczoraj nie mam czasu się ruszyć. Jeśli ktoś ma jakąś cenną opinię o tej firmie proszę pisać

To druciarze straszni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słyszeliście może o firmie Auto-Bayer ze Strzały? gaz zakładają, ktoś może wie coś więcej? Koledzy polecają Mławę ale to 1. strasznie daleko 2 brak czasu żeby tam jechać, zbliża się koniec roku a co za tym idzie w mojej branży wszyscy chcą mieć wszystko na wczoraj nie mam czasu się ruszyć. Jeśli ktoś ma jakąś cenną opinię o tej firmie proszę pisać

Powiem Ci tak. Też podchodziłem tak jak Ty do życia i pewnych tematów.

Szkłem d*py nie podetrzesz.

Co z tego że założysz gaz na miejscu jak i tak za 3 albo 6 miesięcy będziesz pytał ponownie gdzie wyregulować gaz etc.

Zrobić raz a porządnie i se d*py nie zawracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie zdecydowany na Mławę tylko mam jedno pytanie z tego co pamiętem przy instalacji w poprzednim autku trzeba było jeździć dwa razy raz na montaż drugi raz do regulacji, ciekawi mnie jak jest z tymi nowoczesnymi instalacjami? wystarczy tylko jeden przyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie zdecydowany na Mławę tylko mam jedno pytanie z tego co pamiętem przy instalacji w poprzednim autku trzeba było jeździć dwa razy raz na montaż drugi raz do regulacji, ciekawi mnie jak jest z tymi nowoczesnymi instalacjami? wystarczy tylko jeden przyjazd?

Siema

Ja pojechałem do mławy na 8 rano byłem umówiony, nagle 5 chłopa wparowało do mojego paska jeden kable drugi zbiornik 2 przy silniku , kolejny w srodku modzi. I tak o 12 miałem już zagazowanego paska oczywiście po regulacji i na nastepną wizytę pojechałem po przejechaniu 10 tyś km i nic sie nie działo - ja jestem zadowolony z roboty i wybranych materiałów do paska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przerażony to nie, będę musiał pogadać z szefem i poprosić o wolne bo Pan Nowotczyński pracuje tylko od poniedziałku do piątku no ale co robić trudno. Wkurza mnie tylko to że po JAKOŚC muszę jechać 200 km że nie ma nic bliżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest tak daleko (pogadaj z korzeniem który potrafił na pierwszy przegląd pojechać po pracy czyli o 15 godz. i zajechać pewnie około 17)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...