Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak żony nie puszczają to zabierać je ze sobą. Moja była kilka razy na spocie w Siedlcach i raz w Garwolinie. Nawet z córcią zdarzyło mi się kilka razy przyjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu jak wrócę dzisiaj z Mińska to mini spota 0 20 możemy zrobić, ale jeszcze przedzwonię do Ciebie czy się wyrobię

a w Mostostalu ktoś pracuje, tak jakoś mi sie kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam z ciekawosci bo napisales ze masz czas do 22;)

w ogole jestem ciekaw czy ktos stad pracuje np. w mostostalu?

Żona pracuje do 22 :decayed:

w Mostostalu pracuje Jarek - Leoncjo i ktoś jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu mam pytanie: Czy ktoś zna kogoś kto mógłby mi pomóc przy kupnie Audi? chodzi o kogoś z Vagiem i z dobrym okiem żeby ocenić lakier i takie tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ani czujnika, ani vaga... [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:10_________________________________________________Jedziemy w niedzielę na tego spota czy nie? Nie pisać tylko: może, jak będzie pogoda, itd. Jadę - nie jadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pomógł,ale sam nie bardzo się znam;) [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:21_________________________________________________ramzes2411 A jaki chcesz silnik,rocznik itd,rozpisz się coś o tym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B6 rocznik 2002 - 2004 najlepiej 2003, silnik: marzę o 1.8 T ale jak patrzę na oferty sprzedaży to dochodzę do wniosku że będzie raczej trudno, więc 1,9 TDI też będzie ok. Acha no i koniecznie Avant i koniecznie z tempomatem nie wiem dlaczego ale uważam że tempomat po prostu musi być he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: Tempomat koszt dołożenia ok 100 PLN i masz tempomat. więc na to wogóle nie zwracaj uwagi.

Jest w Białej podlasce avant z 2004r w dieslu. Robiliśmy z kolegą w niej elektronikę była walnięta ale auto porządnie naprawione i ma prawdziwy mały przebieg. Ja mogę ją polecić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: Tempomat koszt dołożenia ok 100 PLN i masz tempomat. więc na to wogóle nie zwracaj uwagi.

Jest w Białej podlasce avant z 2004r w dieslu. Robiliśmy z kolegą w niej elektronikę była walnięta ale auto porządnie naprawione i ma prawdziwy mały przebieg. Ja mogę ją polecić :kox:

Pokaż mi za 100zł tempomat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...