Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :hi:

Uwaga, jeżeli zobaczycie dziś mojego parcha, prowadzonego w dziwny sposób - proszę mnie z tym nie łączyć... nie mam z tym nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam się nie martwię, co by się nie działo to i tak moja linia zawsze będzie miała robotę, tak jak teraz, niby jest początek kryzysu, brak zamówień itp, a moja maszyna chodzi non stop prócz nocy z soboty na niedziele i z niedzieli na poniedziałek, czyli 152/168 godzin w tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela 16. Ja mam nadzieje że będę, ale wypadła mi podróż do wawy w niedziele:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w taki upal... nad wode by pojechal :banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

ma ktos moze pozyczyc klucz ampulowy 14mm, ewentualnie taka nasadke/klucz trzpieniowy na grzechotke 3/4 cala? do przegubow mi trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorz juz zadeklarowal sie pomoca, pozyczyl mi koncowke jaka ja mialem kiedys i ktora mi sie zlamala przy odkrecaniu sruby poloski ale zobaczymy, moze powolutku pojdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po jakimś czasie zczaiłem co Ty będziesz odkręcał.... cały czas byłem przekonany, że będziesz przeguby odkręcał od skrzyni.... Oj głupia głowa ostatnio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam chyba sa tzw spline'y, cos podobnego do torxa tylko jeszcze wiecej zabkow maja, uporalem sie z jednym przegubem, nie bylo zle, odpinalem gorne wahacze na sworzniach zeby odchylic zwrotnice, jutro/pojutrze druga strona, dzieki wielkie za pomoc kaliko, ale zaraz po moim powrocie przyjechal kumpel z pracy i pozyczyl mi tez swoj klucz o ktory sie juz nie balem ze peknie :):) więc twój jest cały i zdrowy, bo raczej na pewno by się ukręcił

co ciekawe, z nowymi przegubami dostałem już śrubę z normalnym łbem na klucz nasadowy 24mm, co ułatwi w przyszłości sprawe wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się jakiś czas temu męczyłem ze śrubami jak zdejmowałem tylne jarzma.. Nie wiem po grzyba tam torxy:/ Trzy z czterech musiałem odkręcić diax'em :decayed: i zastąpiłem je hartowanymi z ludzkim łbem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sie meczyli w warsztacie jak zmieniali mi tarcze przy okazji robienia zbieznosci i wymiany tylnej jednej sprezyny ktora pekla, dospawali nakretke bo inaczej nie dalo rady, u mnie tam byla sruba ampulowa 7mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...