Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

to dobranoc

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

9e22793b584e8364.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie zmieniacie oponki? Dziś trochę popytałem na starowiejskiej 88zł za komplet alu, a mam dwa komplety czyli 176 :facepalm: w meditransie 70zł i tam się wstępnie umówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać;)

Ciągnąc temat policji;)

Jadę sobie wczoraj koło godziny 18.00 przez Stok Lacki,z bocznej uliczki wyjechał sobie niebieski opel vectra C podjechał blisko mojego zderzaka i tak jedzie. A mnie aż tam noga kręciła żeby gaz w podłogę wdusić. No ale myślę sobie że teren zabudowany to nie będę świrował niech sobie jedzie. Jak się za chwilę okazało czarne BMW e39 które nas wyprzedziło nie miało tyle szcześcia gdyż jadąca za mną vectra włączyła Ding dong i za nim :) Uważajcie Panowie na Niebieskiego Opla Vectre C rejestracja WG(dalelej niestety nie wiem) jak się dobrze wpatrzeć to widać u niej w grillu niesympatyczne niebieskie switałka i kamerkę koło lusterka wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry,

Paweł były przyjebać ostro w hamulce. Zawsze mógł czarny kot na drodze siedzieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję... złożyłem już pismo reklamacyjne.

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Kasa się znalazła...błyskawiczny przelew w 41h.....:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek umówiłem się na wymianę opon w meditransie na dziś po 7, zajechałem i zostałem poinformowany że jest karetka na wymianę opon i coś tam jeszcze i mogą mi o 9 zmienić :facepalm: podziękowałem i zmieniłem gdzie indziej od ręki, bo o 9 musiałem być już w pracy. Profesjonalne podejście do klienta :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U tych u których ostatecznie zmieniałem opony nawet mi kawe/herbate zaproponowali :decayed: bo byłem przed 8 a oni o 8 zaczynają hehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...