Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja u rodzinki bylem wiec nie wiem nawet czy cos bylo

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2012 at 21:37 ----------

piekna pogoda na urlopie, czas sie wziac za drugi przegub :), bo kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje hehe

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

1.5h bez pospiechu i wymieniony, przedwczoraj zajelo mi to 3h z niewielkimi przerwami wiec jest lepiej:banan:

jakby ktos chcial oslony przegubow to mam dwie w stanie dobrym, jedna GKN Lobro rok temu zakladana, druga ori nie wiem ile ma nalatane ale nawet jest w lepszym stanie niz ta "nowa" GKN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie chcialy jakos wyjsc bez odpinania wahaczy, tzn nie probowalem na maxa ich zginac a odpiecie sworznia na gorze zajelo mi raptem 5 minut, i bardzo ulatwilo robote:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli coś było

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

fajne mamy województwo w profilu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuje remontować nic w tym tygodniu, choć może i przydałoby się z tyłu do hamulca zajrzeć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie z siedlec? czy okolic? na pewno sie nie raz trafi na ulicy bo kolor oryginalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

Panowie gdzie mogę znaleźć rozkład masy na osie, planuję zakup nowych sprężyn i nie bardzo się orientuję które będą pasować:

http://eibachpolska.pl/eibach-audi-a-4-(8d5,-b5)-avant--station-wagon-e1536-140-pi-303.html

albo

http://eibachpolska.pl/eibach-audi-a-4-(8d5,-b5)-avant--station-wagon-e1537-140-pi-304.html

dla przypomnienia avant adr z klimatyzacją i manualną skrzynią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ci poszukam, mam to w instrukcji auta

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

przod 970KG, tył 955KG, nie ważne czy to sedan czy kombi chyba bo nie jest rozpisane, jest tylko kryterium manual/automat (dla automatu przednia oś 1000KG, tył ten sam)

a moze takie weiteca z drugiej reki ale wygladaja jak nowe, za polowe ceny, niby obnizaja 55/30 ale dla v6 wiec u ciebie przod bedzie pewnie z -45 do -35, tym bardziej ze nowe weitec'i chodza po 800 komplet

http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-weitec-audi-a4-b5-avant-i2288636913.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Waszej okolicy jeździ moje byłe auto Panowie :wink4:

a gdzie to sprzedałeś pamiętasz bo mi się zdawało ze ostatnio widziałem u siebie na wiosce takie jak Twoje. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestałem dostawać mejle o nowych odpowiedziach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

Panowie gdzie mogę znaleźć rozkład masy na osie, planuję zakup nowych sprężyn i nie bardzo się orientuję które będą pasować:

takie informacje znajdziesz na wlepce swojego auta lub na tabliczce znamionowej tam gdzie VIN jest. Bo każde auto ma inne obciążenia na osie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie z siedlec? czy okolic? na pewno sie nie raz trafi na ulicy bo kolor oryginalny ;)

pewnie nie raz się trafi gdzieś na ulicy bo kolorek robi robotę :kox:

auto poszło w okolice Mokobody :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...