Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więcej mi w nocy nie przyjeżdżać.... dziecko na drugi dzień mi przed 7 rano wstało....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cichu miałem nadzieje, ale polacy nie daja rady z i tak slabo grajacymi grekami, z ruskimi i czechami bedzie pewnie jeszcze trudniej

---------- Post dopisany 09-06-2012 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 19:26 ----------

Pozdro dla grześka widzianego na sienkiewicza

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

IMAG0102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę w maluchu koła wyważać...tam telepie jak na żelaźniaku...

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Harry, gdzieś przodem przypie...rdolił?

dnd0z7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazac na dzika zwierzyne na terespolskiej, wracajac z roboty godzine temu widzialem jak dwoch kolesi sprzatalo sarnie zwloki z jezdni a 10m za nimi stal ich troszke pokiereszowany samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioteros nie zauważyłem Cię wczoraj w lusterku, dopiero jak zatrąbiłeś i wyminąłeś, mignęły mi pośladki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem spory kawalek za toba ;) a pierwszy raz zobaczylem cie jak stalem na swiatlach na starzynskiego a ty z brzeskiej skrecales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem spory kawalek za toba ;) a pierwszy raz zobaczylem cie jak stalem na swiatlach na starzynskiego a ty z brzeskiej skrecales

Jak jadę to nic z boku nie widzę, parę metrów przed nosem tylko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie

Zna ktos jakiegos dobrego tokarza ktory ogarnal by powiekszenie otworow w tarczy hamulcowej?

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gwalt zamienie moje felgi z oponami letnimi 16stki 205/55 na jakies 17 cali, oby nie pogiete i zeby oponki byly wszystkie jednakowe, moje oponki maja po 4-5mm wiec jeszcze pojezdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... w dniu dzisiejszym niestety moje wspomaganie zakończyło żywot... żeby skręcić trzeba naprawdę dobrze zaprzeć się w siedzeniu no i ten dzwięk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu się potelepotało... za mocno pewnie kręciłeś i urwałeś cyncylator w pompie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... w dniu dzisiejszym niestety moje wspomaganie zakończyło żywot... żeby skręcić trzeba naprawdę dobrze zaprzeć się w siedzeniu no i ten dzwięk...

bierz od Kamila komplet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...