Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie to tylko mi udało się go zestresować :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiek no ty faktycznie mnie zestresowałeś - spoko było

Harry kurde tak sie zagapiłem na prawe lusterko że zapomniałem 3-ki wsadzić, ładnie to twoje Adi zapierdziel co turbo to turbo dżwięk fajny a felunek - musisz dbać o adi.

Może następnym razem bedzie wiecej czasu to zatrzymamy sie i pogadamy.

Pozdrawiam

Harry zapomniałem u mnie na osiedlu jest passacik (mój kumpel) 1.8T 190KM VTG LPG i to zapierdziela pozatym DP i niedlugo taki słupek jak u ciebie z budzikami. Chip fajna sprawa do 1.8T. Możemy się styknąć pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DP już mam dawno i brak kata, teraz tylko chips i FMIC może... no i muże heble z tyłu zrobić bo tragedia normalnie ;P

wiem że trochę usyfiony był ;D ale jak umyje postawie pod robotą to po 8 godzinach jest siwy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napotykajac na ten temat, jako rodowity siedlczanin <lol ;d> i swiezo upieczony posiadacz a4 witam serdecznie siedleckich klubowiczow ;] moze kiedys kogos mine z ramkami/wlepa i mrugne z pozdrowieniami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziś cięzki dzień :wink4: no ale pochwalić się muszę ;)

grzane fotele już zrobione, zamontowane kompletne bixy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napotykajac na ten temat, jako rodowity siedlczanin <lol ;d> i swiezo upieczony posiadacz a4 witam serdecznie siedleckich klubowiczow ;] moze kiedys kogos mine z ramkami/wlepa i mrugne z pozdrowieniami ;]

Profanacja!

Tak brzydko naklejonej wlepy klubowej w życiu nie widziałem!

Trochę pracy przy aucie i będzie pięknie wyglądać...

imag0630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za objechanie na dzień dobry;p

może wlepa nie w najlepszym miejscu, ale w tym samym miejscu miałem wlepę na golfie z forum golfa, ale jeśli brzydko to ja przekleję, bo przykleiłem ją na szybko żeby już po prostu była na aucie

ogólnie w audiówce jeszcze nic nie zrobiłem odkąd zjechała do PL, a czeka mnie trochę, wymiana lożysk, hebli przód, rozrządu, opon, ma trochę zszargany lakier i polerka tez by się przydała... a jeszcze żenie się za miesiąc to nie mam czasu na nic, na samochód tez :confused4:

ps. ale z samego faktu że się żenię to się cieszę hehe :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ale z samego faktu że się żenię to się cieszę hehe :) pozdro

Pogadamy za jakiś czas....żona jak Kononowicz...skasuje wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam wszyscy tak mowia, po slubieto i tamto... siamto

nigdy nie powiem ze zaluje tej decyzji:)

a z ciekawosci, gdzie tanio w siedlcach wymienia mi lozsko z tylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kompletne zaciski pod b5 Q, klocki zużyte, ale tarcze niczego sobie.

oponki masz do wymiany, może felga, gleba. folia??????

zgłoś się do mnie to Ci wyrobie kartę parkowania pod blokiem, bo stałeś blok obok mnie :tongue4:

z łozyskiem zapytaj na starowiejskiej obok pizzeri Kampa są dwie stacje diagnostyczne a z tyłu jednej robią zawieche.

co prawda właściciel się zmienił ale robią chyba nadal to samo[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 18:22_________________________________________________

oj dziś cięzki dzień :wink4: no ale pochwalić się muszę ;)

grzane fotele już zrobione, zamontowane kompletne bixy :kox:

dokładałeś maty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tapicera była ściągana u mnie i doklejałem maty z takich samych kubełków co moje :kox: bo dorwałem takie same tylko z grzaniem ale wszystko zostało moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kompletne zaciski pod b5 Q, klocki zużyte, ale tarcze niczego sobie.

oponki masz do wymiany, może felga, gleba. folia??????

zgłoś się do mnie to Ci wyrobie kartę parkowania pod blokiem, bo stałeś blok obok mnie :tongue4:

z łozyskiem zapytaj na starowiejskiej obok pizzeri Kampa są dwie stacje diagnostyczne a z tyłu jednej robią zawieche.

co prawda właściciel się zmienił ale robią chyba nadal to samo

ahaa to ty jesteś wlaścicielem tej fajnej czyściutkiej audicy która stoi na widoku z balkonu mojej narzeczonej z dziewiątkami w rejestracji?:) już dawno wpadła mi w oko długo przed zakupem mojej furki :>

oponki muszę kupić komplet letnich bo teraz jeżdżę na zimówkach i szkoda mi ich, gleby nie będzie, obniżone fabryczne mi wystarcza:)

dzięki za info o stacjach, a tak z ciekawości ile chciałbyś za te zaciski i ile za te tarcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tapicera była ściągana u mnie i doklejałem maty z takich samych kubełków co moje :kox: bo dorwałem takie same tylko z grzaniem ale wszystko zostało moje.

duzo roboty? warto? jakie koszta? jak z rozbiórką foteli? poduszki?[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________no no :>

nie wiem ile krzyczeć za to wszystko. tarcze roczne, osłony, zaciski, jarzma, przewody. Zostało wszystko bo założyłem 312mm z oplotem.

Najpierw przyjdź obejrzyj a później będziemy myśleć.

Możemy się umówić że tak jak cenią inni na forum/allegro minus 20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny patent ale jakos boje sie moje rozkrecac. są w idealnym stanie. nie darowałbym sobie jakby mi się jakiś ukochany plasticzek złamał ;):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny patent ale jakos boje sie moje rozkrecac. są w idealnym stanie. nie darowałbym sobie jakby mi się jakiś ukochany plasticzek złamał ;):):)

Tomasz moje też są idealne i nic się nie stało i nikt nie powie że coś było rozbierane :kox: :gwizdanie: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...