Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Mam podobny problem jak Heli. U mnie też znaki wyświetlają się za zegarach ale w MMI w asystentach kierowcy nie mam opcji "znaki drogowe" co zrobić by była. Dodaję auto scan i mapę sterownika F5.

adpmap-5F-8W5-035-036-C_WAUZZZFY4J2187230-20250219-1044.CSV Log-WAUZZZFY4J2187230-67736km.txt

Opublikowano

VZE fabrycznie czy dokodowane?

 

Opublikowano

Dokodowywane

 

Opublikowano
Godzinę temu, Metody napisał(a):

Witam. 

Mam podobny problem jak Heli. U mnie też znaki wyświetlają się za zegarach ale w MMI w asystentach kierowcy nie mam opcji "znaki drogowe" co zrobić by była. Dodaję auto scan i mapę sterownika F5.

adpmap-5F-8W5-035-036-C_WAUZZZFY4J2187230-20250219-1044.CSV 106.99 kB · 0 pobrań Log-WAUZZZFY4J2187230-67736km.txt 20.27 kB · 0 pobrań

 

 

Dlugie kodowanie 5F

Byte 24 VZA --> Activated (bit 6)

 

Po zakodowaniu restart MMI

Opublikowano

W tym Bajcie mam a w zasadzie miałem zaznaczony ten bit. Odznaczyłem zrobiłem reset MMI chciałem zaznaczyć ponownie i dostałem taki komunikat jak na foto, pewnie wina VCDS. Znaki nie ja dokodowywałwm. Zamówiłem nowy interfejs-podobno ma wszystko działać, zobaczymy. Czekam. Jak nie pomoże będę musiał się u kogoś posiłkować. Z resztą ten sam błąd pojawia się jak w sterowniku 44 w Bajcie drugim chcę aktywować bit 7.  Chciałem uruchomić Lane Asist i nie wyszło.

20250323_142651.jpg

Opublikowano

Maska otwarta, ręczny zaciągnięty?

Opublikowano

REczny tak, maska nie. Przy 44 też musi być otwarta. Idę zaraz luknąć raz jeszcze.

Opublikowano
47 minut temu, Metody napisał(a):

Odznaczyłem zrobiłem reset MMI chciałem zaznaczyć ponownie

24/6 musi być odznaczony. 

Opublikowano

Jak odznaczyłem kodowanie przyjął, zrestartowałem mmi ale w manu nadal nie ma znaków drogowych

Opublikowano

Po pracy rzucę okiem na kodowania i adaptację. Może mi coś wpadnie w oko.

Opublikowano

Ok. Spoko, dzięki. Widzę, że Ciebie też robota w weekendy lubi:)

Opublikowano
2 minuty temu, Metody napisał(a):

Ok. Spoko, dzięki. Widzę, że Ciebie też robota w weekendy lubi:)

No niestety, tak sobie los wybrałem :decayed:

Opublikowano

W sterowniku A5 (kamera)

Dostęp upoważniony (Login) 20103

Długie kodowanie

Bajt 1 odznacz bit 0

 

Po całej procedurze rozłączasz się, zamykasz auto pilotem na 15 min. (do uśpienia sterowników), następnie sprawdzasz czy działa.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Niestety nadal bez zmian.

Opublikowano

Coś musiałeś namieszać. Wrzuć aktualny pełny auto-scan. 

Opublikowano

Nie wiem. Przyjdzie kabel to zrobię scan i wrzucę.

Opublikowano

Cześć. Wracam z nowym kablem (nie do końca jestem przekonany, że jest lepszy), nie ogarnąłem tematu. Wrzucam pełny auto-scan,

Log-METODY1-WAUZZZFY4J2187230-67756km.txt

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czesc. Moze ktos napisac caly proces co przekodowac i jak zrobic partametryzacje kamery do rozpoznawania znakow ? przeczytalem caly watek ale nie widze jak zrobic parametryzacje i co dokladnie zakodowac w vcds, bo co chwila ktos dopisuje ze tego brakuje lub tamtego zaznaczonego. Fajnie by bylo napisac cala instrukcje. Oczywiscie mam VCP mam VCDS itd.

Opublikowano
W dniu 27.03.2025 o 18:24, Metody napisał(a):

Cześć. Wracam z nowym kablem (nie do końca jestem przekonany, że jest lepszy), nie ogarnąłem tematu. Wrzucam pełny auto-scan,

Log-METODY1-WAUZZZFY4J2187230-67756km.txt 22.85 kB · 1 pobranie

Na próbę :

w VC (sterownik 17) w bajcie 0 odznacz bit 0.

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy mógłby ktoś podesłać plik flash VZE do kamery 8W6907217 ?

 

Niestety licencja na VCP wygasła jakieś 2 miesiące temu a potrzebuję tylko tego jednego pliku 😕  

 

Edytowane przez zduno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.