Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Jaki telefon do GPS w Orange ?


Rekomendowane odpowiedzi

To zależy jaką mapę chcesz mieć. Najpierw pochodź po necie i zobacz które mapki są najlepsze. Moim zdaniem AutoMapa, a ona nie chcodzi na Symbianie, więc musisz mieć coś z windowsem, np. Omnia. Jak chcesz cos z rodziny Symbian, to chyba tylko TomTom, ale to tak jak mówie pochodź sobie i popatrz najpierw jakie chcesz oprogramowanie. A później możemy Ci dobrać telefon z odpowiednim systemem operacyjnym.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 14:16_________________________________________________Aha iPhone odrazu odpada, on korzysta z netu podczas korzystania z GPS więc rachunki będą Ci przychodzić zawyżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu wzielem Nokie 5800. Niezly gps i super ekran :good:

Oprogramowanie do nawigacji przez 3 miesiace za gratis, pozniej bede musial pomyslec..

Podobno automapa ma byc rowniez dostepna na symbiana, takze nie przykladalbym do tego wagi.Bardzo wazne jest rowniez wifi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta AutoMapa to miała już być rok temu na Symbiana. Chyba nie ma co czekać aż zrobią AM na Symbiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych trzech to 6210 navigator tak jak inni odradzam iPhone 3G bo to przereklamowany telefon wcale nie jest taki super jakim go nazywają.. co tu dużo pisać taki sam paździerz jak ta SE z navigacja za 1zl =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu wzielem Nokie 5800. Niezly gps i super ekran :good:

Oprogramowanie do nawigacji przez 3 miesiace za gratis, pozniej bede musial pomyslec..

Podobno automapa ma byc rowniez dostepna na symbiana, takze nie przykladalbym do tego wagi.Bardzo wazne jest rowniez wifi!

a jak Ci sie sprawuje ten telefon? bo tez zamierzam sobie wlasnie kupic ta nokie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam brał iphone 3g, teraz wchodzi jeszcze 3gs, zaden telefon sie do niego nie umywa i dlugo jeszcze nie bedzie... jest na nim wszystko, nie mialem stycznosci z 5800, ale z navigatorem owszem i nie wydaje mi sie zeby telefonik z tak malym wyswietlaczem byl dobry do navi, a nawiasem mowiac zadna z niego rewelacja. kiedys i nokia robila dobre telefony, ale to bylo dawno i nie prawda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIO A702 DigiWalker.... zadnych symbianow i iphone'ow.

Bierz cos z windowsem, tam jesli czegos nie ma to wystarczy poszukac w sieci. Nie ma problemu z jakimis certyfikatami jak na symbiana.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na iPhone jest xgps (darmowy) mozesz korzystac z map googla w trybie offline. Limituje cie tylko ilosc pamieci. Bardzo wygodne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na iphone pojawil sie teraz "Navigon" co prawda program "płatny" ale wiadomo jak jest :), dalbym sobie spokoj z jakimis wynalazkami typu mio....jesli ma byc telefon do navi z duzym wyswietlaczem to bralbym iphone 3g, telefon zawodony tylko dla tych ktorzy nigdy go w rece nie mieli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokię 5800XM i używam na niej Garmin GMobile XT v5.00.50s60.9

Śmiga bez kłopotów. Zawsze można znaleść uaktualnienia u kolegów ;)

a jak sie sprawuje ogolnie jako telefon? nie wiesza sie? nie ma z nim problemow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony.

Używałem w ostatnich latach po kolei N7650, SE800, SE990i, SE P1

i obecnie znów Nokia.

Jak widzicie jestem miłośnikiem Symbiana i dlatego takie wybory.

Zachwyca mnie rozdzielczość N 5800 bo nawigacja w takiej gęstości to czysta przyjemność.

Poza tym jak mi się nie chce otwierać lapka, to przeglądam internet w telefonie po WLAN i też jest OK.

Bateria nieco krótko trzyma przy pełnej zabawie multimediami. Brzmienie stereo MP3 jest świetne i radio też. Bluetooth zżera zbyt dożo energii więc staram się po kablu USB zrzucać foty czy wrzucać coż na telefon.

Zawieszeń jak dotychczas nie mialem poza jakąś dziwną sytuacją w trakcie użytkowania Garmina ale być może to ja nie dostroiłem wówczas wszystkiego bo miałem telefon 2 dni. Później już nigdy nie wisiał.

I najważniejszy jest rozmiar. Praktycznie wygląda jak normalny maly telefonik a ma moc laptopa. Nie podobają mi się zbyt wielkie i już przy SE 990i rozmiar był nieco zbyt duży.

Serdecznie polecam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do tego telefoniku i dlatego pytam :) dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :good:

ja od zawsze mam nokie i nie zmienie na nic innego... nokia jest the best :good: :good:

tak z ciekawosci - ile Ci trzyma bateria przy zabawie multimediami? i ile przy normalnym uzytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokię 5800XM i używam na niej Garmin GMobile XT v5.00.50s60.9

Śmiga bez kłopotów. Zawsze można znaleść uaktualnienia u kolegów ;)

a jak sie sprawuje ogolnie jako telefon? nie wiesza sie? nie ma z nim problemow?

Telefon z GPS sprawuje sie swietnie.. Co prawda nie raz dluzej szuka satelit ale jest bardzo stabilne.. Co chwilka wychodza jakies uaktualnienia jesli chodzi o program GMobile wiec poprawiane sa bledy w nawigacji.. Ja szczerze bardzo polecam po co miec tysiac urzadzen jak mozna miec kilka w jednym.. [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:06_________________________________________________

przymierzam sie do tego telefoniku i dlatego pytam :) dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :good:

ja od zawsze mam nokie i nie zmienie na nic innego... nokia jest the best :good: :good:

tak z ciekawosci - ile Ci trzyma bateria przy zabawie multimediami? i ile przy normalnym uzytkowaniu?

A o jakim konkretnie telefonie Myslisz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jakim konkretnie telefonie Myslisz ??

Nokia 5800 Xpress Music :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jakim konkretnie telefonie Myslisz ??

Nokia 5800 Xpress Music :decayed:

No moze byc faja ze wzgledu na duzy wyswietlacz ;)

Ja niestety nie uzywalem tego konkretnie.. Mogli kamerke wrzucic z N95 ;)

Szczerze wolalbym zapolowac na N97 ale wiem ze nie ten przedzial cenowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z GPS sprawuje sie swietnie.. Co prawda nie raz dluzej szuka satelit ale jest bardzo stabilne..

a nie zrywa polaczenia GPS przy wiekszych predkosciach? bo slyszalem ze w N95 takie cos sie zdarza... :kwasny:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:12_________________________________________________5800 bede mial maks za ok 150zl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...