Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logów B7 1.8t Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi w tym tygodniu bylo u mechanika.

Została wymieniona uszczelka pokrywy zaworów ponieważ był delikatny wyciek.
Wymieniłem również świece na NGK.
Odma zostala wyczyszczona.
Turbo bylo sprawdzane, według mojego mechanika wszystko jest z nim ok jednak mnie wydaje się ze auto jedzie slabo (tak wiem seria 1.8t Quattro nie jedzie zbyt dobrze ale porównywałem z autem mechanika A4 B6 1.8T Quattro Sedan 163km BFB i u niego jedzie to lepiej nawet delikatnie wpycha w fotel jak się przyciśnie a u mnie nigdy tak nie było i nie ma)

Postanowiłem zrobić logi więc jeśli ktoś się zna i jest kumaty moglby i zerknął by na nie byłbym wdzięczny ponieważ moj mechanik oraz kilka innych osób nic niepokojącego na tych logach nie widzi....

najpierw logi statyczne na PB na biegu jałowym

002+033
http://vaglogi.pl/log-002_033_r3EK6fK.html

001+003
http://vaglogi.pl/log-001_003_hxjud81.html

dodatkowo 090+003
http://vaglogi.pl/log-090_093_83Yyx93.html

teraz logi dynamiczne dluga droga, bieg 3 i od 1500 obrotów do odcięcie

002+033
http://vaglogi.pl/log-002_033_N5Z52T.html

003+020
http://vaglogi.pl/log-003_020_aGY9RW.html

115+118
http://vaglogi.pl/log-115_118_KSe5ar.html


teraz dynamiczny na LPG
002+033
http://vaglogi.pl/log-002_033_XnW1j.html


 

Opublikowano

Wsio ok.

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, przem8 napisał:

Wsio ok.

Na pewno? Moze zrobić jeszcze jakieś logi? A może turbo dziala tylko poprostu ze względu na wiek nadaje się do regeneracji o dlatego tak slabo to jedzie ?

Opublikowano
11 minut temu, matix608 napisał:

Na pewno? Moze zrobić jeszcze jakieś logi? A może turbo dziala tylko poprostu ze względu na wiek nadaje się do regeneracji o dlatego tak slabo to jedzie ?

Wszystko działa dobrze. To, że u mechanika jedzie lepiej może wynikać z wagi auta bo avant jest cięższy od sedana, a do tego lpg też swoje waży.

Opublikowano

witam sory że podpinam się pod temat ale nie chce zakładać nowego. Moje pytanie brzmi czy z turbiną w moim aucie jest coś nie tak czy ten typ tak ma że nie jedzie a nagle dostaje kopa i że tak powiem wyrywa go ? 1.9 130 ps oto logi

Opublikowano
VAGLOGGER.APPHB.COM

 

Opublikowano

z góry dzięki za odpowiedz 

Opublikowano
W dniu 22.09.2020 o 10:14, matix608 napisał:

Na pewno? Moze zrobić jeszcze jakieś logi? A może turbo dziala tylko poprostu ze względu na wiek nadaje się do regeneracji o dlatego tak slabo to jedzie ?

To że u mechanika jedzie lepiej może wynikać także z tego że może mieć zmieniony soft i sam może o tym nie wiedzieć, sporo osób tutaj na forum dzięki logom dowiaduje się o zmienionych mapachvw swoich autkach.Sam o tym pomyśl. Co prawda masz tam jakieś cofania zapłonów ale tragedii nie ma.Sprawdź świece,zmierz kompresję i poproś kogoś o analizę wraz z możliwością zmiany softu, np.Łukasz13 lub i nnych polecanych tutaj na forum....

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, JarekST202 napisał:

To że u mechanika jedzie lepiej może wynikać także z tego że może mieć zmieniony soft i sam może o tym nie wiedzieć, sporo osób tutaj na forum dzięki logom dowiaduje się o zmienionych mapachvw swoich autkach.Sam o tym pomyśl. Co prawda masz tam jakieś cofania zapłonów ale tragedii nie ma.Sprawdź świece,zmierz kompresję i poproś kogoś o analizę wraz z możliwością zmiany softu, np.Łukasz13 lub i nnych polecanych tutaj na forum....

Świece wymieniłem właśnie po zrobieniu logów na nowe NGK.

Cofanie zapłonowe bylo od Świec?

 

Z Łukaszem jestem na bieżąco oglądał logi i powiedział że wszystko OK. Zbieram graty mam juz DP i wtryski z bexa brakuje mi tylko 2 icka albo fmic ale nie znam nikogo kto mógłby mi to zamontować bo ja się nie znam...

Opublikowano
8 minut temu, matix608 napisał:

Świece wymieniłem właśnie po zrobieniu logów na nowe NGK.

Cofanie zapłonowe bylo od Świec?

 

Z Łukaszem jestem na bieżąco oglądał logi i powiedział że wszystko OK. Zbieram graty mam juz DP i wtryski z bexa brakuje mi tylko 2 icka albo fmic ale nie znam nikogo kto mógłby mi to zamontować bo ja się nie znam...

Cofanie może być z wielu przyczyn,między innymi świece,kompresja,cewki,temperatura w dolocie,paliwo...Sam miałem w tamtym tygodniu takie auto z którym walczyliśmy z cofaniem.Jeśli jednak jesteś w kontakcie z Łukaszem to spokojnie,poprowadzi Cię jak zrobić aby było dobrze.

Jeśli chodzi o chłodzenie to drugi cooler z bexa jesteś w stanie sam założyć jeśli kupisz cały komplet.Jest opisany na forum cały montaż,natomiast jeśli fmic bo idziesz w grubsze moce to najlepiej poszukaj warsztatu który wyspawa Ci to na samochodzie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.