Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Gdzie na śląsku kupić turbinę ?


morgan84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam padnięte turbo nie do regeneracji gdzie moge tanio kupić dobre turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie myle to 1800zł za turbine to troche duzo....

dokładnie tak tyle za regenerowaną w lutym chcieli :kwasny: Ale ogólnie firma godna uwagi wszedzie pozytwnie o niej piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kropce bo chcialem oddać moja do regeneracji (ok1000zł) ale okazało sie żę moja ma jakieś pęknięcie i boje sie ze mi jej nie przyjmą.

Czy ktoś zna firme handlującą uzywkami na chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz w niedziele na gielde i ci wymienia za 600-800 zlotych z 12miesieczna gwarancja. handluja tam dosc dlugo wiec raczej nie znikna z dnia na dzien. nawet ostatnio jak pytalem to moga wsadzic wiekszy wirnik do zwyklej k03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede podkręcał ten silniczek z 150 na 180km więc moze odrazu lepiej kupic inna turbinę albo zmodyfikować standard?

Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i stało sie moja turbinka to czysty szmelc, doprowadzenie jej o ładu to kosze 2050zł :shocked:

nowa kosztuje ok 2700zł a używek nie moge nigdzie znaleść :( jeśli ktoś ma namiary na nakieś turbo prosze pisać.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i stało sie moja turbinka to czysty szmelc, doprowadzenie jej o ładu to kosze 2050zł :shocked:

nowa kosztuje ok 2700zł a używek nie moge nigdzie znaleść :( jeśli ktoś ma namiary na nakieś turbo prosze pisać.

Pozdro

tutaj zapytaj www.reampoland.pl :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie w Gliwicach. Na samym końcu giełdy , za alejką z częściami do fiata, w alejce gdzie można kupić klucze do warsztatu stoi facet z turbinami w białym dostawczaku. Jest pewny, oddajesz swoja dostajesz regenerowaną. Brałem u niego nie raz i zawsze wszystko był dobrze. Daje gwarancję i można się targować. Facet trochę szorstki w obyciu ale fachowiec. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...