Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Moja A4 B7 quattro S-line // NOWE FOTKI STRONA 3


eminencja jones

Rekomendowane odpowiedzi

Eminencja - chip=remap=optymalizacja=lepsze osiągi i ekonomika pracy :) ja bym się nie zastanawił tylko szukał dobrego tunera od tych motorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto oblukane na spocie, jest bardzo fajne :) ... jak nowe :gwizdanie:

Gosci z klubu bmw sie nie sluchaj... :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pora na czipa namówiliscie mnie musze sie z tym gostkiem umowic od tego.[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 22:53_________________________________________________Witam.

Wrzucam obecne zdięcia mojego Audi. Co do zmian od poprzednich fotek, dostala sprężynki eibacha -30/30. Kolejną modyfikacją bedą dystanse na tył ponieważ po obiniżeniu tylnie koła troszke schowały sie pod nadkola co mi sie nie podoba...

dsc02386r.jpg

dsc02387v.jpg

dsc02388kvb.jpg

dsc02389q.jpg

dsc02390p.jpg

dsc02391i.jpg

dsc02392tfe.jpg

dsc02394z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód piękny ale ten wzór felg to tak średnio pasuje do B7 :wink4:

Super wyglada :good:

BTW

jak bedziesz zmienial felgi to pomysl nad 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz nieźle, polecam dystanse 17 mm na stronę, miałem takie i było oki, jakie masz ET i oponę ? Pytam, bo o 1 mm może przycierać na większej chopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary ladny ale jakby byla w kolorze tej bmki to na jej widok miękły by nogi :slina: te fele to nie orginal od DTM`a? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz nieźle, polecam dystanse 17 mm na stronę, miałem takie i było oki, jakie masz ET i oponę ? Pytam, bo o 1 mm może przycierać na większej chopce.

et nie wiem jakie tam jest nawet :) co do opony to pirelli p6 235/40/18. Bialy super kolor tylko boje sie aby nie było z nim tak jak ze srebrnym kilka lat temu...oh ah a potem na srebrny patrzeć nie moge.

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 20:51_________________________________________________

szary ladny ale jakby byla w kolorze tej bmki to na jej widok miękły by nogi :slina: te fele to nie orginal od DTM`a? :mysli:

Felgi są orginalne, na takiej wyjechał z fabryki..dodatkowo w zapasie jest 5 koło pelno wymiarowa 18stka taka sama.

Co do koloru to nie jest szary, moj ojciec, ktory ma Subaru, zresztą widać je na foto on ma kolor szary, moj jest taki stalowy, zdiecia zabardzo nie pokazują go w pelnej okazałosci...co do szarości to felgi są w takim kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę napisz jak z komfortem po zainstalowaniu sprężyn, mocno się utwardziło auto ??

Wygląda na wysokie.

obnizylo sie sporo w stosunku do ori sprężyn S-line i jest twardziej co jest wyczuwalne odrazu...samochod bardzo malo sie pochyla na boki przy zakrętach i idzie jak po szynach teraz :) Poprostu trzeba uważać na dziury ale to już mam we krwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same sprężyny Eibacha dodają uroku i zlekka poprawiają trakcję, gwint z regulacją twardości to dopiero 1sza liga, dystans poprawi trakcję na szybkich łukach - załóż dystanse to się okaże czy delikatnie dotrze na chopce.

Ja niestety zmieniam markę :(

Ale Audi to Audi i nigdy nie zapomnę B7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbbuj jeszcze z czipsem... Mysle ze 250KM w tym motorku by wyszlo :naughty:

zerknij

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_20_tfsi_po_programie_vtg-t81621.0.html

to jak chłopaki piszą gotowiec a przy programie pod Twoj silinik mogłoby wyjsc lepiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek juz ma czipsa... robil w Unitronicu :)

Piekne auto, idealny setup jak dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbbuj jeszcze z czipsem... Mysle ze 250KM w tym motorku by wyszlo :naughty:

zerknij

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_20_tfsi_po_programie_vtg-t81621.0.html

to jak chłopaki piszą gotowiec a przy programie pod Twoj silinik mogłoby wyjsc lepiej :naughty:

tak jak kolega wyżej powiedział, zrobiłem program w Unitroniku wyszło mi 241PS. Różnica jest i bardzo sie ciesze, że dalem sie nakłonić do tego moda. Teraz dystanse i na ten sezon dosyć inwestycji :) a w przyszłym kolejne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg oraz wersji jest to dodatkowy pakiet pod nazwą "titanium" możliwy do zamówienia jako dodatek do s-line.

http://www.autoblog.com/2006/02/10/audi-launches-a4-titanium-version/

według mnie fele dobrze wyglądają, ale dystanse na tył potrzebne po obniżeniu, aby dodać uroku :gwizdanie:

a tak felgi z wersji titanium prezentują się w moim czarnym b7

5292_1093446735645_1210836052_30282253_343201_n.jpg

:kox:

oraz jeszcze jedna fotka dla wątpiących w piękno felg z wersji titanium

IMG_6359copy.jpg[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:17_________________________________________________

dsc02394z.jpg

oj sprawdź ciśnienie w oponach :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ze spalaniem po Unitroniku ? Również sie przymierzam.

bardzo poztywnie...nie umiem Ci powiedzieć super dokladnie ale jezdzilem pół roku w serii 200PS i po programie nie odczuwam wiekszego spalania przy normalnej jezdzie...owszem jesli chcesz poszaleć paliwko idzie szybciej lecz WARTO..sam sie łamałem ale po zabiegu cieszylem sie, że go zrobiłem. Bardzo miły szef i po podaniu sie za klubowicza a4 ( naciąganego bo narazie bylem tylko 1 ale obiecuje poprawie) dostalem bardzo przyjemną cene za tą usługe :)[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 20:42_________________________________________________

Co do felg oraz wersji jest to dodatkowy pakiet pod nazwą "titanium" możliwy do zamówienia jako dodatek do s-line.

http://www.autoblog.com/2006/02/10/audi-launches-a4-titanium-version/

według mnie fele dobrze wyglądają, ale dystanse na tył potrzebne po obniżeniu, aby dodać uroku :gwizdanie:

a tak felgi z wersji titanium prezentują się w moim czarnym b7

5292_1093446735645_1210836052_30282253_343201_n.jpg

:kox:

oraz jeszcze jedna fotka dla wątpiących w piękno felg z wersji titanium

IMG_6359copy.jpg[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:17_________________________________________________

dsc02394z.jpg

oj sprawdź ciśnienie w oponach :o

hmm wiesz akurat cisnienie w oponach patrzylem pare dni wczesniej ale on stoi troszke na boku na tym zdieciu to może dlatego...dziś jezdząc po wawie specjalnie jeszcze patrzylem ale wszystko jest ok. Dziekuje, że pokazałeś reszcie, że to nie jest tuning u pana henia tylko ori pakiet od Audi, który troszke odróznia od reszty A4-ek. ( felgi w szarości 18", brak chromu, czarny grill )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz akurat cisnienie w oponach patrzylem pare dni wczesniej ale on stoi troszke na boku na tym zdieciu to może dlatego...dziś jezdząc po wawie specjalnie jeszcze patrzylem ale wszystko jest ok. Dziekuje, że pokazałeś reszcie, że to nie jest tuning u pana henia tylko ori pakiet od Audi, który troszke odróznia od reszty A4-ek. ( felgi w szarości 18", brak chromu, czarny grill )

w sumie do tej porty w Polsce widziałem tylko jedną A4 z pakietem titanium :-) co masz za wydech, bo na oryginalny nie wygląda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...