Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVJ Palenie za X razem


mcsqpl2

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent A4 B6 1.8t avj 

przebieg : 260 tys 

Sprawa wyglada następująco auto zawsze pali za 2 lub za 3 razem nie raz za 1 raz za 5. Dzisiaj zmieniony rozrząd i wszystkie filtry. Swieci się check jedyny błąd który wyskakuje to : p0342 - czujnik położenia walka rozrządu - 35-00 Signal to Low. Po wymianie czujnika i skasowaniu błędu dalej to samo, gdy czujnik odepnę całkowicie pokazuje się ten sam błąd jednak z dopiskiem signal to high. Już zaczynam nabawić się depresji przez to auto, ktoś jest w stanie mi pomoc, doradzić co mogę w takiej sytuacji zrobić? Co sprawdzić , od czego zacząć na nowo ? Auto aktualnie wyglada w ten oto sposób 

E6604715-37DB-498E-8CB2-90BD026AAE89.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, przem8 said:

Czujnik wałka jakiś zamiennik? Spróbuj podmienić czujnik położenia wału.

Czujnik bosh :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, hopek03 said:

wiązkę sprawdzałeś być morze gdzieś coś przerwane

Właśnie zastanawiam się jak ją sprawdzić, przewody idą pod kolektorem i wchodzą w taką wiązkę, która jest w oplocie takim siatkowym i zastanawiam się czy to rozgrzebać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź w jakie piny w kostkę z komputera wchodzą te kable i przedzwoń je sprawdź czy mają przejście , sprawdź masy czy nie są zaśniedziałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem pewnego dziwnego odkrycia, a mianowicie w momencie gdy odpinam obie rury, który wchodzą w pas przedni ( jedna jest bezpośrednio do intelcoolera auto odpala normalnie, jednak po chwili gaśnie, aczkolwiek odpala od strzała, ledwo przekręce kluczyk xD Spotkał się ktoś z czymś takim kiedyś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...