Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pasy bezpieczeństwa


artek2414

Rekomendowane odpowiedzi

 witWitsm Witam, mój pas bezpieczeństwa zacinał się więc postanowiłem zamówić inny. Po zamontowaniu go wywala błąd, którego nie można usunąć. Po ponownym podłączeniu mojego błąd da się usunąć. Pytanie czy z moim było coś kombinowane czy ten, który otrzymałem jest po prostu niesprawny? Pas zamówiony z firmy, która zajmuje się regeneracją pasów, poduszek itp. Sprzedawca oczywiście zapewnia, że każdy pas jest sprawdzany przed wysyłką. Poniżej screen z OBD11. Czy ma znaczenie to, że auto pochodzi z Kanady?

20201028_192716.jpg

Edytowane przez artek2414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij to auto pod program diagnostyczny a nie pod zabawkę. Te kody błędów nic tu nie wnoszą. Do rodzaju błędu należy nie tylko ciąg cyfr jaki podałeś tylko dodatkowe informacje, które pokazuje program diagnostyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Muskel1 napisał:

Podepnij to auto pod program diagnostyczny a nie pod zabawkę. Te kody błędów nic tu nie wnoszą. Do rodzaju błędu należy nie tylko ciąg cyfr jaki podałeś tylko dodatkowe informacje, które pokazuje program diagnostyczny. 

Niestety w tej chwili nie mam takiej możliwości. Nazwy błędów ze screena powyżej też różnią się w VCDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 błędy rezystancja za duża i rezystancja za mała - dotyczą one tego samego pasa?

Jak za mała to może coś źle wtyczkę podpiąłeś i nie rozwarło mostka w generatorze gazu.

Jak za duż to może być źle wciśnięta wtyczka bądź generator gazu wystrzelony i ma za dużą rezystancję.

Normalnie rezystancja Generatora gazu powinna być w granicach 1,7 - 2,5 Ohm.

 

Edytowane przez Sensor77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2020 o 15:19, Sensor77 napisał:

Masz 2 błędy rezystancja za duża i rezystancja za mała - dotyczą one tego samego pasa?

Jak za mała to może coś źle wtyczkę podpiąłeś i nie rozwarło mostka w generatorze gazu.

Jak za duż to może być źle wciśnięta wtyczka bądź generator gazu wystrzelony i ma za dużą rezystancję.

Normalnie rezystancja Generatora gazu powinna być w granicach 1,7 - 2,5 Ohm.

 

Tak, 2 błędy do tego samego pasa. Kilkukrotnie podłączyłałem i odłączałem wtyczki, dziwne byloto, że podłączając swój pas z powrotem błąd znikał.

Nie mierzyłem rezystancji. Zregenerowałem swój pas, a tamten zwrócę. Chciałem się upewnić bo sprzedawca mówi, że każdy pas jest sprawdzany przed wysyłką i u niego nie ma zwrotów, ale nie on ustala prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...