Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają tylne czujniki parkowania


krzysziek_1710

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz na próbę w sterowniku pdc wpisać nowe kodowanie bez haka holowniczego i sprawdzić czy czujniki zadziałają. 

Teraz masz tam kodowanie 0010014 wpisz 0000014.

Dlatego prosiłem 2  razy byś wrzucił tu autoscan, bo tu nie chodzi tylko o to czy w innych sterownikach sa błędy czy nie ale zawarte są tam min. informacje jak kodowanie danych sterowników i inne rzeczy. Najwiraźniej niektórzy (i to nie jesteś tutaj jedyny), mają wielkie problemy wrzucić tu autoscan i robią z tego wielką tajemnice. Nie mam pojęcia dlaczego bo vin można z autoscanu wykasować. Ale to nie ja szukam pomocy wiec nie będę się trzeci raz prosił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przepraszam ale nie wiedziałem że to miało na celu...

Ale mniejsza z tym. Byłem teraz na parkingu i sprawdziłem bezpieczniki od gniazda haka. Bezpiecznik był ok ale przeczysciłem styki i włożyłem z powrotem no i... Teraz wszystko działa ?

Dzięki za pomoc bo dzięki Twojej pomocy skumałem że pdc jest powiązane z hakiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:Wszystkie sterowniki są ze sobą połączone. Na autoscanie widoczne byłoby, że nie tylko sterownik pdc nie ma komunikacji ze stetownikiem haka, tylko że w ogóle nie da się z nim połączyć. To zacieśniłoby krąg szukania. Dlatego ważne jest wykonanie i wrzucenie autoscanu bo czasem jeden błąd jest wynikiem innych błędów, ustawień czy kodowań. Należy zawsze przyjżeć się całości bo jeden sterownik nie jest sam w samochodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...