Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 B7 zgasło podczas jazdy i nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pacjent audi a4 B7 2.0 TDI BLB, jechałem autem normalnie jak codzień, nagle zgasł i już nie odpalił co najlepsze nawet teraz nie zakręci diody przy palaniu gasną, radio, światła działają normalnie ?macie jakiś pomysł co może być przyczyną??

Opublikowano

Czekaj prawie dopijam kawę więc zaraz zostaną fusy ..... :decayed::hi:

Miernik do reki i ogień. 

Opublikowano

Bateria nie padła czasami? Może tłoki bokiem wyszły? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.11.2020 o 10:55, DarekS4 napisał:

Czekaj prawie dopijam kawę więc zaraz zostaną fusy ..... :decayed::hi:

Miernik do reki i ogień. 

Dzięki za takie porady, możesz sobie zachować dla siebie.

Opublikowano
25 minut temu, KarolKrzysiek napisał:

Dzięki za takie porady, możesz sobie zachować dla 

Kolego goście tu mają z fusów wróżyć czy co?

Pierwsze podpinasz komputer spr  błędy jak nie ma piszesz tu na forum

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, hager84 napisał:

Kolego goście tu mają z fusów wróżyć czy co?

Pierwsze podpinasz komputer spr  błędy jak nie ma piszesz tu na forum

Kolego, w tym przypadku komputer by nie pomógł.

Opublikowano
7 minut temu, KarolKrzysiek napisał:

Kolego, w tym przypadku komputer by nie pomógł.

Dlaczego? Może jakieś błędy są zapisane w sterownikach. No chyba, że nie reaguje nawet na przekręcenie stacyjki, to co innego.

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, pelonek1 napisał:

Dlaczego? Może jakieś błędy są zapisane w sterownikach. No chyba, że nie reaguje nawet na przekręcenie stacyjki, to co innego.

Dwumasa się rozsypała 

Opublikowano
W dniu 2.11.2020 o 10:28, KarolKrzysiek napisał:

co najlepsze nawet teraz nie zakręci diody przy palaniu gasną,

Nie miej ziomeczku do mnie pretensji bo to nie była złośliwość ;)

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 4.11.2020 o 07:29, KarolKrzysiek napisał:

Dwumasa się rozsypała 

Wystarczyło wrzucić piąty albo szósty bieg i spróbować przepchnąć auto by się zorientować że silnik jest zablokowany :decayed:

Rozwalają mnie takie zapytania, jakbyś chociaż trochę się wysilił by zebrać i podać dostępne informacje.

Żeby się dwumasa rozsypała to w 99% przypadków najpierw przez długi czas daje znać że już ma dosyć , nic nie było słychać ?

Po tym co ustaliłeś i napisałeś na początku to fusy z kawy były najlepszą możliwością postawienia trafnej diagnozy na odległość :D

Edytowane przez piotrsob1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.