Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klapami nawiewu..


Piotr1075262

Rekomendowane odpowiedzi

Nadmuch działał tylko przy obiegu zamkniętym, mimo że wszystko chodziło pracowało również przy nadmuchu zewnętrznym to z kratek nic nie leciało. Będąc przekonanym że silniczek od klapy nawiewu zewnętrznego padł, zdemontowalem schowek. Zlokalizowałem który to silniczek i w celu sprawdzenia podmieniłem wtyczki klap od zewnetrzego i wewnętrznego nawiewu. I okazało się że silniczki pracują prawidłowo. Więc wniosek jest taki że problem jest z wtyczką.. Lecz nie wiem co dokładnie. Tak jakby nie dawała sygnału. Ktoś ma pomyśl od czego zacząć szukanie problemu? Nie mogę sprawdzić błędów gdyż jestem za granicą. Ale czy np wykasowanie potencjalnego błędu mogłoby poprawić sytuację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widząc jaki błąd jest zapisany nie ma odpowiedzi na to pytanie. Może być wszystko i nic. 

Jedyne co możesz zrobić bez vcds to rozgrzać auto do temp. roboczej i ustawić po obu stronach temperaturę na max. odczekać 30 sek. żeby silniczki się pezestawiły, następnie na najniższą tem. i znowu odczekać . Następnie żądaną temp. np. 22°C. Silniczki wtedy jadą w swoje krańcowe pozycje i jeżeli któryś się przyblokował jest szansa, że się odwiesi. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...