Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update


Splash

Rekomendowane odpowiedzi

A ciekaw jestem jak to jest gdy kupuje się soft za oceanem i czy on wchodzi bezproblemowo ? Czy też są takie jazdy ? Moje 2 reklamacje Kulczyk olał sikiem prostym. Na Twoim miejscu bym powalczył o zwrot kasy od AUDI. Ciekawe co by na to powiedzieli gdybyśmy ich tak zbiorowo zasypali zażaleniami.

rs4newdynoresults.th.jpg

Życzę Ci takiego wyniku. Ten RS też miał ok. 390 Km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak ma sie Hajs I fantazje :evil:

to się kupuje 911 Turbo od RUF, 9FF czy GEMBALLA :kox:

tak mała dygresja... aczkolwiek moje osobiste motoryzacyjne marzenie :wink4:

A nie chciałbyś R8 V10 :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekaw jestem jak to jest gdy kupuje się soft za oceanem i czy on wchodzi bezproblemowo ? Czy też są takie jazdy ? Moje 2 reklamacje Kulczyk olał sikiem prostym. Na Twoim miejscu bym powalczył o zwrot kasy od AUDI. Ciekawe co by na to powiedzieli gdybyśmy ich tak zbiorowo zasypali zażaleniami.

rs4newdynoresults.th.jpg

Życzę Ci takiego wyniku. Ten RS też miał ok. 390 Km.

temat był poruszany na racingforum.pl - sprawdź ;)[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 16:08_________________________________________________

Eno jak będzie koło 445PS to już Fajnie....Gdzieś Na youtube Widziałem Rs4 Zrobioną Przez MTM'a to dopiero Lata :D tyle że zrobione na 553 konie :D:naughty:

a no...

http://www.mtm-online.de/en/Audi/RS4-B7/4-2-l-309-kW-420hp-Quattro?FZID=RS4B7Q&KIT=M1RS4420530QX

38k EUR = 152 000 PLN

IMHO mało opłacalne...

dodać jeszcze należy 80 dni i

Installation cost 6,664.00 EUR

:kox:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 16:09_________________________________________________

no tak ale jak ma sie Hajs I fantazje :evil:

to się kupuje 911 Turbo od RUF, 9FF czy GEMBALLA :kox:

tak mała dygresja... aczkolwiek moje osobiste motoryzacyjne marzenie :wink4:

Nissan GT-R z pakietem P800 od Switzer też ładnie lata

(HD) Nissan GTR P800 (0-300 km/h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk odnośnie Nissana to jest na racingforum tego znacznie więcej, zainteresowani dawno oglądali.

Odnośnie pierwszego czyli Kulkczyka to był mój temat lub taki w którym brałem udział. Jak chcesz na samym poczatku zabłysnąć to więcej czytaj - potem zwracaj uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk odnośnie Nissana to jest na racingforum tego znacznie więcej, zainteresowani dawno oglądali.

Odnośnie pierwszego czyli Kulkczyka to był mój temat lub taki w którym brałem udział. Jak chcesz na samym poczatku zabłysnąć to więcej czytaj - potem zwracaj uwage.

to nie było zwracanie uwagi, tylko chęć pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Może jak będziesz już w D-land warto zgłosić w Audi zażalenie, jak ciemniaki w Polsce niszczą szaczunek firmy :audi:.

Powiedz, że jak nic nie zrobią to następną Twoja furą będzie BMW M3 :wink4:

i nad tym się warto zastanowić, skonsultuje to jeszcze podczas pobytu w Berlinie…

A nie chciałbyś R8 V10 :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Z całą miłością do Audi, jednak stawiam na Turbo. R8 może i fajne, ale za tą cenę można mieć dobrze wyposażoną Turbinę… a co Porsche to Porsche. Z drugiej strony patrząc – o wiele łatwiej sprzedać 911T niż R8 – a i ekonomia jest jedna – Turbina zawsze utrzyma cenę, R8 już nie…

u mnie na Wiosce Sołtys Ma Cayena Gemballa :D ot takie Gówienko :polew:

Zrób proszę zdjęcie i podeślij albo wklej. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć…

i nie kłócić się Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...