Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Błąd 01330


szachal

Rekomendowane odpowiedzi

Moduł komfortu znajduje się pod siedzieniem kierowcy, pod dywanem. Widzę, że masz wersję z kiera po prawej stronie. Ja też, ale nie wiem czy moduł jest przeniesiony na prawo czy nie. Zobacz jak to wyglada. Mnie się wydaje, zę nie przenieśli i masz to pod fotelem pasażera. Alex rozmonotowywał to w innym celu, ale powinno się nadać:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_oswietlenie_wnetrza-t48387.0.html;msg709776#msg709776

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co kolego poradziles sobie z bledem 01330 ? ja rowniez go posiadam, nie moge go wykasowac.... otwieranie/zamykanie z pilota dziala, domykanie szyb juz nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to wiem, ale moze ktos sie z tym doglebniej pomeczyl i jakos zdiagnozowal usterke/naprawil itp? komunikacja z modulem jest, zamykanie z pilota i otwieranie dziala, drzwi sie rygluja , szyby i szyuberdach dziala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie u mnie sprawa jest następująca: wymieniałem aku na nowy i po tym zabiegu przestały działać 4 szyby, oświetlenie wnętrza i bagażnika, centralny zamek z pilota, światło wstecznego, oświetlenie nóg i jak otwieram drzwi np lewe to wyświetla ze otwarte są prawe. Błąd jest nastepujący 01330 centralna jednostka ecu układu poprawiającego komfort J393 brak komunikacji. Regulacja, grzanie i składanie lusterek działa, fotele też. Czy mógł uszkodzić się moduł podczas wymiany aku? Moduł suchutki, w środku tez wygląda dobrze nie ma jakichś oznak że coś się spaliło. Kostki od modułu odpinałem i ponownie wpinałem. Prosiłbym o pomoc co jeszcze mogę zrobić. Jeszcze jedno w module czasami coś bzyczy czy tak cyka, czy to normalne? I czy mogę założyć na podmianke moduł z A2 bo akurat do takego mam dostęp. Numery modułów się różnią wiec pytam czy jak podmienie czy nic się nie stanie. Pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 21:25_________________________________________________Problem rozwiązany :) moduł komfortu wymieniony i wszytko wróciło do normy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...