Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B10 2023r


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie, kiedy nowa A4/A5 Avant zostanie wypuszczona i będzie można ją kupić w Europie? Jakieś plotki dotyczące cen?
Mam zamiar kupić nowy samochód i patrzyłem na Audi A4 Avant (B9). Dostałem dobrą ofertę od dealera (16% w dół od MSRP), co czyni samochód znacznie bardziej atrakcyjnym finansowo w porównaniu z BMW 3 lub C-klasą. Mimo, że samochód jest już dość stary, wciąż podoba mi się jego wygląd, prowadzenie, izolacja akustyczna i nieco "retro" wnętrze. 


Obawiam się jednak o spadek wartości samochodu z generacji B9, gdy pojawi się nowy model. Z drugiej strony, wątpię, że dostanę podobne rabaty na nowy model, a ceny MSRP też najprawdopodobniej wzrosną (A4 jest aktualnie tańsze niż seria 3 i klasa C, nawet bez rabatów).
Czy myślicie, że stary model będzie jeszcze przez jakiś czas dostępny do zamówienia (z obniżonymi cenami), gdy nowy zostanie zaprezentowany publicznie? Kiedy zazwyczaj są publikowane cenniki przez Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nowy model w tym roku nie będzie miał premiery,  albo wiosna 2024 albo jesień 2024 prawdopodobnie. Byłem ostatnio na serwisie w salonie i nic niewiedza o premierze   niemaja żadnych informacji od centrali w tym temacie. Najbliższa premiere jaką mają mieć to chyba Q3 lift i elektryczne A6.

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam w czym ten model będzie lepszy od mojego poczciwego 2016 TFSi i dochodzę do wniosku, że tylko tylnymi lampami. Nie mam żadnych ultra dupereli i ekologicznych gówien z prawdziwym quattro. Kiedyś tak sobie myślałem co nowego mogę kupić gdybym sprzedał swoje i wyszło mi, że nie sprzedam. 🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.AUTOEVOLUTION.COM

If you haven't heard, Audi is in the process of renaming some of its models. Thus, odd numbers will be used for cars powered by fossil fuels and eve...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę taki ford focus kombi na tych zdjęciach 😕 

 

 

MOTO.PL

Do Forda Focusa ST w wersji hatchback dołączyła właśnie jeszcze praktyczniejsza odmiana. Kompaktowe kombi będzie napędzane przez te same silniki - do wyboru mocna benzyna 2.3 i oszczędniejsza, ale...

 

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...