Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Montaż CB


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o montażu CB na rzep tego typu:

6.jpg

7.jpg

2.jpg

4.jpg

może ktoś już testował taką opcje, bo nie wiem czy warto

Jeżeli jest to możliwe to bardzo proszę wklejać zdjęcia omawianego przedmiotu.

Linki do aukcji po kilkunastu dniach są nieaktualne, nie wiadomo do końca o co chodzi / jarko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o montażu CB na rzep tego typu http://www.allegro.pl/item591237892_rzep_montazowy_do_cb_radio_kpl_3szt_promocja.html

może ktoś już testował taką opcje, bo nie wiem czy warto

jak masz małe i lekkie radio to da rade mojego Herberta nie utrzymał :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwne rozwiązanie .... może skuteczne ale na jakiś czas .... szkoda zachodu jeśli chodzi o moje zdanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak to zamocujesz, jeżeli na półce pochylonej tak, że grwaitacje będzie dociskać radio do rzepy to jak najbardzie na :good:

Natomiast jeżeli ty chcesz podwiesić radio tak, żeby rzepy wytrzymywały siłe grawitacji to raczej odpada. Aha w sklepie z nićmi itp kupisz za 2 zł całą matę na całe radio. To może sybciej utrzymać, niz takie paski kilku centymetrowe, bo trzyma całe radio a nie w kilku miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u nich ostatnio te rzepy bo chciałem zamontować głośnik zewnętrzny do mojego harrego i na głośnik dają radę :cool1: co do cb to bym nie ryzykował nasze polskie drogi raz dwa poradzą sobie z tymi rzepami najlepszym rozwiązaniem są dwie śrubki i po kłopocie a pewność że się utrzyma na 100% :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po ilu dziurach sie odrywa.. :polew::naughty:

Kolego dwie głębsze

Ok jakie propozycje co do montażu CB w B6

schowek odpada! Mam Presidenta Johnny II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem B5 i radio wcisnąłem w szczelinę na książkę serwisową po kołem kierownicy - teraz mam B7 i rozwiązanie przenisłem żywcem - żadnych wkrętów, rzepów, dodatkowych otworów "technologicznych". Kolega ma identycznie w A6 - polecam[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:39_________________________________________________Zapomniałem dodać że moje radio to president harry II (pewnie nie wszystkie dadzą się wcisnąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem rozwiązanie w B5, gdzie radio było wsadzone pod listwę dekoracyjną (drewno, alu lub zwykłe) z lewej strony kierownicy. Jak było nie używane to listwę można było przyłożyć i radyjko nie widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem rozwiązanie w B5, gdzie radio było wsadzone pod listwę dekoracyjną (drewno, alu lub zwykłe) z lewej strony kierownicy. Jak było nie używane to listwę można było przyłożyć i radyjko nie widoczne

hmm a to ciekawe rozwiązanie, miejsca rzeczywiście tam jest sporo za dechą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem rozwiązanie w B5, gdzie radio było wsadzone pod listwę dekoracyjną (drewno, alu lub zwykłe) z lewej strony kierownicy. Jak było nie używane to listwę można było przyłożyć i radyjko nie widoczne

hmm a to ciekawe rozwiązanie, miejsca rzeczywiście tam jest sporo za dechą.

Miejsca jest sporo i dość fajnie to wyglądało. Właściciel opowiadał, że troszkę musiał poświęcić czasu na dłubanie, ale moim zdaniem efekt dość ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mowa o schowaniu radyjka ja wymyśliłem coś takiego

link w podpisie :)

też dobre a radio można schować, gdzie się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam CB pod podłokietnikiem przykręcone do niego.. Więc zawsze mam je pod ręką, a jeszcze dodatkowo że mam automat więc prawa ręka jest wolna. ;) Kable ostatnio poprowadzilem od radia pod siedzeniem kierowcy i pozniej w próg do bezpieczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...