Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BEX Stage 1.5 jakie wtryski?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako , ze padła mi turbina w moim Bex-e to postanowiłem pójść nieco grubiej niż seria i wkładam hybrydę. W takiej sytuacji wtryski staja się wąskim gardłem wiec i one idą do wymiany . Celuje w +/- 250KM jakie wtryski koledzy polecają ? Mam DP ale wolał bym zostawić katalizator (przeglądy) od jakiej mocy zdecydowanie katalizator out ?

Edytowane przez blasterpl

Opublikowano

 

Zamiast DP zawsze można pomyśleć o katalizatorze sportowym. 

Opublikowano

Wtryski boscha 430.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, przem8 napisał:

Wtryski boscha 430.

Jak to jest z tymi przepływami we wtryskach bo już zgłupiałem.

Dane  z forum dla wtrysku 06A906031BA (czarne od BEX 190ps lub np AUQ) 317cc @ 3 bar /370cc @ 4 bar i dla tego samego wtrysku dane ze strony w necie:

Statyczny przepływ przy 3 barach, czynnik n-heptan [g/min]: 217
Rezystancja [Ohm]: 12.

I to samo dla 06A906031BC (szare od Audi S3 BAM 225ps) , z forum:

380cc @ 3 bar / 420cc @ 4 bar

ze strony w necie:

Statyczny przepływ przy 3 barach, czynnik n-heptan [g/min]: 269
Rezystancja [Ohm]: 12

 

Edytowane przez blasterpl

Opublikowano

To kwestia jednostek.

380cc to  centymetry  sześcienne na minutę,

269 to gramy na minutę

 

Gęstość n-heptanu to 0,68 g/cm3

380 x 0,68 to mniej wiecej 269

To samo tylko podane w różnych jednostkach.

Opublikowano

430-440cc w zupelnosci wystarczy i bedzie jeszcze zapas.

Opublikowano
  • Autor

Ok to wydajność już znam , celuje raczej w używki bo teraz to nie utrafisz czy kupujesz podróbę czy ori. Jakie / od jakiego auta będą pasować ? czytałem , ze od Saaba 2.0t ale jakie konkretnie?

Edytowane przez blasterpl

Opublikowano
3 godziny temu, blasterpl napisał:

Ok to wydajność już znam , celuje raczej w używki bo teraz to nie utrafisz czy kupujesz podróbę czy ori. Jakie / od jakiego auta będą pasować ? czytałem , ze od Saaba 2.0t ale jakie konkretnie?

od saaba beda zbyt malo wydajne. Albo z S3 0280156063 (na styk na 250 koni) albo 0280156012/0280156102

Opublikowano
  • Autor

0280156012 czy te wtryski pasują p&p ? Podobno sa to wtryski z A4 2.7 bi turbo

Edytowane przez blasterpl

Opublikowano
5 godzin temu, blasterpl napisał:

0280156012 czy te wtryski pasują p&p ? Podobno sa to wtryski z A4 2.7 bi turbo

pasuja p&p. Bede mial takie na sprzedaz w przyszlym tygodniu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.