Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekroczony przegląd w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak wyżej w opisie jak mogę pozbyć się klucza z przekroczonym przeglądem na wirtualnym kokpicie? Dodam ze reset w ustawieniach nic nie pomaga.

Pozdrawiam

09ABAF4E-BD40-487D-BE4B-C3F9E77D91AE.jpeg

Opublikowano

Jak zrobisz przegląd to Ci ten komunikat skasują... :decayed:

Opublikowano

Zresetować z pozycji mmi można tylko wymianę oleju (15000 km). Ten komunitat dotyczy dwuletniego przeglądu. Skasować go możesz tylko przez złącze diagnostyczne programem diagnostycznym. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Trzyletnie auto i odnoszę wrażenie że właściciela nie stać na jego utrzymanie ...:whistling:

Bo jak inaczej wytłumaczyć chęć pójścia na skróty i ominięcia terminu przeglądu ? :decayed:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

Oczywiście dokonanie wymaganego  przeglądu to podstawa. 

Opublikowano
9 minut temu, Muskel1 napisał:

Oczywiście dokonanie wymaganego  przeglądu to podstawa. 

Zakładam że nawet w średnio  kumatym serwisie potrafią skasować inspekcje przed wypuszczeniem auta na ulicę ....

Ale może się mylę :)

Opublikowano

Też tak myślę:decayed:

Opublikowano
10 godzin temu, Piters88 napisał:

09ABAF4E-BD40-487D-BE4B-C3F9E77D91AE.jpeg

 

Patrząc na to zdjęcie i obrotomierz to silnik pracuje chyba na biegu jałowym, a oprócz tego przeglądu trochę dużo żółtych i czerwonych kontrolek się świeci by ktoś się chciał podpisać pod wykonanym przeglądem.... :P

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

Myśle, że zdjęcie zostało bezpośrednio po uruchomieniu silnika uchwycone, bo wtedy pojawia sie komunikat. Kontrolki nie zdążyły jeszcze zgasnąć. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

To może być logiczne wytłumaczenie.. :hi:

Opublikowano

Ta kontrolka "ograniczenie funkcji Audi pre sens" pojawia sie na krótko przy starcie. 

20210105_162530.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przegląd był robiony i tego nie skasowali. Widzę że będę musiał jechać jeszcze raz do nich. @piotrsob1, stać. Gdyby nie było na nie stać to by go nie było - proste i logiczne. Auto zarejestrowane w Norwegii i tu przeglądy wyglądaja inaczej niż w Polsce. @Muskel1, dziękuję za rzetelne wyjaśnienie problemu. Pozdrawiam

Opublikowano

No to musisz do nich jechać jeszcze raz. Przegląd czy w Norwegi, Polsce czy obojętnie gdzie jest taki sam i musi być przeprowadzony ściśle z wytycznymi producenta. Mowa tu oczywiście nie o przeglądzie w stacji diagnostycznej pojazdów, decydującej o dopuszczeniu pojazów do ruchu, tylko o przeglądzie w ASO, tzw. inspekcji, którą wykonuje się co 2 lata lub co 30.000 km. Po przeglądzie w stacji diagnostycznej takich rzeczy nie kasują bo są to całkiem odrębne rzeczy, pomimo że nazwa jest taka sama. Z racji tego ja najczęściej używam terminologi "inspekcja" mając usługę w ASO na myśli. Nie ma wtedy niedomówień. 

@Piters88 popraw sobie w profilu kod silnika bo masz wpisane 1B:wink:. Kod silnika znajdziesz na wlepce. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
2 godziny temu, Piters88 napisał:

 @piotrsob1, stać. 

 Chyba się zagalopowałem w domysłach , jeżeli czujesz się urażony to niniejszym przepraszam... :notworthy:

Tak na przyszłość to nie żałuj klawiatury i dokładniej opisz genezę problemu, by nie dawać powodu do głupich domysłów .. :)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 5.01.2021 o 16:27, Muskel1 napisał:

Ta kontrolka "ograniczenie funkcji Audi pre sens" pojawia sie na krótko przy starcie. 

20210105_162530.jpg

Orientujesz się gdzie mogę zmienić kodowanie interwału zmiany oleju?  Obecnie mam na 30tys ale zmiany robie co 10ty i tak bym sobie przekodował. Dzieki

Opublikowano

W sterowniku zegarów (17)

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

W sterowniku zegarów (17)

 

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

W sterowniku zegarów (17)

Dzięki jutro poszukam. A4b9 2016r

 

 

Opublikowano

W adaptacjach, nie w kodowaniach.

Opublikowano
W dniu 9.09.2021 o 21:32, Muskel1 napisał:

W adaptacjach, nie w kodowaniach.

Znalazlem. Zmieniłem Dzieki

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 5.01.2021 o 11:33, Muskel1 napisał:

Zresetować z pozycji mmi można tylko wymianę oleju (15000 km). Ten komunitat dotyczy dwuletniego przeglądu. Skasować go możesz tylko przez złącze diagnostyczne programem diagnostycznym. 

Gdzie to znaleźć:eusathink:? Od kilku dni też pokazuje mi się kluczyk.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.