Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx


R4xx

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, dekiel 13 napisał:

Wielki szacun za robotę. :thumbup1:

Dzięki za słowa uznania :rolleyes:

1 minutę temu, kosik25 napisał:

Bardzo dobra robota majster :kox:

Oby służyła conajmniej kolejne 20lat 

:wink4:
Musi, bo ją potnę :lol1:  Chyba, że znów zapragnie mi się A6 C7, to ktoś dostanie miły prezent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, R4xx napisał:

Dzięki za słowa uznania :rolleyes:

:wink4:
Musi, bo ją potnę :lol1:  Chyba, że znów zapragnie mi się A6 C7, to ktoś dostanie miły prezent. 

A6c7 jeżdżę na codzień to ciężki kloc, jak już kupować to z dużym silnikiem i dobrze wyposażona. Niestety to już nie b6/7 aby dokładać różne graty za śmieszne pieniądze. Ale masz b8 więc wiesz co mam na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie to jak krew z nosa, ale coś się dzieje. Zawias złożony, składam budę i wysyłam go na geometrię :rolleyes:

AA1A5DC1-FFA0-4743-9D13-095D8A6C32AC.thumb.jpeg.3b13532fe7d9cb150250d2f1bfa913f3.jpeg


D34CE5C6-0DDE-4075-A67D-5CDA42AFD8FA.thumb.jpeg.771ed7fb223b080258762e980ca6e2ab.jpeg

B0ACE567-BB8D-4ACA-8973-43B75CD800B5.thumb.jpeg.cf461f5b0d73f468510812292ac075b5.jpeg

6B5EE26B-F0CF-4FC1-AA0B-F75817474E0C.thumb.jpeg.4ac850004ae1f7363718fbde2ff84127.jpeg

EAC91500-4914-401B-8FBE-6A7A0DD576C4.thumb.jpeg.e27542e9623f976ec84b440193351419.jpeg

  • Pomoc techniczna 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście to wygląda! Kurde mnie też to czeka w 3audi a kończę robić podłogę w mustangu i już mam dość :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kosik25 napisał:

za***iście to wygląda! Kurde mnie też to czeka w 3audi a kończę robić podłogę w mustangu i już mam dość :grin:

Niewdzięczna robota :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, R4xx napisał:

Niewdzięczna robota :palacz:

Wiem dlatego mustanga kończę i nie mam ochoty robić audi, wolałbym komuś zlecić i zapłacić niż się brudzić i wkurzać. Ale z 2 strony jak sam zrobisz to wiesz, że będzie dobrze i na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem raczej w tym, że nikt nie zapłaci tyle żeby dało(opłacało) się włożyć w to całe serce ;)

A dla autora tematu wielkie gratulację za piękną robotę :oklasky:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota :thumbup1:  ale aż się prosi o wymianę tych elastycznych przewodów hamulcowych na hela :D 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, K4rol81 napisał:

Piękna robota :thumbup1:  ale aż się prosi o wymianę tych elastycznych przewodów hamulcowych na hela :D 

Na czerwone. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Elhape napisał:

Problem raczej w tym, że nikt nie zapłaci tyle żeby dało(opłacało) się włożyć w to całe serce ;)

A dla autora tematu wielkie gratulację za piękną robotę :oklasky:

I tu muszę Cię zaskoczyć dla mnie pieniądze nie mają większego znaczenia ważne aby robota była zrobiona dobrze. Tak samo było z audi od Kamila po zdjęciach widziałem, że warto jechać 500km aby je kupić :banan:pieniądze można zarobić, a straconego czasu nikt nie zwróci :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że zapłaciłbyś np. 10000 zł za samą robociznę + części + farby do konserwacji + lakiernia proszkowa ?? Czyli w sumie pewnie z 20000 zł( w dużym zaokrągleniu) za remont zawieszenia i konserwację ??

Jeśli tak to niestety ale jesteś jeden na wiele milionów ;) I ciężko będzie znaleźć więcej chętnych na taką robotę za takie pieniądze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Elhape napisał:

Chcesz powiedzieć, że zapłaciłbyś np. 10000 zł za samą robociznę + części + farby do konserwacji + lakiernia proszkowa ?? Czyli w sumie pewnie z 20000 zł( w dużym zaokrągleniu) za remont zawieszenia i konserwację ??

Jeśli tak to niestety ale jesteś jeden na wiele milionów ;) I ciężko będzie znaleźć więcej chętnych na taką robotę za takie pieniądze.

 

Sprawdź sobie cenę u Baracia Postępcy w Gdańsku :whistling: i filmiki na yt jak już robić to raz a dobrze A nie baranek za 400zl co roku tylko po to aby ładnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kosik25 napisał:

Sprawdź sobie cenę u Baracia Postępcy w Gdańsku :whistling: i filmiki na yt jak już robić to raz a dobrze A nie baranek za 400zl co roku tylko po to aby ładnie wyglądało.

Konserwacja z piaskowaniem wyszła mnie 3500 zł, też w Gdańsku. Była drobna robota blacharska, więc sumarycznie 3900 zł. Jak długo pożyje? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, george napisał:

Konserwacja z piaskowaniem wyszła mnie 3500 zł, też w Gdańsku. Była drobna robota blacharska, więc sumarycznie 3900 zł. Jak długo pożyje? Zobaczymy.

U braci postępskich okolice 10tys w górę plus z pół roku czekania na wolny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2022 o 18:54, dekiel 13 napisał:

Profi robota Robert. :thumbup1:

Dzięki :rolleyes:

W dniu 24.04.2022 o 19:38, kosik25 napisał:

Wiem dlatego mustanga kończę i nie mam ochoty robić audi, wolałbym komuś zlecić i zapłacić niż się brudzić i wkurzać. Ale z 2 strony jak sam zrobisz to wiesz, że będzie dobrze i na lata.

Są ludzie, którzy zrobią to dobrze, ale koszt niemiłosierny a i czas oczekiwania również długi. 

W dniu 24.04.2022 o 21:26, BartoszSoldier napisał:

Nikt nie włoży tyle serca i uwagi co właściciel auta :wink: bardzo dobra robota, niewdzięczna ale cieszy oko :oklasky:

Dzięki :rolleyes:

W dniu 25.04.2022 o 23:57, Elhape napisał:

Problem raczej w tym, że nikt nie zapłaci tyle żeby dało(opłacało) się włożyć w to całe serce ;)

A dla autora tematu wielkie gratulację za piękną robotę :oklasky:

Musiałby mi ktoś z 5ke na czysto odpalić za taką orkę i dać auto na 2 miechy :kox:

W dniu 26.04.2022 o 08:37, K4rol81 napisał:

Piękna robota :thumbup1:  ale aż się prosi o wymianę tych elastycznych przewodów hamulcowych na hela :D 

Dzięki za miłe słowo :zyzol: 

Zgadzam się, nawet myślałem o tych przewodach, ale dla samego wyglądu nie ma sensu. :cheesy:
 

W dniu 26.04.2022 o 08:46, george napisał:

Na czerwone. :naughty:

Albo niebieskie dla kontrastu :buhaha:

W dniu 26.04.2022 o 09:31, kosik25 napisał:

I tu muszę Cię zaskoczyć dla mnie pieniądze nie mają większego znaczenia ważne aby robota była zrobiona dobrze. Tak samo było z audi od Kamila po zdjęciach widziałem, że warto jechać 500km aby je kupić :banan:pieniądze można zarobić, a straconego czasu nikt nie zwróci :whistling:

Z Audi Kamila masz złoty strzał. Ciężko dziś kupić zadbany samochód z taką bogatą historią. Ikona tego działu. 
 

9 godzin temu, Elhape napisał:

Chcesz powiedzieć, że zapłaciłbyś np. 10000 zł za samą robociznę + części + farby do konserwacji + lakiernia proszkowa ?? Czyli w sumie pewnie z 20000 zł( w dużym zaokrągleniu) za remont zawieszenia i konserwację ??

Jeśli tak to niestety ale jesteś jeden na wiele milionów ;) I ciężko będzie znaleźć więcej chętnych na taką robotę za takie pieniądze.

Dlatego tak niewiele firm zajmuje się tego typu usługami na wyższym poziomie. Baranek, 500 i jazda. 
 

3 godziny temu, george napisał:

Konserwacja z piaskowaniem wyszła mnie 3500 zł, też w Gdańsku. Była drobna robota blacharska, więc sumarycznie 3900 zł. Jak długo pożyje? Zobaczymy.

Bardzo okazyjna cena. Masz zdjęcia podłogi przed i po? 
 

21 minut temu, kosik25 napisał:

U braci postępskich okolice 10tys w górę plus z pół roku czekania na wolny termin.

Mają rozmach, ale co się dziwić. W naszym świecie każdy ich przynajmniej kojarzy. Mogą sobie pozwolić.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias bliźnbiak .... Wiesz co jest najogrsze ? Że jarasz się jakie to wszytsko jest piękne czyste jak jedziesz na geometrie a tam pod autem gość robi takie " uuuuuuuuaaaaa" :D ..... a za kilka mieisęcy psu w dupe bo i tak wszystko jest już brudne obite od kamieni i jak wchodzisz po auto to aż serce boli :D

  • Pomoc techniczna 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DarekS4 napisał:

Zawias bliźnbiak .... Wiesz co jest najogrsze ? Że jarasz się jakie to wszytsko jest piękne czyste jak jedziesz na geometrie a tam pod autem gość robi takie " uuuuuuuuaaaaa" :D ..... a za kilka mieisęcy psu w dupe bo i tak wszystko jest już brudne obite od kamieni i jak wchodzisz po auto to aż serce boli :D

Może dlatego nie zdarzyło mi się jeszcze jechać po mokrym i wypuścić się poza miasto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audica jeździ wiernie, powoli dokręca mi 300kkm i tak sobie myślę, że wypadałoby kupić jej coś na urodziny. Ktoś ma jakieś pomysły? Mi się już skończyły :decayed:

 

1724737380_Snapseed(2).jpg.591f2e1bcb81d115bffb259e292b92c5.jpg

Aktualnie oczekuje jeszcze na listwy progowe, aż wrócą z lakierowania.

Edytowane przez R4xx
  • Pomoc techniczna 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...