Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekaźnik rozrusznika a4 b6 2.4 multi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podpowie ktoś gdzie znajduje się przekaźnik rozrusznika w a4 b6 2.4 multitronic I który to jest

Opublikowano

Jest w samym rozruszniku.

Plus po zapłonie go wysterowuje.

IMG_20210110_125635.jpg

Opublikowano

@Fazii - jest przekaźnik który odcina prąd na rozrusznik w innej pozycji niż P i N , i on jednocześnie steruje światłami wstecznymi , jest w puszce ECU pozycja nr.4  

w 2.4 z multironikiem jest jeszcze jeden przekaźnik sterujący zasilaniem komputera skrzyni na pozycji 1 w puszce ECU

Opublikowano
  • Autor

Panowie bo ogólnie to przekładka z multi na manual i pytam dlatego który to żeby to zmostkowac bo po odlaczeniu komputera multi odcina rozrusznik i który przekaźnik trzeba zmostkowac szukałem tematu ale nigdzie nie podane tak samo gdzie podpiąć światło wsteczne

Opublikowano
28 minut temu, Banan napisał:

@Fazii - jest przekaźnik który odcina prąd na rozrusznik w innej pozycji niż P i N , i on jednocześnie steruje światłami wstecznymi , jest w puszce ECU pozycja nr.4  (j226)

w 2.4 z multironikiem jest jeszcze jeden przekaźnik sterujący zasilaniem komputera skrzyni na pozycji 1 (j60) w puszce ECU

Nie doczytałem że automat :decayed:

22 minuty temu, Lukar132 napisał:

Panowie bo ogólnie to przekładka z multi na manual i pytam dlatego który to żeby to zmostkowac bo po odlaczeniu komputera multi odcina rozrusznik i który przekaźnik trzeba zmostkowac szukałem tematu ale nigdzie nie podane tak samo gdzie podpiąć światło wsteczne

Schemat:

multitronic.pdf

Edytowane przez Fazii

Opublikowano

przekaźnik zostawiasz - dajesz masę na stałe na pin 4 wtyczki multitronika i masz prąd na rozrusznik , czujnik wstecznego - jeden pin wpinasz do masy i a drugi pinu 3 wtyczki multitronika 

PIny będą ok jeżeli masz owalną wtyczkę sterownika ( do 2003 roku była , potem okrągła i inny pinout ) 

Czeka Ciebie jeszcze zmiana ECU albo przeflashowanie bo nie przekodujesz go na manual , a co z prędkością? Jaki to w ogóle rocznik modelowy?

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor

2002 . Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Dzwoniłem do elektronika mówił że normalnie przekonuje sterownik . I tak samo firma która robi takie przekładki mówi że drugiego sterownika nie trzeba ten zostaje

Opublikowano

Podeślij numer ECU - w 2.4 BDV one są typowo dla manuala lub multitronika i nie są przekodowywalne , trzeba albo wymienić albo sflashować soft 

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor

Za 2 godziny będę w domu . Teoretycznie słyszałem że sterownik musi mieć końcówkę M bo ten jest pod manual

Opublikowano
  • Autor

8E0909552A numer sterownika

Opublikowano

No to tylko pod multitronic jest  - manual ma 8e0909552 lub 8e0909552M 

Opublikowano
  • Autor

To czemu elektronik mówi że bez problemu przekoduje

Opublikowano
15 minut temu, Lukar132 napisał:

To czemu elektronik mówi że bez problemu przekoduje

Bo jeszcze nie wie ze mu się nie uda ?

Opublikowano
  • Autor

Panowie A robił któryś z was taką przekladke wywalaliscie sanki żeby był lepszy dostęp czy nie

Opublikowano
  • Autor

Panowie A jak podpiąć światła wsteczne bo znalazłem taki schemat ale to od 1.9 i nie mam tych kabli w tych kostach pod ecu 

Screenshot_20210117-210120_Chrome.jpg

Screenshot_20210117-210209_Chrome.jpg

Opublikowano

Ja ci napisałem we wcześniejszym poście jak to podpiąć

Opublikowano
  • Autor

Wpinka w kostkę multi ?

16110589301766820308342937570326.jpg

Opublikowano
  • Autor

Czyli na 4 pin tak jak na sterowniku podane daje masę aby rozrusznik działał 

A od wstecznego czujnika daje jeden płn na masę drugi na 3pin od wtyczki multi 

20210119_133645.jpg

Opublikowano

Dokładnie 

Opublikowano

Jeszcze sygnał prędkości - masz skrzynie z impulsatorem czy bez?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.