Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ŻARÓWKI CREE LED H7


Syyyyyba

Rekomendowane odpowiedzi

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Koszalin - ŻARÓWKI CREE LED H7 100W 20000LM iFOCUS ULTRA MOC, na Allegro.pl, za 99 zł w kategorii {Motoryzacja} - {Wyposażenie i akcesoria samochodowe}. Opinie i recenzje czy warto...

Orientuje się ktoś czy to wgl ma sens? używał? może jakieś inne co spoko świecą? na ten moment używam zwykłe żarówki h7 philips racing vision

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy tych phillipsach zostań. Kumpel ma Ledy w światłach i powiem tak z przodu to fajnie wygląda bo białe światło., ale jadąc to przed autem ch... ja widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rob@k napisał:

I przy tych phillipsach zostań. Kumpel ma Ledy w światłach i powiem tak z przodu to fajnie wygląda bo białe światło., ale jadąc to przed autem ch... ja widać. 

No rozumiem :P Nie ukrywam nie trafiłem jeszcze na żarówki co by soczewki w nich białe były, wszystko tak naprawdę zalatuje żółtym kolorem :D

bo jeżeli chodzi o niebieską soczewkę to nie ma problemu osiągnąć, problem zaczyna się jak jedziesz wieczorem :P

Edytowane przez Syyyyyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz żółtych to mogłeś kupić auto na ksenonie a nie cudować teraz z nielegalnymi wynalazkami i oślepiać innych uczestników ruchu. Zainwestuj w dołożenie ksenonu ze wszystkim co do tego należy (samopoziom, spryski) jak Ci to bardzo przeszkadza. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rob@k napisał:

I przy tych phillipsach zostań. Kumpel ma Ledy w światłach i powiem tak z przodu to fajnie wygląda bo białe światło., ale jadąc to przed autem ch... ja widać. 

Dokładnie tak jest. Brat jeździ na tym wynalazku i w sumie nie wiem jak. Światło białe, ale nic nie widać. Dodatkowo brak homologacji, oślepianie innych. Daj sobie spokój z takimi półśrodkami. Jak już coś robić, to porządnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał było dołożyć 1k plnów przy zakupie auta i mieć xenon na pokładzie, a nie cudować teraz i pchać się w bezsensowne koszta z których i tak będzie d..pa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie auta które miały ksenony to stan techniczny ich był pożal się boże i wyszło bez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym przedziale cenowym, w którym Ty szukałeś. Dlatego napisane wyżej, mogłeś dołożyć. Wiadomo, że lepiej wyposażone auta więcej kosztują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 24 poszło, pewnie jakbym chwilę dłużej poczekał to i coś lepszego by się znalazło, tylko to było rok temu teraz ceny troszkę inaczej wyglądają 

Edytowane przez Syyyyyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego, że tracą na wartości, czas się nie cofa, km nie ubywa na licznikach, ruda nie znika z blach. H7 to h7 pozostało szukać dobrej żarówki, a jak mało to kupno lamp pod xenon dołożenie samopoziomowania, spryski też by się przydały. Trzeba myśleć jak się kupuje samochód co w nim by się przydało. Jak się kupuje pierwszy lepszy z dobrym stanem technicznym to sory, ale coś kosztem czegoś. Lepiej zrobić zawieszenie i mieć to co potrzebne, niż kombinować później jak koń pod górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spryski generalnie mam, na lampach oznaczenie h7/ds1 więc np także wszystkie żarniki czy coś odpada bo będą innych oślepiał?

Edytowane przez Syyyyyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie źródło światła teraz tam siedzi? H7 tak? Więc masz lampy przystosowane TYLKO POD H7. Jak włożysz coś innego TRACISZ HOMOLOGACJE. Może teraz dotrze bo najwidoczniej masz trudności z czytaniem małych liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski to tylko kilka % sukcesu, nieoryginalne można mieć za nieduże pieniądze. Oznaczenie na lampie też nic praktycznie nie wnosi. Jak kolega wyżej napisał, liczy się homologacja lub jej brak i to jak działania są potrzebne żeby spełniać określone warunki. To, że Seba lub Janusz chce mieć lasery w lampach i świecić Kowalskiemu po oczach, nie powinno nikogo cieszyć i było to jasno napisane już nie raz nie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Syyyyyba napisał:

Spinasz się jak plandeka na żuku :) 

Jest o co się spinać bo albo nie rozumiesz co pisane albo nie chcesz zrozumieć. Wolę się tu teraz pospinać niż być w przyszłości oślepiony Twoimi nielegalnymi wylazkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. To ja się podepnę do tematu, jeśli mogę. 
Mam zwykłe normalne żółte H7. Jedne do świateł mijania, drugie do świateł długich - standard. I tak jak światła mijania mi wcale nie przeszkadzają, tak do świateł drogowych w nocy mam mieszane uczucia. 
I pytanie do Was, czy opłaca się kupować H7 halogen Philpsa "racing coś tam" jako żarówke do świateł długich? Czy będzie lepiej świeciła i jak to jest z legalnością? 
Dodam, że te chińskie wynalazki z wentylatorkami mnie nie interesują ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mr.Pershing napisał:

Hej. To ja się podepnę do tematu, jeśli mogę. 
Mam zwykłe normalne żółte H7. Jedne do świateł mijania, drugie do świateł długich - standard. I tak jak światła mijania mi wcale nie przeszkadzają, tak do świateł drogowych w nocy mam mieszane uczucia. 
I pytanie do Was, czy opłaca się kupować H7 halogen Philpsa "racing coś tam" jako żarówke do świateł długich? Czy będzie lepiej świeciła i jak to jest z legalnością? 
Dodam, że te chińskie wynalazki z wentylatorkami mnie nie interesują ;)  

h7 philips racing vision. Kiedyś pytałem o to samo i ludzie mi podpowiedzieli że jedyne git zarówki. Używam i nie narzekam. Niby jeszcze osramy spoko jakieś nighty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Syyyyyba napisał:

h7 philips racing vision. Kiedyś pytałem o to samo i ludzie mi podpowiedzieli że jedyne git zarówki. Używam i nie narzekam. Niby jeszcze osramy spoko jakieś nighty

ale używasz jako zwykłych mijania czy drogowych? Jak radzą sobie w nocy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam je w mijania, długich nie zmieniałem w sumie nawet. No jeśli chodzi o żarówki to na noc chyba lepszych nie znajdziesz bo dają radę na tyle że nawet długich nie używam. Wpadają w biały kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje dla potomnych. 
Kupiłem Osram Cool Blue 4200k (bo tańsze) i założyłem na światła długie, bo to mnie interesowało najbardziej. 

Jestem pozytywnie zaskoczony. Na trasie poza miastem, w nocy sprawują sie świetnie, Wszystko jest bardzo ładnie rozjaśnione ;) 

Może w przyszłości kupie drugi raz i zamontuje na światła mijania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...