Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie dodatkowego wzmacniacza


Brzuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 3 lat leży sobie wzmacniacz peiying py-nb300 i postanowiłem go wczoraj zamontować. Wzięłam się za robotę zasilanie zrobione, podłączenie do wzmacniacza fabrycznego na sygnał niski z radia z kostki w bagażniku. Sprawdzam wzmacniacza i klops wzmacniacz sie włącza ale słychać chuczenie. Jak w piosence mamy udezenia basu wzmacniacz głośniejsze buczenie. Po podłączeniu głośniki tył grają bardzo cicho.

Czy to może być spowodowane zbyt niskim sygnałem z radia Navigation Plus.

received_1098635313989655.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dołożony drugi wzmacniacz i suba. Oryginalny wzmacniacz mam zostawiony do zasilania tyłu. Plus mam pociągnięte z aku, minus z masy, remote i sygnał audio mam podpięte z niebieskiej kostki i wszystko chula. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 14:14, Rob@k napisał:

Ja mam dołożony drugi wzmacniacz i suba. Oryginalny wzmacniacz mam zostawiony do zasilania tyłu. Plus mam pociągnięte z aku, minus z masy, remote i sygnał audio mam podpięte z niebieskiej kostki i wszystko chula. 

Witaj, możesz podesłać foto jak masz podpięte to w kostce? też jestem w trakcie robienia takiego zabiegu i szukam ścieżki audio i remote, pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, scichy1987 napisał:

Witaj, możesz podesłać foto jak masz podpięte to w kostce? też jestem w trakcie robienia takiego zabiegu i szukam ścieżki audio i remote, pomożesz?

Tak jak najbardziej. Jutro zrobię fotki. W poście wyżej masz opisane. Remote i kanał lewy, prawy i masa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Rob@k napisał:

Tak jak najbardziej. Jutro zrobię fotki. W poście wyżej masz opisane. Remote i kanał lewy, prawy i masa. 

Hej, zrobiłem wszystko ładnie pięknie już się cieszyłem basem i przód przestał działać :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, scichy1987 napisał:

Hej, zrobiłem wszystko ładnie pięknie już się cieszyłem basem i przód przestał działać :( 

Dziwne bo przód gra z radia a tył że wzmacniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dzisiaj dokładałem wzmacniacz dodatkowy i mam problem z remote bo jak już wepnę się w biały kabel to wzmacniacz ma cały czas napięcie czy ktoś miał taki problem ? Nie chce zakładać nowego tematu teoretycznie po 30 sekundach powinno rozłączyć can a u mnie jest cały czas napięcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie gdzieś na forum przeczytałem żeby tam wpiąć się w kostke od orginalnego  wzmacniacza ale napięcie jest wtedy cały czas 

Edytowane przez Robi11225
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie jest napięcie cały czas tylko pojawia się po otwarciu auta i znika po zamknięciu po pewnym czasie.

Musisz podciągnąć przewód albo ze stacyjki, albo z puszki bezpieczników z zacisku 15, albo z panelu klimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Tam nie jest napięcie cały czas tylko pojawia się po otwarciu auta i znika po zamknięciu po pewnym czasie.

Musisz podciągnąć przewód albo ze stacyjki, albo z puszki bezpieczników z zacisku 15, albo z panelu klimy. 

Próbowałem i po 5 minutach dalej wzmacniacz chulal . Dzięki jutro spróbuję z bezpiecznikiem i dam znać czy bangla 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trwa kilka dobrych minut zanim odetnie napięcie. Usiądź w aucie i zarygluj auto pilotem. Jeżeli masz RNS-E, to słychać jak wiatraczek chodzi, po czym po kilku pinutach gdy sterowniki się usypiają słychać, że nastaje cisza, a ekran RNS-E nagle staje się bardziej czarny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Muskel1 napisał:

To trwa kilka dobrych minut zanim odetnie napięcie. Usiądź w aucie i zarygluj auto pilotem. Jeżeli masz RNS-E, to słychać jak wiatraczek chodzi, po czym po kilku pinutach gdy sterowniki się usypiają słychać, że nastaje cisza, a ekran RNS-E nagle staje się bardziej czarny. 

Tak jest to rns-e jutro to stestuje dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...